Rany z lásky – 13.díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Rany z lásky

 

Martin a Constanza plánují přihlásit své děti do bilingvální školy, ale oni nejsou příliš nadšeni. Monita se vydá do kanceláře kvůli své nemoci, ale Martin jí nedůvěřuje a uvědomuje si, že mu něco tají. Miguelovy šprýmy přivodí Alfredovi a Mercedes velké problémy. Závody na motokárách skončí nečekaným twistem…(MARKIZA.SK)

 

 

Loading

Rany z lásky – 11.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Rany z lásky

 

Miguel vyrábí pikle vůči Constanze a obviňuje Alfreda z toho, že je Mercedesin milenec. Monita utíká, aby se vyhnula policii, ale Martin ji na autobusové zastávce dohání a přiváží zpět do firmy. Během cesty se jim auto porouchá a musí přenocovat ve zchátralé stodole – pouze oni dva…..(MARKIZA.SK)

 

 

Loading

Rany z lásky – 10.díl

Přidej hodnocení

Rany z lásky

 

Kancelář společnosti Quesada je vypleněna, Monita je obviněná z trestného činu, avšak později policie odhalí, že Miguel zorganizoval loupež, protože potřeboval peníze. Constanze neschvaluje vztah Martina a Monity, a tak požádá Miguela, aby se dívky zbavil. Quique začne koketovat s Constanzou a Miguel se vydá na rande s Turky….(MARKIZA.SK)

 

 

Loading

Rany z lásky – 8.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Rany z lásky

 

Iriarte vyhrožuje, že zabije Miguela, pokud nezaplatí svůj dluh. Debora se zamiluje do Rolanda a je pozvána do jeho domu v Punta del Este. Constanza vyvolá obrovský skandál, když Esperanzu zalije čajem. Beatriz navštíví kancelář a prohlásí Alfredovi, že mu odpouští. Mercedes žádá Esperanzu, aby odnesla nějaké dokumenty Maritě k podpisu a následovala ji na večírek. Bohužel ji ale nepustí dovnitř, protože nemá pozvánku. Nechá se proniknout na večírek, ale jeden z ostrahců si jí povšimne. Při útěku spadne přímo do náruče Martina….(MARKIZA.SK)

 

 

Loading

Rany z lásky – 7.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Rany z lásky

 

Quique se necítí dobře, takže nemůže vystoupit. Požádá Esperanzu, aby ho nahradila, ale ona odmítne. Diváci ale trvají na kapitánu Bleskovi, takže nakonec souhlasí. A vyhraje. Coki, Martin a děti se chtějí s kapitánem Bleskem osobně setkat, takže jdou do šatny. Esperanza podepisuje autogramy a nikdo z nich ji nepoznává. Debora se potkává s Rolandem, který je starým Martinovým přítelem. Rolando zve Deboru do přímořského letoviska….(MARKIZA.SK)

 

 

Loading

Rany z lásky – 6.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Rany z lásky

 

José tajně vyrazí na předem domluvené setkání Martina a Osvalda, avšak tam zjišťuje, že muž, kterého považoval za svého otce, je divoký cizinec, a tuto skutečnost sdělí Martinovi. Osvald uprchne, ale Martin jej pronásleduje a později zjistí, že za vším stojí Iriarte. Všichni obviňují Iviarta, pouze Alfredo podezírá Miguela, i když nemá žádné důkazy. Quique zjišťuje, že Esperanza mu lhala ohledně své práce. Quique zapomene v kanceláři leták o wrestlingovém festivalu, který najde Martin a po jeho přečtení se rozhodne s dětmi tam jít…(MARKIZA.SK)

 

 

Loading

Rany z lásky – 5.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Rany z lásky

 

Martin dokáže přesvědčit Esperanzu, aby zůstala v práci a stala se jeho osobní asistentkou. José s neochotou přijímá oblečení, které Costanza koupila pro děti. Martina navštíví muže, který se vydává za otce dětí. Ale je to pouze herec Osvaldo, kterého najal Miguel. Martinovi to připadá podezřelé a dává to najevo. José naslouchá tomuto rozhovoru….(MARKIZA.SK)

 

 

Loading

Rany z lásky – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Rany z lásky

 

Monita, nejnadějnější boxerka v ženském ringu, prohrává důležitý zápas kvůli vážnému zranění. Poté, co je nucena na nějakou dobu opustit sport, přijímá práci v podniku na doporučení svého souseda. Esperanza se obléká do výstředních šatů, jak je u ní zvykem, což vyvolává povýšenecké jednání od Mercedes, Martinovy sekretářky…(MARKIZA.SK)

Loading