Ranč U zelené sedmy – 19.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Ranč U zelené sedmy

Konečně se mamince splní sen a rodina vyrazí na dovolenou, na hory! Jediná Elis zradí s výmluvou na achillovku a nejede. Babička s Jeřábkem slíbí postarat se o zvěř, a tak vše se zdá být bez mráčku, jak obloha v horském středisku. Ovšem – obloha se záhy zatáhne, na horách je zákaz vycházení a na ranči malér… A Elis? Ta zažije vážnou roztržku s Pavlem a naopak poznává platnost přísloví: když je nouze nejvyšší, pravý přítel nejbližší…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 18.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Ranč U zelené sedmy

Elis se odstěhuje k Pavlovi do autobazaru i s postelí – a mamince se zhroutí sen o kozí farmě. To když jí tatínek oznámí, že jeho podnikatelský záměr vyšel – díky neodpovědným uživatelům počítačů jsou zase bohatí. Babička dozná svou závislost na internetu, děda Jeřábek na karbanu a společně jedou na dovolenou – v kočáře taženém koněm Hubertem. Po návratu začne babička chystat zabijačku – ona přece nepodlehne naléhání své dcery a pašík Vojta, kterého daroval kdysi rodině MVDr. Hroch, skončí, jak se patří, v ovaru a jitrnicích…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 17.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Ani přesvědčivé vítězství koně nad motocyklem Elis nepřesvědčilo a ona dál chodila s Pavlem, k velké žalosti své maminky. A přišla sena, tatínek posekal svou úžasnou sekačkou všechny louky, rodina obracela a bouřila se, a tak přišlo velké rozhodnutí. Tatínek získá a opraví starou obracečku sena a bude vystaráno. Než však objel Čechy, Moravu a Slezsko, v honbě za chybějícím ozubeným kolečkem, maminka nechala seno sklidit rychlovazačem. A finanční krize na ranči se prohlubovala. Ani na internet pro babičku nebylo, a tak dostala k výročí sňatku selátko, co původně přivezl doktor Hroch jako příspěvek do kuchyně.

Loading

Ranč U zelené sedmy – 16.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Aby přispěla k rodinnému rozpočtu, začne Elis učit angličtinu a trápí se pro zhrzenou lásku k Američanovi Mikeovi. Štěpán pokračuje úspěšně ve studiích na gymnáziu a neúspěšně ve svých pokusech získat nějakou milovanou bytost. A maminka – ta si tak oblíbí MVDr. Hrocha, že se jej rozhodne získat do rodiny jako ženicha své starší dcery. Elis ovšem maminčiny snahy zcela zmaří, neboť potká Pavla. Oslnivého majitele autobazaru a motocyklového závodníka. A při debatách, co je lepší – zda koňská síla v motoru nebo živá zvířecí – se v rodině vylíhne šílená myšlenka: uspořádat závod motocykl versus kůň…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 15.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Kudrnovi už nemohou dál – zahraniční hosté se sice na ranč jen hrnou, ale maminka nemá na nic čas. Hlavně ji děsí, že Štěpán jde brzy do tanečních a ona si to ani neužije! Jenže právě taneční se staly pro Štěpána noční můrou – tak jako pro jeho sestru Elis studium na elektrotechnické fakultě. A ke všemu zaťukala na vrata ranče finanční krize a s ní poprvé i nová, velmi důležitá postava – veterinář Hroch…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 14.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Malá Adélka vzkvétala, všechno vzkvétalo – kromě ekoturistiky. Znavení podnikatelé, toužící po relaxaci v lůně nezkažené přírody, se totiž ke Kudrnům zrovna nehrnuli. Pak ale Matěj přivedl sociální případ – Aničku Studničkovou s dvouletým Lukáškem. Rodiče jim odjeli na dovolenou a oni údajně neměli kde být. A když už se jednou štěstí na Kudrnovy usmálo, tak u nich už i zůstalo. Na ranč se najednou nahrnulo tolik japonských turistů, že pouze nemluvňata, kojící matky a ředitel tam mohli zůstat bydlet. Zbytek osazenstva byl přesunut do stanů. A potom přišel balík, který obsahoval vázané ilustrované knihy. Jejich autorkou byla Eliška Jeřábková a jejich titul zněl: Ranč U Zelené sedmy. Babička si ve své knize přisvojila všechny zásluhy o ranč a vystupovala v ní jako důchodkyně – supermanka…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 13.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Ranč U zelené sedmy

Blížily se Vánoce a také první zahraniční hosté, postarší manželský pár, který zatoužil po prostém životě na ekofarmě a zabrousil sem kvůli tomu až ze Spojených států. Maminka s tatínkem se předháněli v lidových zvycích, Elis vítala v kroji s chlebem a solí a Američané – ti měli šok z petrolejky, kádě na mytí a zejména absence televizního přístroje se satelitními programy…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 12.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Ranč U zelené sedmy

Maminka se rozhodla, že pro utužení rodinné atmosféry a pohody zavede černé hodinky, kdy si budou říkat navzájem svoje radosti a starosti. Jenomže jim do nejlepšího vpadla babička a k smrti se urazila, že ji nepozvali. Babička měla o černé hodince totiž svoje představy – taková chvíle byla podle ní jako stvořená pro vyvolávání duchů…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 11.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Ranč U zelené sedmy

S dramatickým videoklipem, jak nevěsta babička padá z kočáru do bláta, se Štěpán s Matějem probojovali až do finále soutěžního televizního pořadu Neváhej a toč! Strašně chtěli vyhrát první cenu – videokameru, leč bylo jim jasné, že proti miminu na nočníku nemá babička šanci. Tatínek zase zatvrzele ignoroval všechny návrhy, aby se jeho napůl zborcené dílo – pec – zbouralo zcela a postavilo znovu odborně. Musela zasáhnout babička…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 10.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Přišel den veliký převeliký – den babiččiny svatby se sousedem Jeřábkem. A Mike – po počátečním úleku, že se svatební přípravy týkají jeho – zapůjčil Štěpánovi a Matějovi videokameru, aby ty slavné okamžiky zvěčnili. Šťastní bratři točili přípravy, točili neustále, a tak se jim podařilo zachytit i nečekaný karambol…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 9.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Po svém návratu z anglického jazykového kurzu byla Elis divná a přestala mluvit česky. Štěpán s Matějem vymysleli, že jí tam asi vyměnili vnitřek, jako když se v počítači mění disketa. Ale babička byla jiného mínění – a správného: Elis se zamilovala. Ano, Elis se zamilovala do amerického lektora Mikea a babička mamince oznámila, že se bude vdávat. Ona – babička – za souseda Jeřábka. Bylo toho najednou na Kudrnovic rodinu moc…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 8.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Kdo zhlédl první sedmidílnou řadu seriálu Ranč U Zelené sedmy už si jistě nemyslí, že za dobrodružnými příběhy je třeba odjíždět do amazonských pralesů. Stačí se přestěhovat z bezpečí paneláku na venkov, mít babičku, tři děti, kozu, psa Dárečka, souseda Jeřábka – a život je rázem barevný kolotoč. A co teprve, když se rodina vydá hledat nový domov – neboť babička má vždycky pravdu – a dálnice kolem ranče přece jen povede. Hájenka Krajhanzlových je sice moc velká, moc drahá a zcela o samotě – ale těch zvířat co by přibylo: tři koně, spousta slepic, srnka, divoké prasátko…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 7.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Starost o rodinu a velké hospodářství maminku vyčerpává, až se z toho nervově zhroutí. Převzít její povinnosti se nikomu dvakrát nechce a tak se tatínek pokouší sehnat čeledína nebo alespoň děvečku pro všechno. Jeho úsilí se zdá být beznadějné, když tu se stane zázrak – jako bájný Herkules přišel, aby vykydal Augiášův chlév a zastal všechny domácí práce, Róm Imro…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 6.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Rodiče mají vážnou starost o dceru Elišku, neboť se přihlásila k pochybnému konkurzu na modelku do reklamní agentury. Co je to ale proti tragédii, kterou prožívá maminka. Liška jí vyvraždí všechny milované slepice. Krev žádá pomstu a ta dobrá něžná maminka se promění v nelítostnou saň, která si pořídí dokonce střelnou zbraň, aby pobila všechny lišky v okolí. Než ale stačí ublížit hlavně sama sobě, připraví tatínek na obranu nových slepic past, v níž uvízne pouze tchoř, který všechny postříká. Ten odpudivý puch znemožní Elišce účast na konkurzu. Není to jediné, co ji důkladně otráví. Rudi, syn německého podnikatele, kterému tatínek nabídl prázdninový pobyt v rodině, se jí líbí, ale Elis je pro něj vzduch…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 5.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Staré rodinné auto dosloužilo, a tak se tatínek rozhodne přestavět je na traktor, neboť bývalý cirkusový kůň Hubert je pro orbu zcela nevhodný. Čím méně tatínek jako softwarový odborník traktorům rozumí, tím více se snaží o nemožné, až stavba traktoru ohrožuje manželství, rodinu i lidské životy. Přizvaný odborník, bývalý nápadník dcery Elišky traktorista Kudláček také zklame. Když společně s tatínkem zadře motor pochybného výtvoru, je otec rodiny doslova na dně. Naštěstí ho maminka postaví na nohy a vyšle ho do světa, aby vydělával zase jako počítačový expert. Po čase se tatínek úspěšně vrací, dokonce v ojetém Landroveru, nenaplněná touha po traktoru však zůstává. A tehdy děda Jeřábek pošle chytře tatínka do hospody a vzápětí je traktor na dosah, neboť místní vesničané potřebují na oplátku pomoct s počítači…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 4.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Ranč U zelené sedmy

Tatínek Kudrna bude mít čtyřicátiny. Vzhledem k tomu, že celá rodina zná jeho nejtajnější přání, zdá se, že s darem nebudou potíže. Je tomu ale přesně naopak, neboť obdarovat tatínka tím, po čem tolik touží, vyžaduje hodně úsilí a hlavně financí. Štěpán s Matějem jsou rozhodnuti sehnat peníze na koně, vem kde vem. Když ale zjistí, že jim na tak velký úkol síly nestačí, rozhodnou se požádat o půjčku. Přispěje Elis i babička, kterou ve stejné záležitosti osloví maminka a jednu chvíli hrozí reálné nebezpečí, že tatínek dostane koní hned celé stádo…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 3.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Ranč U zelené sedmy

Mohlo by se zdát, že Kudrnovům život venkovský splnil všechny tajné sny. Žijí zdravě, obklopeni přírodou a všelijakým zvířectvem, zvolna, ale jistě jim hospodaření nepůsobí trauma. Tajný sen ale má zejména Štěpán s Matějem a tatínek. Kupodivu všichni tři touží po tomtéž a jsou to kluci, kteří vymyslí plán, jak sen proměnit ve skutečnost. Že to zatím nevychází, je sice lehce otráví, ale nevzdávají se…(Česká televize)

Loading

Ranč U zelené sedmy – 2.díl

Přidej hodnocení

Ranč U zelené sedmy

Kudrnovi začínají nový život na venkově, s nímž se nakonec smířila babička i dcera Eliška. Tatínkova představa, že bude počítačové programy hravě tvořit na zdravém vzduchu, a maminčino předsevzetí zařídit si tu malou optiku rychle berou za své. Oba mají brzy pochopit, co znamená hospodařit. Kosení sena bylo pro tatínka těžkou zkouškou poznamenanou navíc nerovným soutěžením s profíkem, dědou Jeřábkem. Ještě horší je, že seno nakonec lehne popelem. Naštěstí jsou nablízku dobří sousedé, kteří pomohou, a dobrá nálada se tatínkovi vrátí nad partičkou mariáše. Hra mu přinese skvělé vítězství a od té doby se Kudrnovic statku neřekne jinak než Ranč U Zelené sedmy…(Česká televize)

Loading