Rodinné případy – 10.díl – Splněný sen

3/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Ivana Kováčová je svobodná matka, která vede bezvýchodný život, deptaná bratrem notorikem a neschopnou invalidní matkou. Dokáže se ale osudu vzepřít? Sílu jí dá láska, kterou potká, ačkoliv ji…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 9.díl – Bratr

3/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Po smrti Libora Zedníka se nečekaně objeví třetí dědic. Jeho dcera Linda začne pátrat, jestli má skutečně bratra. Najde ho a nejen jeho, ale i malou Terezku, která jí obrátí život naruby…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 8.díl – Mezonet

2/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Architekt Robert hledá po rozchodu s přítelkyní byt. Dokonce najde byt s podkrovím, do kterého by se mohl probourat a vytvořit tak vysněný mezonet. Majitelka půdy má ale nezvyklou podmínku, která se týká…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 7.díl – Kukačka

Přidej hodnocení

Rodinné případy

 

Mladí úspěšní manželé Mirka a Martin Kučerovi nechtějí mít dítě. Pak ale Martin Mirku na služební cestě podvede s kolegyní. Ta otěhotní a situace se nečekaně zkomplikuje, když Martin podstoupí test…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 6.díl – Nehoda

3/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Právník Michal Bednář srazí autem člověka a od nehody ujede. Jeho těhotná manželka se se situací neumí srovnat. Vyhledá rodinu oběti a zaplete se do jejich rodinných vztahů, což neměla dělat…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 5.díl – Restart

3/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Černá ovce rodiny Adam, alkoholik, rváč a dlužník, se vrací do rodného domu, který už ale patří jeho sestře. Tam se brzy zamotá do života svého stejně nezodpovědného synovce a jeho průšvihy padnou…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 4.díl – Výbuch

2/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Bývalý primář Milan Melichar, velký manipulátor a uzurpátor, zničí štěstí několika nejbližších lidí jen proto, aby v jeho domě žil jeho vnuk, kterého jediného má rád, zároveň pak jeho milenka…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 3.díl – Sedm životů

2/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Vilém Majer, arogantní a sobecký majitel stavebního holdingu pokládá darování krve a orgánů za nepřijatelné. Ovšem jen do chvíle, než auto srazí jeho milovanou dceru…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 2.díl – Třetí šance

4/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Dva naprosto odlišní bratři žijí v menším městě. Jeden je černá ovce, druhý bílá. Toto označení je však povrchní. Musí zemřít jejich matka, aby se ukázaly jejich skutečné charaktery…(TV NOVA)

 

 

Rodinné případy – 1.díl – Je můj

5/5 - (1 {hlasů})

Rodinné případy

 

Je můj. Martina nemůže mít dítě, její matka Helena jí dítě odnosí a porodí, ale komplikace nastanou, když Helena odmítne dceři dítě dát… Skutečné příběhy lidí, kteří řeší zásadní životní…(TV NOVA)