Slunečná – 32.díl – Spojenci

Janek zjišťuje, že jsou kanceláře prázdné, nikde kromě jeho kanceláře a sekretariátu není nábytek. Tyto dvě místnosti byly totiž psané na Janka, zbytek je firmy. Situace je důsledkem jeho hádky s otcem z předchozího dílu, kdy Janek řekl, že začne od nuly. Hana a Vilda dají Johnovi výpověď, zůstanou věrní Jankovi.
Janek má zablokovanou i platební kartu a všichni, včetně Vildy i Hany mají zablokované telefony. Janek obvolává klienty, ale nikdo se k němu nechce znát. Dojde mu, že v tom má prsty Roman. A dá mu před Klárou pěstí. Janek se vrací na statek. Vilda se snaží komunikovat s lidmi v hospodě, ale nikdo s ním nechce mluvit. Všichni se cítí podvedení. Janek prosí Sylvu, aby přemluvila Týnu k rozhovoru. Julie mu to slíbí.

Slunečná – 31.díl – Nápadníci

Týna chce řešit se Sylvou stáčírnu, protože to byl projekt Sylvy a Vildy. Týna se bojí, aby nechtěl Linhart peníze zpět. Sylva nic řešit nechce, nezajímá ji to. Týna uvidí Sylvu se Štěpánem a dojde jí, že tihle dva chtějí statek bez ní. Janek – Denisa mu udělá drobnou scénu před Jankovým odletem na Bali, chce, aby ji vzal Janek sebou.
Janek to odmítá. Do toho mu volá jeho známý policajt Varga, chce se sejít. Janek souhlasí. Varga Janka varuje, aby dal od Holuba ruce pryč. Jdou po něm, Johnovi a Romanovi policajti a vypadá to s nimi dost bledě. Janek se rozhodne, že bude tátu varovat, ale John si myslí, že je to jen další Jankova snaha dostat Romana z firmy.
Hana Janka varuje, chce, aby okamžitě odletěl, protože jí v kartách vyšlo nebezpečí. Ale Janek odjet odmítá. Varga se za ním znovu zastaví a řekne mu, že je John hlavní podezřelý a jestli Janek může pro Johna něco udělat tak ho přesvědčit, aby proti Holubovi svědčil.

Slunečná – 30.díl – Krysí král

Janek dorazí za Romanem do firmy a chce dát Romanovi do huby za to, že Týně řekl o sázce a o tom, že on je Linhart. Ale nakonec ho nezmlátí. Říká Haně, že chce mluvit s Johnem, a vyhodit Romana. Hana ho jemně upozorňuje, že je Roman momentálně u Johna v kurzu. Denisa přijde za Jankem a chce vysvětlení. Janek se přizná, že Týnu miluje, nebyl to jen nějakej úlet.

Denisa se v afektu prořekne, že jí to všechno řekl Roman. Janek za ním jde a řekne mu, že ho vyhodí z firmy. Roman se mu vysměje, je si jistý, že má momentálně u Johna lepší pozici. A když to řekne Johnovi, tak se ukáže, že měla Hana i Roman pravdu. John Romana za žádnou cenu nevyhodí.

Slunečná – 29.díl – Lež, zrada a tajemství

Janek a Týna spolu měli sex. Janek chce Týně říct, že není Vilda, ale Týna má telefon z pivovaru, takže musí rychle odběhnout. V kuchyni je vidí Slaninová a roznese to po vsi. Objeví se Hanč s Milotou, nabízejí eshop s biopotravinami. Týna souhlasí, že jim budou dodávat produkty z jejich statku. Konvičková s nimi udělá dohodu: když budou prodávat i její produkty, pomůže jim s balením.
Souhlasí. Lída je na Zdeňka naštvaná kvůli tomu, že se koupal v sudu a pokazil jim natáčení. Počítá, kolik je stála pokažená svatba a dojde k číslu 40 tisíc. Slaninová jí přijde říct, že si Týna nastěhovala k sobě pražáka a spí spolu. Lída vymýšlí pomstu. Vetrák přivede Zdeňka, který bloudil lesem a hledal houby. Je to další pomsta Lídě. A ta je tentokrát vytočená doběla. Ale to jí nebrání v tom, aby všechno o Týně a Jankovi řekla hned Štěpánovi.

Slunečná – 28.díl – Jeden z nás

Týna ještě stále neví, že je Janek Linhart. Týna Janek – jejich vztah je v pohodě. Janek navrhuje, aby nechali udělat geologický průzkum i na pozemcích, které sousedí s těmi, na kterých je uzávěra. Aby to nevypadalo, že jílové podloží je jen na pozemcích, kde je uzávěra. Při řešení problémů s pozemky se začnou líbat a už už to vypadá že skončí v posteli. Ale Janek začne Týně vysvětlovat, že ji miluje a chce ženu na celý život. A klidně počká, až to bude Týna cítit stejně. Takže ze sexu není nic. Týna to následně rozebírá s Julií, která ji přesvědčuje, aby konečně přestala přemýšlet a vrhla se do vztahu s Jankem. Týnu dárek od Štěpána nalomil, ale po rozhovoru s Julií jí definitivně docvakne, že Štěpán je minulost. Týně volá Sylva, dozvěděla se o geologickým průzkumu a zuří. Týna opět zvažuje, že by Štěpánovi odpustila.