Sestřičky Modrý kód – 22.díl – Bobova speciální nabídka

Katka už nechce mluvit o tom, co se děje mezi ní a Matym, Barča do toho ale pořád šťourá. Celý tým by si přál, aby Davida přija-li jako doktora, pro Žáka to nepřipadá v úvahu. Zuzana přivede muže s choulostivým zraněním. Za Tomáškem přichází poslanec a žádá ho o laskavost. Na urgent nastoupil nový paramedik Jakub, za kterým se otáčejí všechny sestry. A Major Hartmanová se snaží odhalit tajemství mokřadu…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 20.díl – Kyklop koulí kouli

Andy si vyčítá, že trénink s novou kolegyní skončil úrazem. Ivana přišla na to, že se Radek stýká s Bojanem, a Katka se opět snaží vše urovnat. A David se nekompromisně zaměří na nového spolubydlícího…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 19.díl – Zkusit se má všechno

Major Hartmanová se usmiřuje s Lukášem a chystá další kolo pátrání. Ivana se snaží Katce za každou cenu dohodit partnera. Martin má dojem, že Andy nepodává dobré výkony na tréninku, je přesvědčený, že za to může Sebastian. Barča se vydává za někoho kdo není. A tým na urgentu řeší, co bude s Davidem až ho propustí…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 18.díl – Věř mi!

Katka stále neví, jaká je pravda o jejím otci. Radek je ale propuštěný z nemocnice a celá rodina se chystá oslavit 30. výročí svatby. Mery dostává od Davida nečekaný návrh, nad kterým musí přemýšlet. Míša musí zachránit Zuzanu, která si naplánovala romantický výlet, ale vše dopadlo docela jinak. Lukáš se chystá udělat tlustou čáru za případem svého otce. A Filip pomáhá muži, který se zranil při autonehodě a vykazuje známky psychických problémů…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 17.díl – Krajina po výbuchu

David se pomalu dává dohromady, ale nemá chuť s nikým mluvit. Je potřeba ho přesvědčit, aby znovu začal brát léky na deprese. Martina konečně čeká velká zkouška z anatomie, ale ta není tím hlavním důvodem, proč je nervózní. Katka se rozhodla pátrat po tajemství o svém pravém otci na vlastní pěst, bojí se totiž, že by mohla rozvířit konflikt v rodině. A Andy se dál vídá se Sebastianem, ale doma o tom nechce mluvit…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 16.díl – Výbuch

Na urgentu je rušno, při výbuchu plynu v opuštěném domě byla zraněna skupina bezdomovců. Míša se stále vyrovnává s tím, že její dcera má prvního kluka. Martin se zase dostává do sporu s Hrbkem. Major Hartmannová stále nepokročila ve svém případu. Katka si řeší rodinnou krizi. A nikdo nečekal, kdo se může skrývat za unavenou tváří bezdomovce, kterého přivezli na urgent…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 15.díl – Záhada ztraceného doktora

Vlčková při návštěvě kojeneckého ústavu dostane převratný nápad. Mery a Míša nevěří svým uším. Martinovi se nelíbí, že se Andy schází s mladým Hrbkem. Tomášek si myslí, že se David Hofbauer vrátil z Anglie. Nikoho by ale nenapadlo, kde ho zahlédl. Radka Kinského přivezli na urgent po bouračce, hned po něm se objevuje i Ivana a dělá ostudu. A Katka se úspěšně vyhýbá Prokopovi…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 14.díl – Rande s nepřítelem

Mery s Vlčkovou se snaží zjistit, co se vlastně v lese stalo pacientce s dítětem. Na urgentu se objevuje její manžel a vymáhá si právo svoji manželku a dceru vidět. Mery a Vlčkové se to celé nezdá. Major Hartmannová tentokrát bojuje s počítačem. Matka Katky už zase přišla na neohlášenou návštěvu, obhajuje se tím, že přinesla štrúdl. A Míša podezírá Andy, že se chystá na tajné rande…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 13.díl – Autor neznámý

Libuška má příležitost zastupovat vrchní sestru a svůj postup na vyšší pozici si užívá. Katka s Barčou to ovšem schytávají. Hejtmanka Růžičková řeší vážný stav své matky a Saša nesouhlasí s tím jak s její babičkou zachází. Míše celý den chodí podivné zprávy od anonyma, ignoruje je. Ale když přijde domů, zjišťuje, že stejné zprávy chodí i Andy. A ani na líbánkách se Tomáškovi s Mery nedaří uniknout od práce…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 12.díl – Syn je syn

Naďa se chytí každé příležitosti, kdy by mohla Lukášovi dohodit ženskou. Andy a Markéta se chystají na svatbu Mery a Michala jako družičky, když ale zjistí, v jakých šatech se chce Mery vdávat, zasahují. Postřelený pacient by se rád usmířil se svým otcem a Lukáš mu s tím pomáhá. Martin má okno, nepamatuje si, co se vlastně na soustředění dělo, Natálka mu to připomíná. A Katka se snaží prchnout před Prokopem, který ji neodbytně zve na rande…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 11.díl – Víkendová akce

Tomáška si zavolali do ředitelny a sám neví, jestli ho čeká dobrá nebo špatná zpráva. Míša se od Natálky dozvěděla, že má jet s Martinem na víkend na soustředění, on o tom Míše ale nic neřekl. Za Lukášem přišla Štěpánka se zdravotním problémem, Lukáš ale nevidí, že je za tím možná něco víc. Katka s Bárou dál postupují podle svého plánu, který ušili na Prokopa. A Dany po mejdanu domů nepřišel sám…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 10.díl – Danyho andílci

Na sesterně už se rozkřiklo, že Mery má dostat výpověď. Nikomu se nechce věřit, že by mohla udělat v práci chybu a všichni trvají na tom, že nesmí odejít. Major Hartmanová se sama vydává na další pátrání do mokřadu. Zuzana přichází na urgent s bolestí v břiše. Katka podezřívá Libušku, že usiluje opozici vrchní sestry, když si domlouvá schůzku s ředitelem. A Tomášek s Rasputinem se snaží najít důkaz, který by zachránil Mery…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 9.díl

Havlena a jeho nemocný zaměstnanec něco tají. Major Hartmanová stále pokračuje ve svém pátrání. Míša se nestačí divit, koho si Martin našel na doučování. A Barča se snaží vypátrat, kdo je Katčin tajný ctitel…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 8.díl – Setrvalý stav

Martin se pustil do studia s takovým odhodláním, že to zbytku rodiny způsobuje samé komplikace. Žák si užívá roli primáře, a znepříjemňuje tím podřízeným život. A Prokop se Sašou se domluví na odvážné výzvě…(TV Prima)

Sestřičky Modrý kód – 7.díl – Škola volá

Na urgent se ze stáže vrací Viktor Žák, aby se ujal funkce jako nový primář. Své nové postavení si opravdu užívá. Major Hartmanová přesvědčí kriminalistu Špalka, aby umožnil jí a Lukášovi prohlídku služebního bytu Lukášova otce. Oba pátrají po stopách, které jim pomůžou odhalit záhadné okolnosti otcovy smrti. A Martin si k Míšině překvapení konečně najde aktivitu, která ho dokáže uspokojit…(TV Prima)