Sestřičky Modrý kód – 46.díl – Kvůli tobě

Barča přesvědčuje Katku, aby řekla Matymu co zjistily o Lauře. Míša s Vlčkovou vyzvídají na Mery, co bude dělat se situací „David”. Mery se už ale rozhodla. Major Hartmanová a Špaček se znovu pouští do akce, je jim jasné, že v zatčení Lukáše a Jindry má prsty někdo na vyšší pozici. A Radim stále motivuje Martina, aby se měl na pozoru, co se týče Míši a bojoval o ní…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 44.díl – Slova nejsou všechno

Martina čeká první den v nové práci. Mery a David se hned po ránu chytnou, protože David nepracuje tak, jak by měl. Dany nechce jít na sraz se spolužáky, Barča a Katka mu ale nedovolí, aby se z toho zase vykroutil. Žák se potřebuje poradit s Míšou ohledně výchovy malého Vikouše. Zuzaně se snad podaří zařídit, aby se případ Vlčkové nedostal k soudu. A Špalek byl suspendován a varuje Naďu, aby teď byla opatrná…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 43.díl – Nevěsta na útěku

  

David a Rasputin se těší, že spolu jako za starých časů půjdou na sál. Špalek nese Nadě špatné zprávy. Andy dostala nabídku na focení, se kterou Martin nesouhlasí. A Žák domlouvá s ředitelem menší rekonstrukci nemocnice…(TV Prima)

  

Sestřičky Modrý kód – 42.díl – Spravedlnost jako větrník

  

David a Žák řeší, kdo z nich dvou je opravdu způsobilý pracovat na sále. Emě její právník navrhuje, aby se ke všemu přiznala už u prvního stání. A na urgent přijela pacientka, jejíž otec tvrdí, že možná trpí stigmaty…(TV Prima)

  

Sestřičky Modrý kód – 41.díl – Kdo je tady hvězda?

  

Naďa se v převleku chystá na schůzku s Cachem. V nemocnici hledá fotograf mladou sestřičku na fotku do charitativního kalendáře. A David zjišťuje, že Žák porušuje jejich dohodu…(TV Prima)

  

Sestřičky Modrý kód – 40.díl – V rámci možností

  

David se snaží přinutit Žáka, aby začal dělat něco pro svoje zdraví. Při společném běhu pak narazí na kolabujícího muže. Vypadá to, že Tomovi je někdo v patách, ozývají se staří známí a on se snaží ukrýt na Míšině chalupě. Naďa posílá Jarku na výzvědy k Havlenovu tchánovi, ten by se ale raději bavil s Naďou. A Katka má vážné podezření, které se týká Laury…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 39.díl – Máma z basy

  

Lukáš má za úkol dostat z Havleny informace pro major Hartmanovou. Katka neústupně pátrá po stopách svých rodičů. Ema zjišťuje, že soudní řízení se blíží rychleji, než si myslela. A Andima konkurentka opět kolabuje přímo uprostřed tréninku…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 38.díl – Mateřské znaménko

  

Vlčková váhá, jestli je, vzhledem k soudnímu procesu, správný čas na miminko. Rasputin jí nabízí pomoc. Saša dává Lukášovi možnost něco se přiučit při operaci. A Katka se znovu vrhá do pátrání po svých rodičích…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 37.díl – Mafián vs. familie

Lukáš by chtěl, aby jeho babička na chvíli pozastavila vyšetřování, je to pro ni nebezpečné. Laura a Maty vybírají vybavení do společného bytu. Zuzaně se nově objevený bratr Míši nějak nezdá, bojí se, že něco skrývá. Mery je zmatená, zážitek s Davidem ve sklepě jí změnil pohled na věc, teď neví co bude dělat. Saša je na Lukáše podezřele hodná. A Matymu dochází, že se mu Katka vyhýbá…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 36.díl – Ženská řešení

Andy má problémy kvůli Sáře Chaloupkové, ale nechce, aby se do toho rodiče zase pletli. Otce Mery přivezli poraněného na urgent, Mery se kvůli tomu dostává do problému. Lukáš se snaží udobřit si Sašu, ta je naštvaná, že jí využil při babiččině vyšetřování. Katka se při ranní kontrole pacientů setkává se svou bývalou profesorkou a mají si toho hodně co říct. A Libuška se dokáže chytit každé příležitosti, aby měla šanci stát se vrchní sestrou…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 35.díl – Krtek

Lukáš má od babičky rozkaz, aby získal další informace od Saši. Žák je jako primář ve složité situaci a zdá se, že se zhoršuje jeho zdravotní stav. A Laura tlačí na Matyho, aby posunuli jejich vztah na další úroveň…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 34.díl – Smíšené pocity

Barča se dál vídá s Márou, vypadá to, že Dany to nese těžce. Holky už ale mají plán. U Andy doma se řeší, jak přistoupit k situaci se Sárou a dopingem, nikdo jí nechce dělat problémy. Vlčková byla na kontrole u gynekologa, bude se teď muset poprat s pravdou o miminku. Špalek si myslí, že by se major Hartmanová neměla dál zapojovat do vyšetřování. Ta samozřejmě nesouhlasí a rozdává nové příkazy. A Martinovi na poslední chvíli zrušili pracovní pohovor…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 33.díl – Naďa klade past

Danymu má přijít pánská návštěva a Ivana mu pomáhá s přípravou pohoštění. David už od rána dělá dusno, není mu přijemné, že musí sloužit s Tomáškem. Lukáš se chce vrátit zpátky ze školení pro sestry, ale Naďa udělá všechno pro to, aby tam zůstal. Doma to teď není bezpečné, dokonce i Jarka je v ohrožení. Katka se tváří, že kapitola Maty je pro ni uzavřená, Barča tomu ale nechce věřit. A na tréninku zkolabuje mladá biatlonistka Sára, která právě porazila Andy…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 32.díl – Kdo se bojí na ples

Mery má narozeniny a na urgentu se chystá malá oslava. Rasputin má podezření, že David pořád k Mery něco cítí. Zatímco je Lukáš na semináři, Major Hartmanová s Jarkou a Špalkem pokračují v práci na případu. Andy se náhodou potká se Sebastianem, a ten jí vyhrožuje. Rasputin nabízí Vlčkové, že jí doprovodí k výslechu, ona však bude radši, když to zvládne sama. A Míša se snaží sblížit se svým nově objeveným mladším bratrem Tomem…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 31.díl – Potřebuješ ochranku

Major Hartmanová se bojí o Lukáše, dělá všechno pro to, aby se na chvíli někam zašil. Vlčková má dobrou zprávu ohledně svého obvinění. A Maty chce s Katkou probrat něco důležitého…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 30.díl – Sex, násilí, drogy

Lukáš se nevrátil domů, nikdo neví, kde je. Andy se dostala do reprezentace, a to znamená, že Martin musí začít shánět sponzory. Major Hartmanové se znovu ozývá anonym. A Katka se rozhodla, že si konečně promluví se svými rodiči…(TV Prima)