Služka – 10.díl – Ovace

 

Alex chodí na terapii tvůrčím psaním, kde čerpá sílu a podporu. Při střetu se Seanem kvůli Maddyinu opatrovnictví bojuje taky o svoji budoucnost…..(NETFLIX)

 

 

Služka – 9.díl – Nebeská modř

 

Alex je zpátky tam, kde byla. Když si ale uvědomí, o co všechno za ty dlouhé roky přišla, najde si bezpečné útočiště a taky právníka…..(NETFLIX)

 

 

Služka – 8.díl – Lov na medvěda

 

Alex stíhá jedna rána osudu za druhou, a navíc ji trápí Pauliny zdravotní problémy. Nabídne taky pomocnou ruku Regině a přemýšlí o studiu na vysoké…..(NETFLIX)

 

 

Služka – 7.díl – Malý koník

 

Alex píše o svých klientech – třeba o páru, co žije úplně odděleně. Řeší taky svoje ošemetné problémy s bydlením a Paulin křehký psychický stav…..(NETFLIX)

 

 

Služka – 6.díl – M

 

Alex je odhodlaná poslat Maddy do lepší školky, a chce se kvůli tomu přestěhovat jinam. Podpora, kterou dostává od státu, ale všechno komplikuje….(NETFLIX)

 

 

Služka – 5.díl – Zloděj

 

Alex vyklízí dům, kde vyrůstal známý místní zlodějíček, a vyvolá to v ní vzpomínky na její dětství. Taky přijde na to, co může za Maddyin protivný kašel….(NETFLIX)

 

 

Služka – 4.díl – Kašmír

 

Na Díkůvzdání uklízí Alex Reginin nádherný dům a představuje si, jaké by to bylo žít v takovém luxusu. Nezůstane ale jenom u představ….(NETFLIX)

 

 

Služka – 3.díl – Mořské sklo

 

Alex se snaží pochopit složitý systém sociální podpory, handrkuje se se Seanem kvůli péči o Maddy a pouští se do úklidu, který ji málem zlomí…(NETFLIX)

 

 

Služka – 2.díl – Poníci

 

Alex stráví s Maddy noc na podlaze přístaviště. Nakonec najde místo, kde složit hlavu, ale skoro se zhroutí kvůli sporům o opatrovnictví a nespokojené klientce….(NETFLIX)

 

 

Služka – 1.díl – Za babku

 

Alex uteče s Maddy z domova uprostřed noci. Hledá pomoc na sociálce a podaří se jí sehnat práci u firmy Value Maids. Její problémy tím ale teprve začínají…(NETFLIX)