Saturnin – 4.díl

3.2/5 - (2 {hlasů})

Saturnin

Katastrofy pokračují. Jiří se téměř utopí, dědeček si téměř zlomí nohu, Kateřina se téměř zblázní. Ale pak se k našim hrdinům obrátí štěstí čelem. Jiří se zamiluje do Barbory a Barboře to není nepříjemné, je postaven nový most a obnoveno spojení s civilizací, Saturnin přijde na to, jak se znovu zbavit tety Kateřiny. Všichni začínají Saturninův důmyslný plán realizovat. Saturnin s dědečkem zakládají intelektuálně detektivní agenturu na vyhledávání blbostí v české literatuře. Tímto dílem seriál končí – jak jinak, než svatbou…(Česká televize)

Saturnin – 3.díl

3.7/5 - (3 {hlasů})

Saturnin

V dědečkově domě je teta Kateřina s Miloušem, doktor Vlach, slečna Barbora, Jiří a samozřejmě Saturnin. Zdá se, že všechny správné postavy jsou na správných místech. Aby to nebylo tak jednoduché, přichází průtrž mračen, která strhne most spojující dědečkův dům s blízkým městečkem a odřízne naší rozmanitou společnost od civilizace. A tak nenápadného mladého muže Jiřího Oulického už čekají jen nečekané situace, ale možná také láska k sympatické slečně Barboře…(Česká televize)

Saturnin – 2.díl

3.3/5 - (3 {hlasů})

Saturnin

Na scéně se objevuje teta Kateřina se svým synem Miloušem. Kateřina, průtrž přísloví a lidových pranostik, je nesnesitelná dvacet čtyři hodin denně, Milouš je na tom nepatrně lépe. A jediný, kdo je schopen Kateřině čelit, je Saturnin. Od minulého dílu, v kterém došlo k známému incidentu s koblihou, jenž jako výstřel z pistole odstartoval sérii výstředních situací, se hausbót stává nejen novým domovem Jiřího, ale i zdrojem dalších humorných situací…(Česká televize)

Saturnin – 1.díl

3/5 - (3 {hlasů})

Saturnin

Saturnin vstoupí do života Jiřího Oulického, jeho dědečka, tety Kateřiny a dalších, aby s ním prožívali situace, které by se bez Saturnina těžko daly zvládnout už proto, že by pravděpodobně nikdy nemohly nastat. A jistě znovu potěší všechny diváky, kteří mají rádi dobrý a inteligentní humor, humor ze života, který nás nutí také se zamyslet, proč a čemu se to vlastně smějeme…(Česká televize)