Rebecka Martinsson – 4.díl – Oběť Molochovi

4/5 - (9 {hlasů})

 

Rebecka se chystá přestěhovat k Mansovi, když je přivolána na otřesné místo činu v nedalekém domě. Z vyšetřování je ale odvolána, protože její převelení už je v procesu. To jí ale nezabrání pátrat na vlastní pěst, a přestože se k vraždě někdo přizná, její instinkty a vyšetřování jí říkají, že motiv byl úplně jiný a pravý vrah je stále na svobodě…(TV Prima)

Rebecka Martinsson – 3.díl – Než pomine tvůj hněv

Přidej hodnocení

 

Mladý pár potápěčů se utopí uvězněn pod ledem. Někdo jim nedovolil dostat se zpod něj včas. Rebecka případ vyšetřuje s Wilmou a brzy zjišťují, že potápěči ve vodě prozkoumávali vrak nacistického letadla. Snažil se jejich vraždou někdo zakrýt svou nacistickou minulost?…(TV Prima)

Rebecka Martinsson – 2.díl – Temná stezka

4/5 - (1 {hlasů})

 

V rybářské chatě je nalezeno tělo mladé ženy a vyšetřování vede k místním důlním společnostem a zahraničním penězům. Právnička Rebecka Martinssonová se zotavuje po zhroucení, které utrpěla po předchozím případu a je jí nabídnuto místo prokurátorky. Netradiční metody, které používá, se ale u jejích nových kolegů nesetkají vždy s pochopením…(TV Prima)

Rebecka Martinsson – 1.díl – Prolitá krev

Přidej hodnocení

 

Když náhle zemře tamní pastorka, je mladá právnička Rebecka nucena vrátit se domů na sever Švédska do Kiruny. Policie případ uzavřela jako nehodu, Rebecka je však jiného názoru. Za pomoci své kamarádky, komisařky Anny-Marie, dosáhne toho, že začne vyšetřování…(TV Prima)