Slunečná – 107.díl – Staronový starosta

  

Janek s Týnou místo společného večera řeší Predragovo depo. Valentýna musí přijet, aby Janičce promluvila do duše. Franta se ujímá zase starostování…(TV Prima)

 

Slunečná – 106.díl – Lekce romantiky

  

John přivezl Haninu dceru Annu. Hana zjistí, že dcera přijela jen proto, že jí John řekl, že je Hana smrtelně nemocná. Hana je zklamaná. Roman potřebuje peníze. Janek mu navrhne, že od něho koupí louky. Roman souhlasí…(TV Prima)

 

Slunečná – 105.díl – Profesor, peníze a lži

Karolína a Vilda přemýšlí, že se rozejdou, ale nakonec zjistí, že mají společné představy o životě, a zůstanou spolu. Róza musí chránit profesora, aby nerozpůjčoval všechny svoje peníze. Roman zase škodí. Tom se dozví, že je Erika těhotná…(TV Prima)

Slunečná – 104.díl – Proč je Hana sama

Linhart zjistí, že Hana má dceru. Hana ji roky hledala, ale nenašla ji, prosí Johna, aby se neangažoval. Lída propadla zcela hlídání Vašíka, nechce ho vrátit Julii. Zasáhne Franta a Julie si s Lídou všechno vyříká. Lukáš odjíždí s Fatimou pryč…(TV Prima)

Slunečná – 103.díl – Princ z Arábie

John prosí Janka, aby s Týnou dorazili na Haniččiny křtiny. Týna, Janek a Hana mají jít Haničce za kmotry. Týna má radost, objedná pro Haničku kmotrovský dar – penízky. Jenže utečou krávy a Týna je musí jet hledat. Slíbí Jankovi, že na křtiny dorazí včas. Janek si je jistý, že krávy vypustil z ohrady Roman, ale není to pravda. Týna v lese objeví krávu, u které Veterinář konstatuje, že má zlomenou nohu.

Slunečná – 102.díl – Tajemství

Janek znovu přemlouvá Romana a nabízí mu za louku slušné peníze, ale Roman nechce prodat. Kumpánům oznamuje, že se ožení s Klárou. Tím se dostane k Matějkovým penězům. Kumpáni mu mají jít za svědky. Klára je nadšená, ale pak bere zpátečku, přece jen se nechce vdávat bez rodičů. Kumpáni jí dají něco do pití a Klára se vdá, aniž by si to uvědomovala.

Slunečná – 101.díl – Konec pohádky

Janek a Týna řeší, jak dostat vraky aut z louky, kam je navozil Roman. Janek je přesvědčený, že se mu podaří Romana přesvědčit. Franta s Lídou to chtějí řešit před úřad životního prostředí, ale Janek ví, že tohle nemá smyls. Jedná na vlastní pěst. Pošle za Romanem svého člověka, který nabízí způsob, jak by mohl Roman louku zhodnotit. Jenže Roman přes své kamarády odhalí, že je to past. I když Janek nezapírá a chce dát Romanovi slušné peníze, Roman odmítá. Sylva je zamilovaná do Vildy.

Slunečná – 100.díl – Nenechat se dojmout

Jakub začíná mít problémy, protože mu lidé začínají plnit přání ze seznamu. Ukazuje se, že tam napsal Jakub spoustu blbostí. Prosí všechny, aby mu už nic neplnili. Ale vesničani to pochopí přesně naopak. Týna uspořádá velkou akci v hospodě, všichni tam přinesou fotky, na kterých je Jakub a pouštějí si je na projektoru. A Týna prozradí, že ji Jakub zachránil, když se topila. Janek mu za to poděkuje. John se snaží být vzorný otec a omezovat práci. Denisa je z toho v šoku. Ale John nedokáže být doma. Jde za Hanou do Solange, ale ta ho pošle domů. Nakonec je požádá Denisa, aby vzali Johna zpět do firmy…(TV Prima)

Slunečná – 99.díl – Nové nápady

Sylva a Vilda si uvědomují, že je to k sobě táhne. Vildův vztah s Karolínou nechce rozbít, takže Vildu odmítne. Týna přemluví Jakuba, aby sepsal seznam věcí, které by ještě chtěl zažít. Roman chce zdražit užitkovou vodu, ale Franta zasáhne a Romanovi se to nepodaří…(TV Prima)

Slunečná – 98.díl – Táta na plný úvazek

ohn požádá Janka, aby se vrátil do Solange. Chce se starat o Haničku. Lukáš zjistí, že je Jakub nemocný. Tom si při cvičení poškodí nohu, ale díky tomu se mu vrací do ní cit. Roman rozjíždí válku proti místním…(TV Prima)

Slunečná – 97.díl – Jak se zbavit čarodějnice

Týna pomáhá Jakubovi od bolesti a Běta ji varuje-uzdravit ho nemůže. Týna tvrdí, že to ví, ale není to pravda. Týna jede do města a když chce jet Janek s ní, tak ho požádá, aby nejezdil. Janek je z toho otrávený, ale nehádá se. Nakonec zjistí, že si Týna koupila léčitelskou literaturu. Jankovi dojde, že Týna léčí Jakuba, Týna ho prosí, aby to hlavně nikomu neříkal. Jakubovi dojde, že se ho Týna snaží léčit a řekne jí, aby toho nechala. Babu prosí Sylvu, aby jí udělala oslavu a koupila klaunový dort. Sylva jí to slíbí, ale zapomene. Do toho se jí pokazí auto, takže ani nemůže zajet do Prahy pro dárky…(TV Prima)

Slunečná – 96.díl – Haničko, sluníčko

Julie natáčí film, ale nedaří se jí, není přirozená. Režisér zvažuje, že by natáčení ukončil a začal hledat jinou herečku. Julie o tom samozřejmě neví. Rozhovor Režiséra a Asistenta vyslechne Karolína a vysvětlí režisérovi, že se nesmí k Julii chovat jako k herečce, protože herečka není. Nerozumí mu, protože jí to vysvětluje příliš složitě. Režisér tomu nejdřív nevěří, ale pak zkusí s Julií mluvit normálně a vyjde to. Julie je skvělá. Režisér prozradí, že mu to poradila Karolína a Julie jí poděkuje. Janek uvidí Týnu s Jakubem. Zvažuje, o co mezi nimi jde. Ptá se Týny, ale ta mu nesmí nic prozradit. Janek Týně věří, ale je si jistý, že je mezi ní a Jakubem nějaké tajemství…(TV Prima)

Slunečná – 95.díl – Filmová hvězda ze statku

  

Týna objeví, že má větší léčitelské schopnosti než Běta. Johnovi se vrátí paměť, ale hraje před ostatními, že si nic nepamatuje. Kratinová se opět skamarádí s Lídou…(TV Prima)

 

Slunečná – 94.díl – Rodák z blízké vesnice

Janek chce odjet s Hanou a Denisou hledat Johna na Slovensko, ale nemohou, protože Denisa má bolesti. Janek volá Lukáše, který je uklidňuje, jsou to falešní poslíčci. Denisa prosí Hanu, aby s ní zůstala. Hana s tím tak trochu počítala, proto už kontaktovala Týnu, aby jela s Jankem. Na Slovensku se seznámí s Johnovým kamarádem, který je dovede k Bačovi. Tam najdou i Johna. Ten si je vůbec nepamatuje. Sylva konečně dostala vyrozumění, že je se Štěpánem rozvedená. Má radost. Karolína uvidí v hospodě Štěpánovu holku, jak flirtuje s jinými chlapi. Vyčte jí to a holka napíše Štěpánovi dost neurvalou sms, že s ním končí. Klára je z toho špatná a radí se s Julií. Ta hned běží za Štěpánem, v době, kdy trpí depresemi to není zrovna nejlepší způsob rozchodu. Roman s Evelínou organizují Štrůdlobraní…(TV Prima)

Slunečná – 93.díl – Slovenská stopa

  

Štěpán má deprese kvůli tomu, jak se Lída s Frantou hádají. Lukáš má zlomenou ruku a Sylva najde nového lékaře. Janek zjistil, proč jel John na Slovensko. Valentýna se spojí s Romanem proti Lídě…(TV Prima)

 

Slunečná – 92.díl – Čí je ten prsten?

  

Jakub pomůže Jankovi zjistit, kdo je řidič auta, které vezlo Johna. Valentýna najde Pavlovi bohatou nevěstu. Chce rozšířit majetek. Kratinovi rodiče dívku odradí, ale Pavel s ní chodí dál. Vilda žádá Sylvu, aby mu nechala zvětšit prsten. Sylva si myslí, že je pro Karolínu, ale ukáže se, že je pro Hanu…(TV Prima)