Šéfka – 5.díl – Pravda

3.5/5 - (2 {hlasů})

Šéfka

 

Svědkyně v případu loupežné vraždy usvědčí pachatele. Důkazů je však málo a během vyšetřování dojde k další loupeži. Měl vrah komplice, nebo svědkyně lže…? Kromě pátrání bojuje Karla o svou vlastní důvěryhodnost při šetření policejní inspekce…(TV NOVA)

 

Loading

Šéfka – 4.díl – Lži

5/5 - (2 {hlasů})

Šéfka

 

Karla se svým týmem vyšetřují případ z nejtěžších – smrt kolegy. Kdo ji zavinil? Opakuje se historie a vražda souvisí se smrtí Karlina manžela? Karle už se nedaří udržet svůj soukromý život mimo vyšetřování a rozhodne se vraha dopadnout. Podaří se jí očistit jméno svého muže i za cenu ohrožení svého života a všech svých blízkých?…(TV NOVA)

 

Loading

Šéfka – 3.díl – Rozhodnutí

3.7/5 - (4 {hlasů})

Šéfka

 

Na soukromé klinice nečekaně zemře vážně nemocný mladistvý pacient. Matka podezřívá kliniku, že jeho smrt zavinila, a přivolá policii. Šéfka se svým týmem rychle zjišťuje, že praktiky na klinice balancují na hraně etiky. Mezitím Karla objevuje další okolnosti vedoucí ke skutečnému vrahovi jejího muže…(TV NOVA)

 

Loading

Šéfka – 2.díl – Zapletení

4.5/5 - (2 {hlasů})

Šéfka

 

Karla a její tým převezmou případ vraždy úspěšného projektanta. Vše zpočátku nasvědčuje tomu, že jde o zločin z prostředí feťáků a zlodějíčků. Avšak z počátku jasná vražda se ukáže jako mnohem komplikovanější případ. Netrvá totiž dlouho a Karla narazí na souvislost s aktuálním případem a smrtí svého manžela…(TV NOVA)

 

Loading

Šéfka – 1.díl – Odhalení

5/5 - (1 {hlasů})

Šéfka

 

Mladá žurnalistka a dcera majitele slavné restaurace, je nalezena mrtvá po pádu z terasy svého bytu. Nehoda či vražda? Tým majorky Karly Langerové rozplétá komplikovaný případ pražské podnikatelské smetánky. Karla však vyšetřuje ještě jeden velmi osobní případ – vraždu svého manžela policisty, zastřeleného ve službě.Celé díly a díly o týden dopředu sledujte na Voyo!(TV NOVA)

 

Loading