sKORO NA mizině – 8.díl – Noemova archa

4/5 - (1 {hlasů})

sKORO NA mizine

Nazdar, luliny! Máme pro vás poslední, napěchovaný díl sKORO NA mizině. Herci i štáb vám děkují za neuvěřitelnou podporu, ohlasy a peníze, které jste posílali a podpořili jste tak herce v nelehké době. Jsme vám vděční za tohle dobrodružství, které jsme si společně s vámi užili. Mnohdy to bylo na pokraji našich sil, ale mělo to smysl. Už jen proto, že díky vám vznikl opravdu „fanouškovský“ projekt, který, věříme, přinesl do českého seriálového rybníčku něco nového a ukázal, jak může nezávislá tvorba vypadat.

Loading

sKORO NA mizině – 7.díl – Terapie

Přidej hodnocení

sKORO NA mizine

Nazdar, luliny! Sedmý díl sKORO NA mizině s řadou nečekaných tváří je tady. Nezapomeňte se přidat k odběru kanálu, ať vám neuteče poslední díl a závěr celého seriálu. Peníze už prosím neposílejte, rozhodně ale nový díl můžete sdílet, lajkovat a posílat dále 🙂 Díky za podporu.

Loading

sKORO NA mizině – 5.díl – Zával

5/5 - (1 {hlasů})

sKORO NA mizine

Prozatím poslední díl seriálu sKORO NA mizině je tady v plné palbě. Užijte si ho 🙂 Děkujeme všem za parádní ohlasy i za nominaci na Ceny české filmové kritiky Děj reflektuje současnou situaci divadel a jejich herců, kteří se ze dne na den ocitli bez příjmu. Popisuje fiktivní příběh inspirovaný právě výše zmíněným divadlem, které jako první činoherní divadlo v ČR začalo okamžitě po uzavření divadel realizovat živé přenosy na YouTube, během nichž diváci přispívají do „mírového virtuálního kloboučku“ na provoz divadla.

Loading

sKORO NA mizině – 4.díl – Druhá vlna

5/5 - (1 {hlasů})

sKORO NA mizine

Čtvrtá epizoda seriálu “sKORO NA mizině” je tady. Veselé Vánoce, luliny! Děj reflektuje současnou situaci divadel a jejich herců, kteří se ze dne na den ocitli bez příjmu. Popisuje fiktivní příběh inspirovaný právě výše zmíněným divadlem, které jako první činoherní divadlo v ČR začalo okamžitě po uzavření divadel realizovat živé přenosy na YouTube, během nichž diváci přispívají do „mírového virtuálního kloboučku“ na provoz divadla.

Loading

sKORO NA mizině – 3.díl – Tresť

5/5 - (1 {hlasů})

sKORO NA mizine

Třetí epizoda seriálu “sKORO NA mizině” od tvůrců “Lajny” je tady. Děkujeme všem za podporu! Děj reflektuje současnou situaci divadel a jejich herců, kteří se ze dne na den ocitli bez příjmu. Popisuje fiktivní příběh inspirovaný právě výše zmíněným divadlem, které jako první činoherní divadlo v ČR začalo okamžitě po uzavření divadel realizovat živé přenosy na YouTube, během nichž diváci přispívají do „mírového virtuálního kloboučku“ na provoz divadla.

Loading

sKORO NA mizině – 2.díl – Profík

5/5 - (1 {hlasů})

sKORO NA mizine

Druhá epizoda seriálu “sKORO NA mizině” od tvůrců “Lajny” je tady! Děj reflektuje současnou situaci divadel a jejich herců, kteří se ze dne na den ocitli bez příjmu. Popisuje fiktivní příběh inspirovaný právě výše zmíněným divadlem, které jako první činoherní divadlo v ČR začalo okamžitě po uzavření divadel realizovat živé přenosy na YouTube, během nichž diváci přispívají do „mírového virtuálního kloboučku“ na provoz divadla.

Loading

sKORO NA mizině – 1.díl – Došly prachy

5/5 - (1 {hlasů})

sKORO NA mizine

Nový seriál s důmyslným názvem “sKORO NA mizině” právě zveřejnil svou první epizodu, v níž září herci ostravského Divadla Mír v čele s osobitým seskupením Tři Tygři, které bravurně doplňují jejich pražští kolegové Jiří Langmajer s Adélou Gondíkovou, Jana Bernášková s Rudolfem Merknerem a Michal Suchánek, který se podílel i na scénáři. Děj reflektuje současnou situaci divadel a jejich herců, kteří se ze dne na den ocitli bez příjmu.

Loading