Sběratelé kostí 11 – 6.díl – Skandál v seriálu

Přidej hodnocení

Sběratelé kostí

Dvojice popelářů objeví v pytli na odpadky zabalenou mrtvolu neznámého muže. Tělo je převezeno do Jeffersonova institutu, kde se práci s ostatky ujímá Kůstka a její tým. Na základě odznaku a dalších indicií, které se u těla nalezly, vyjde najevo, že tělo patřilo demokratickému senátorovi Ricku O’Malleymu. Booth a Aubrey jsou pověřeni zprávu citlivě sdělit O’Malleyho ženě Lynette, ale ta se o manželově smrti mezitím dozví z médií. Lynette se jim svěří, že již delší dobu má pocit, že jí byl Rick nevěrný, pravděpodobně se senátorkou Wintersovou, se kterou trávil většinu volného času.

Loading

Sběratelé kostí 11 – 5.díl – Vzkříšní v ostatcích

Přidej hodnocení

Sběratelé kostí

V kostele připravuje skupina studentů halloweenskou party. Během příprav však narazí na kostru mrtvoly. Na místo přijíždí Kůstka a její tým z Jeffersonova institutu, kteří u kostry najdou další, několik set let staré mrtvé tělo britského důstojníka. Obě těla jsou převezena do Jeffersonova institutu. Kostra patří dívce Sarah Lippmanové a vyšetřováním její vraždy se ujímají Booth s Aubreym. Okolnosti úmrtí důstojníka, jehož lebka se u těla nenašla, přijíždějí vyšetřit Ichabod Crane a Abbie Millsová.

Loading

Sběratelé kostí 11 – 4.díl – Výuka v lese

Přidej hodnocení

Sběratelé kostí

V městském parku je nalezeno mrtvé tělo ohlodané kojotovlky. Vyšetřováním jeho vraždy jsou pověřeni Booth a Aubrey. Tělo mrtvoly je převezeno do Jeffersonova institutu, kde se za pomoci hostující uznávané patoložky Dr. Mayerové podaří stanovit, že zemřelým je realitní makléř Justin Ross. Aubrey vyslýchá jeho kolegu Chrise Winfeldera, který agentům prozradí, že Justin byl závislým fanouškem Fantasyfotbalu – online hry, ve které hráči sestavují vlastní počítačový tým. Podle Winfeldera panují v komunitě Fantasyfotbalu napjaté vztahy.

Loading

Sběratelé kostí 11 – 3.díl – Vynálezce v rybníku

Přidej hodnocení

Sběratelé kostí

Kůstka a Booth se po několikaměsíční pauze vracejí do práce v FBI a Jeffersonově institutu. Booth je ovšem lehce podrážděný, protože ještě nedorazila zásilka s urnou s popelem jeho zesnulého bratra Jareda. Jejich prvním případem po návratu do práce je vražda vynálezce Lloyda Nesbita, jehož tělo bylo nalezeno v jezírku na rybí farmě. Booth a Aubrey se vydávají do jeho laboratoře, kde nacházejí jeho asistenta Tima Diffleye. Diffley se jim svěřuje, že Nesbit jej velmi inspiroval a podněcoval k vlastním vynálezům.

Loading

Sběratelé kostí 11 – 2.díl – Bratr ve sklepě

Přidej hodnocení

Sběratelé kostí

Forenzní analytici pokračují ve zkoumání nalezeného těla Boothova bratra Jareda. Aubrey, Patricia a agentka Millerová mezitím pátrají po Boothovi, který zmizel. Ten se ukrývá s Kevinem O’Donellem a dalšími dvěma muži ve sklepě, kde čekají na prodej ukořistěného seznamu agentů v utajení. Agenti rovněž prohledávají dům Richarda Bannerman, agenta CIA a parťáka Millerové, který rovněž zmizel. V lednici jsou nalezena těla Bannermana a jeho snoubenky. Vše nasvědčuje tomu, že Bannerman vytiskl seznam agentů a O’Donellova skupina se ho zmocnila. Do Jeffersonova institutu přichází s vyšetřováním pomoc Dr. Benjamin Metzger.

Loading

Sběratelé kostí 11 – 1.díl – Věrnost ve lži

Přidej hodnocení

Sběratelé kostí

Booth a Kůstka se vzhledem k jejímu těhotenství rozhodnou zklidnit svůj pracovní život, a proto Kůstka opouští Jeffersonův institut a Booth se v FBI přesouvá z pozice agenta do pozice instruktora. Po několika měsících je tým z Jeffersonova institutu, který dočasně vede dr. Vaziri, povolán k případu nálezu ohořelé mrtvoly. Všechny ukazatele včetně zbraně nalezené u těla nasvědčuj tomu, že se jedná o Bootha. Aubrey kontaktuje Kůstku, která zjišťuje, že doma Boothovi skutečně zbraň chybí. Jelikož se Booth skutečně nikomu neozývá, všichni se začínají domnívat, že se jedná o Bootha.

Loading