Purpurové řeky – 3.díl – Poslední hon

4/5 - (1 {hlasů})

Purpurové řeky

Během honu, který pořádá jedna německá šlechtická rodina na svých pozemcích ve Francii, je nalezen mrtvý pořadatel honu. Šlo o Jürgena Geyersberga, kterého někdo zabil přesně jako při šoulačce, což je velmi specifický způsob lovu, při kterém může být zabit pouze ten nejsilnější samec, o kterého se lovec nejprve musí dobře postarat, protože si musí být při lovu rovni. Jürgen měl sestru Lauru, která se tak stala dědičkou rodinného koncernu, jehož hodnota dosahuje miliard. Niémans a Cami začínají s pátráním nejprve u patologa a pak jedou právě k Lauře, která je u sebe i ubytuje. Mezi Laurou a Niémansem je evidentní sexuální napětí, na které Cami žárlí. Cami ale brzy získá vlastního obdivovatele, kterým je jejich německý kolega Kleinert.

Loading

Purpurové řeky – 2.díl – Den popela

Přidej hodnocení

Purpurové řeky

Niémans a Cami byli zavoláni do jednoho městečka, kde došlo k úmrtí muže, který vedl zdejší náboženskou sektu. Sekta tvrdí, že není sektou ale společenstvím. Mrtvý muž byl nalezen mrtvý v kostele, kde momentálně dochází k rekonstrukci. Podle lidí ze společenství na muže spadl kus stropu, takže podle nich k vraždě nedošlo, ale policie si tím moc jistá není. S Niémansem měla přijet i Cami, ale Niémans přijel sám. Cami se mezitím podařilo potají infiltrovat do společenství, které právě najímá brigádníky na sběr vína během vinobraní. Sekta je známá svým skvělým vínem, které výrazně přispívá ke zdejšímu cestovnímu ruchu. Zatímco se tedy Cami pokouší zjistit něco uvnitř sekty, Niémans pátrá kolem.

Loading

Purpurové řeky – 1.díl – Melodie smrti

Přidej hodnocení

Purpurové řeky

Pierre Niémans a Camille Delaunayová jsou policisté pracující pro speciální útvar v Paříži, který se zabývá obzvláště závažnými zločiny. V tomto díle je práce zavede k mnichům v Bretani, Niémans byl totiž svědkem vraždy jednoho z nich. Niémans mnicha znal z minulosti, mnich býval policistou, ale když svoji manželku přistihl při nevěře, zabil ji i s milencem a odešel do kláštera. Mrtvý mnich Niémanse zkontaktoval, protože se bál o svůj život. Když za ním Niémans přijel, šel ho hledat na pláž, kam podle dalších mnichů odešel, ale mnich před ním začal utíkat a nakonec zemřel. Mnicha někdo před setkáním s Niémansem bodl. Niémans okamžitě začíná spolupracovat s místní policií, které zatají, že mu mrtvý před svou smrtí řekl dvě slova – meč a had.

Loading