Špačkovi v síti času – 16.díl – Kompas pro tatínka

3/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Tatínek Špaček s dětmi uniká v Zásvětí ze spárů Čísla 205. Naopak Garibaldini a Klementinka se do jeho rukou dostávají. Číslo 205 a madam Macháčková chtějí všechny uvrhnout do Nicoty, ale to se naštěstí nepodaří. Nakonec pomůže kontrola shůry: Číslo 205 mizí do minulosti – shodou okolností do roku 1912 na Titanic, Garibaldini se opět stává ředitelem Zásvětí a Špačkovi se konečně mohou vrátit domů, do původní minulosti, tam, kde se na kouzelnickém festivalu všichni na začátku setkali. Jen Matěj bude vzpomínat…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 15.díl – A je to v kufru!

3/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Lily Špačková nachází doma namísto manžela a dcery – ředitele Garibaldiniho s Klementinkou. Číslo 205 si myslí, že má v kufru ředitele s dcerou, ale namísto nich se v Zásvětí ocitá otec Špaček s dětmi. S nimi pronikl do Zásvětí také Klaun. Na pomoc Garibaldinimu opět přichází Bertík, který se spolu s Lily Špačkovou vydá do sanatoria madam Macháčkové pro cvikr, který je nutný k přenosu do Zásvětí. Mamince Špačkové se sice podaří cvikr získat a předat Bertíkovi, ale sama se stává zajatkyní Macháčkové a jejího sanatoria…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 14.díl – Konečně zase spolu

3/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Děti vyvolají ducha Alberta Einsteina a dozví se konečně, kde je ředitel Garibaldini. Spolu se Samovým otcem, policistou, přijíždějí do sanatoria madam Macháčkové, kde jsou i oba rodiče Špačkovi. Dáda vezme z matčiny kabelky cvikr, aby se Garibaldini mohl zase vrátit do Zásvětí. Nakonec se otec Špaček, děti i Garibaldini s dcerou sejdou u Špačků doma. Netuší, že na ně má políčeno Macháčková s Číslem 205, kteří se domluvili na dalším obchodu s recyklovaným časem a hodlají se definitivně zbavit Garibaldiniho i s Klementinkou. Do kouzelného kufru však omylem putuje otec Špaček s dcerou…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 13.díl – To chce klid

3.5/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Slavná zpěvačka Lily Špačková se zhroutila, když na koncertě uviděla ducha Alberta Einsteina. Tatínek ji odvezl do sanatoria madam Macháčkové. Obě děti Špačkových, Dáda i Matěj, a Klementinka jsou svědky, jak policista odvádí ředitele Garibaldiniho, který se chtěl dostat z auta Špačkových ven. Je odvezen zpátky do sanatoria. Tam nakonec skončí i tatínek Špaček, když se mu zjeví jeho syn v poloprůhledné podobě. Zmatky už nemohou být větší. Zdárně se rozvíjí spolupráce Macháčkové s chroníkem č.205, současným ředitelem Zásvětí. A děti se rozhodnou vyvolat na pomoc ducha Alberta Einsteina!…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 12.díl – Cvikr sem, cvikr tam

1.5/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Šéfka sanatoria Macháčková se rozhodla sledovat Klauna tajným kamerovým systémem a s pomocí jeho kouzelného cvikru, který ztratil, se dostala do Zásvětí. Dozvěděla se od Čísla 205, jak probíhá léčení jejích pacientů i jak ji Klaun okrádá. Když Číslu 205 nabídne spolupráci a počítačové vybavení úřadu, má vyhráno. Mezitím maminka Špačková dovezla autem nevědomky domů Garibaldiniho v pyžamu. Ztratil však v autě svůj cvikr, a tak se nemohl vrátit do Zásvětí. Na pomoc bývalému řediteli přichází Bertík, který slíbí, že najde děti a zachrání je. Jenže jeho zjevení způsobí kolaps zpěvačky Lily Špačkové v přímém přenosu…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 11.díl – Garibaldini v pyžamu

2.5/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Číslo 205 se coby nový ředitel chystá k dalekosáhlým změnám v “zásvětním úřadu”. Klementinka a děti chtějí zachránit Garibaldiniho, který je uschován v kufru na letišti, ten ale ukradli zločinní pomocníci majitelky sanatoria. Po dětech se ptá oživlý duch Einsteina, ale Číslo 205 ho odbyde. Má jiné starosti, právě chystá digitalizaci úřadu. Má to ale háček – v Zásvětí nemají elektřinu. Za pomoc s tímto problémem dostane Bertík slib, že mu Číslo 205 sdělí, kde děti jsou. Mezitím se Garibaldini, dopravený do sanatoria, osvobodí z kufru, a prchá ukrytý v autě maminky Špačkové…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 10.díl – Na útěku

2.5/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Číslo 205 neboli Bohumilius I. zavřel kouzelníka Garibaldiniho do kufru a odnesl Klaunovi. Ten ho umístil do úschovny na letišti. Nový ředitel Bohumilius se také zbavil Bertíka, tedy ducha Alberta Einsteina, který chtěl Matějovi a Klementince pomoci. A nakonec Bohumilius objevil i živého Matěje, a tak dětem nezbylo, než utíkat tak dlouho, až se ocitly u propadliště do nicoty. Naštěstí tam našly “dveře” do skutečného světa. Rády by všechno, co způsobily, daly zase do pořádku, ale půjde to vůbec?…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 9.díl – Ředitel Bohumilius I.

2/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Po posledním zásahu do minulosti se sice podařilo spojit rodiče Špačkovy, jenže ani tentokrát se Matěj nenarodil. Inspekce shora za nestandardní projevy Registru času ředitele Garibaldiniho sesadila a ustavila Číslo 205 na jeho místo. Číslo 205 neboli Bohumilius I. nechal Garibaldiniho okamžitě zmizet v kouzelném kufru. V sanatoriu přijali nového pacienta – italského mafiána – a při příležitosti jeho uzdravení majitelka Macháčková zjistila, že zázračný elixír je – obyčejná voda. Za co tedy platí miliony klaunovi?…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 8.díl – Zachraň se, kdo můžeš

3/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Ředitel Garibaldini netuší, že za všemi potížemi je jeho vlastní dcera. Bertík se s dětmi Špačkovými opět pokusil nahlédnout do minulosti, aby mohlo být zprostředkováno setkání jejich rodičů, ale z mámy je slavná zpěvačka, která o nějakém studentovi letectví nechce ani slyšet. Tentokrát se tedy do minulosti vypraví sám duch Alberta Einsteina. Následky jsou katastrofické… Mezitím Klaun shání dům, v němž by byla pěkná půda, aby ho mohlo Číslo 205 tajně navštěvovat. A v sanatoriu se rozjíždí obchod s recyklovaným časem…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 7.díl – Bertík zasahuje

1.5/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Ředitel Garibaldini odešel do reálného světa na kouzelnický festival, a tak se Klementinka opět vypravila do Registru času měnit minulost. Děti se mezitím, navzdory slibu, porozhlédly po paláci. Jenže je Bertík (tedy duch Alberta Einsteina) odhalil. Zásahem do minulosti se opět otřásl celý palác a přijela kontrola shora. A z maminky se stala známá populární zpěvačka…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 6.díl – Jak opravit maminku

2/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Chroník č. 205 dodal trochu ukradeného času Klaunovi. Ten ho použil na zkoušku v sanatoriu. A zkouška vyšla, jak o tom svědčí čilý a uzdravený bezdomovec. Ale aby obchod byl opravdu uzavřen, proběhne ještě jedna zkouška. Tentokrát trochu recyklovaného času obdrží paní majitelka. Matěj a jeho sestra dostanou od Klementinky slib, že zařídí, aby se jejich otec, v opravené minulosti pilot, setkal znova s jejich maminkou. Jenže ta je v depresi a nevěří si. Potřebuje dodat sebevědomí…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 5.díl – Zázraky na prodej

2.5/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Zásahem Klementinky do minulosti se stalo, že Matějovi rodiče se nikdy nepotkali a on a jeho sestra se nikdy nenarodili. Tatínek se ale stal skutečně pilotem. Sourozenci zůstávají v Zásvětí a Klementinka se jim snaží pomoci. Musí v minulosti najít místo, kde se mohli jejich rodiče setkat a zařídit tak, aby se děti narodily. Ředitel Garibaldini se také pokouší zjistit, co se děje, proč bylo řečiště času narušeno. Do všech zmatků se objeví kontrola shora, tři muži, kteří jsou vševědoucí! Mezitím na jisté klinice klaun nabízí svůj byznys – kradený čas….(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 4.díl – Tatínek na objednávku

2/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Chroník č.205 se zmocnil části ztraceného, recyklovaného času a vydal se do světa lidí. Mezitím Klementinka s Matějem vstoupili do zakázaného území, Registru času, aby se pokusili změnit večer, kdy se Matějův otec dostal na diskotéku a kvůli tomu nemohl jít druhý den na zkoušku na vysněnou pilotní školu. Jenže pohledem do minulosti Matěj zjistí, že tatínek si příběh poněkud přibarvil, možná ho dokonce pozměnil. Zakázaným zásahem do minulosti děti přesto způsobí, že Matějův otec je přijat na školu. V tu chvíli se však se Zásvětím něco podivného začíná dít…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 3.díl – Dvěstěpětka mezi smrtelníky

3/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Klaun zavedl chroníka Číslo 205 do lidského světa. To je ale chroníkům přísně zakázáno, a tak bylo Číslo 205 po návratu za trest přeřazeno do odpadliště. Mezitím se rodina Špačkova ocitla bez auta a musela dovolenou zkrátit. Zklamaný Matěj navíc ztratil oblíbeného plyšového medvídka. Toho si všimla Klementinka a odnesla mu ho do lidského světa. Matěj jí vyprávěl, jak jeho tatínek zmeškal vinou zkaženého chlebíčku a jedné oslavy přijímačky na školu a nestal se tak vysněným pilotem. A Klementinku napadlo, že by minulost šlo napravit!…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 2.díl – Vzhůru do Bezčasí

2.5/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Matěj Špaček se skamarádil s Klementinkou, dcerou kouzelníka Garibaldiniho. Když se s ní loučil, ze zvědavosti nadzvedl víko tajemného kufru a ten ho do sebe vtáhl. Tak se dostal spolu s dívenkou a jejím otcem do tajemné říše Bezčasí. Klementinka z toho nebyla šťastná, ale přece jen Matějovi něco ze svého kouzelného světa ukázala. Například to, jak tu nakládají s časem, který lidé vyplýtvali, a co se děje s jejich ztracenými hračkami z dětství. Jenže do tajemného světa se dostal i další nevítaný návštěvník – Klaun. Zdá se, že si dobře porozumí s Číslem 205, Garibaldiniho zástupcem, neboť jsou oba stejně závistiví, chamtiví a zlí…(Česká televize)

Špačkovi v síti času – 1.díl – Velké prázdniny začínají

3/5 - (1 {hlasů})

Špačkovi v síti času

Seriál vypráví příběh rodiny Špačkových, která se náhodou ocitne na festivalu kouzelníků, kde vystupuje i skvělý mág Garibaldini – ve skutečnosti ředitel tajuplného Paláce času, což je prostor, kterým protéká čas a kde jsou uloženy svazky lidských životů. Co napínavého přinese přátelství malého Matěje Špačka s Klementinkou, dcerkou Mistra Garibaldiniho, budeme sledovat v následujících šestnácti epizodách. Autorkou seriálu, ve kterém se volně prolíná realita s fantazií, je zkušená scenáristka Lucie Konášová, kameramanem Antonín Chundela, architektem David Voborský, kostýmní výtvarnicí Simona Rybáková, režie se ujali Karel Smyczek a Martin Dolenský…(Česká televize)