River – 6.díl

Přidej hodnocení

River

Tom se pokusil Riverovi namluvit, že Stevie volal na její tajný telefon pouze proto, že potřebovala poradit, co má dělat jeden její přítel, nelegálním přistěhovalec. A jinak že má druhý telefon jen kvůli milenkám, které musí před Chrissie držet v tajnosti. Přesto však nechtíc poskytl Riverovi a seržantu Kingovi tolik potřebné vodítko k tomu, na čem Stevie před smrtí pracovala. Vyšetřovala nelegální migraci. Tuto stopu už detektivové nepustili a nakonec je přivedla až k Haiderovu vrahovi. Zároveň se ovšem ukázalo, že Tom je v celém byznysu namočený mnohem víc, než tvrdil. Už to vypadá, že případ je prakticky vyřešen, pravda se ale ukáže být mnohem složitější a také bolestnější…(Česká televize)

Loading

River – 5.díl

Přidej hodnocení

River

Při pátrání po tajemném Haiderovi si inspektor River prošel osobním peklem. Kromě toho, že nebyl schopen strávit, že by Stevie mohla mít milence, se mu Haider začal zjevovat v krajně nepříjemných vizích, plných vražedných řečí. Nakonec však bylo všechno jinak. Stevie zjevně něco vyšetřovala a Haider jí pouze pomáhal, za což nakonec zaplatil životem. Na klidu Riverovi nepřidalo ani nahlédnutí do soukromí Chrissie. Její manželství se soudcem Tomem nepůsobí příliš šťastně, navíc se ukázalo, že poslední neznámé číslo z druhého mobilu Stevie patří právě jemu. Riverovi je jasné, že klíčem k případu bude zjistit, na čem přesně Stevie před svou smrtí pracovala…(Česká televize)

Loading

River – 4.díl

Přidej hodnocení

River

Riverovi se podařilo rozlousknout PIN ke druhému telefonu Stevie, v němž si vyslechl nenávistnou hlasovou zprávu, odeslanou v den vraždy jejím bratrem Jimmym, který si i díky jejímu svědectví odseděl šestnáctiletý trest za vraždu. Při výslechu se ale ukázalo, že Jimmy o svém alibi lhal jen částečně. Rosa dokončila psychiatrický posudek a k překvapení všech River prošel. Následně ovšem jeho psychikou otřáslo zjištění, že Stevie podle všeho udržovala milostný poměr s jistým Haiderem, který pracoval v její oblíbené kebabárně. Policie se snaží Haidera najít, nikdo z dalších zaměstnanců o něm však údajně nikdy neslyšel. Riverovi je jasné, že tady něco nesedí…(Česká televize)

Loading

River – 3.díl

Přidej hodnocení

River

River společně se seržantem Kingem vypátrali, že Riley nemohl Stevie zavraždit, protože auto, z něhož se střílelo, získal až den po vraždě. Poté, co River objevil druhý mobil Stevie, se společně s Kingem snaží dohledat v něm obsažená čísla. Seržanta znervózňuje, že River existenci tohoto telefonu tají před vrchní inspektorkou Readovou. Ta už má detektivova podivného chování také dost a nařizuje mu věnovat se případu Jordyho Mertona, stavebního mistra, který byl na pracovišti fatálně zasažen elektrickým proudem. Riverovou psychikou následně otřese další odhalené Stevieino tajemství…(Česká televize)

Loading

River – 2.díl

Přidej hodnocení

River

Inspektor River svým nadřízeným navzdory pátrá po vrahovi, který před jeho očima zastřelil jeho kolegyni, seržantku Stevensonovou, řečenou Stevie. Stevie v jeho představách stále žije a je mu neustále po boku. River podstupuje nařízenou terapii u policejní psychiatričky Rosy, která má rozhodnout o jeho další způsobilosti služby, detektiv ale přesto nepolevuje v hledání stop. Zatím vypátral vůz, z něhož se střílelo, stále však nemá motiv. Jelikož Stevie pocházela z rodiny s kriminální historií, mohla by jím být rodinná pomsta. Je ale také možné, že svou parťačku neznal tak dobře, jak si myslel…(Česká televize)

Loading

River – 1.díl

Přidej hodnocení

River

Detektiv inspektor River pronásleduje společně se svojí parťačkou seržantkou Jackie Stevensonovou podezřelý vůz. Situace vyvrcholí dramatickou honičkou s řidičem dotyčného automobilu Christopherem Rileym, která si vyžádá povolání posil. Po jejich příjezdu se ukáže, že je všechno trochu jinak. Riverova nadřízená, vrchní inspektorka Chrissie Readová, detektiva pokárá a nařídí mu pohovor s policejní psychiatričkou. Zároveň Rivera prosí, aby se věnoval případu zmizelé Erin Fieldingové, s nímž mu má pomoci svérázný seržant Ira King. Klíč k záhadnému zmizení nakonec inspektor nalezne v Shakespearově dramatu Romeo a Julie…(Česká televize)

Loading