StarDance 11 – Když hvězdy tančí

Přidej hodnocení

Dnes večer budou naše hvězdné páry poprvé tančit dva tance. Nejprve přijdou na řadu ty, které v soutěži ještě nezatančily. Ve druhém kole pak uvidíme tance současné. V nich jim bude zdatnou oporou i pomocníkem zkušená taneční company. Těšme se na procítěná a originálně pojatá vystoupení vyjadřující příběh a emoce. Výjimečný večer plný překvapivých choreografií a báječné atmosféry od prvního tance po poslední….(Česká televize)

StarDance 11 – Večer pro paraple

Přidej hodnocení

Benefiční večer přináší neopakovatelnou atmosféru. Letos našich pět tanečních párů věnuje své tance konkrétním pěti vozíčkářům. Ti se stanou jejich patrony. O jejich společný tanec ale v žádném případě nepřijdeme. Druhou část večera otevřou společnou úchvatnou choreografií, ve které handicap nebude žádnou překážkou. Těšit se můžeme na rumbu, tango a quickstep. V tomto speciálním kole oblíbené velkolepé taneční show se nebude vyřazovat….(Česká televize)

StarDance 11 – 6. soutěžní večer

3/5 - (1 {hlasů})

V šestém díle se o další postup, a tedy i další krok k možnému vítězství, mezi sebou utká zbylých šest tanečních párů. Jejich „zbraněmi“ budou tentokrát nejen tři soutěžní tance – samba, waltz a slowfox. Ale stanou se také součástí dvou tanečních týmů. Bojovat budou mezi sebou za pomoci charlestonu, v originální choreografii Marka Zelinky….(Česká televize)

StarDance 11 – 5. soutěžní večer

4/5 - (2 {hlasů})

Pátý večer přinese další skvělé taneční choreografie v podání sedmi párů, které z minulého kola postoupily. Tančit se bude tentokrát výhradně na známé filmové melodie. Můžeme se těšit na originální prvky, rekvizity i scénu. A také na mimořádné tanečně-akrobatické úvodní číslo. To vše pochopitelně opět za úžasného hudebního doprovodu. Sledujte neopakovatelné taneční výkony a bavte se s námi….(Česká televize)

StarDance 11 – 4. soutěžní večer

Přidej hodnocení

V tomto večeru dostanou naše páry volnost, jejich fantazii a nápadům se meze nekladou. Čekají nás krásná taneční vystoupení, která opět podpoří elegantní kostýmy, živá hudba a skvělí sólisté Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Dalšími třemi soutěžními tanci jsou tango, rumba a paso doble. Držte palce svým oblíbeným párům a tančete spolu s námi….(Česká televize)

StarDance 11 – 3. soutěžní večer

Přidej hodnocení

V tomto večeru, který jsme nazvali kouzelným či tajemným, budou naše páry tančit na písně, které by jinak v soutěži možná nikdy nezazněly. Diváci se mohou těšit i na velmi originální úvodní taneční číslo skupiny Dekkadancers. Tančit se bude tango, chacha a waltz. Sledujte StarDance a nechte se s námi unášet na vlně tajemna….(Česká televize)

StarDance 11 – 2. soutěžní večer

4/5 - (1 {hlasů})

Druhým večerem nás budou provázet písně divadelníka, spisovatele, textaře, pana Jiřího Suchého. Zároveň se ponese i v duchu napětí, jde o první vyřazovací kolo. Porota byla minulý týden velmi přísná, jaké bude hodnocení tentokrát? Vezmou si páry k srdci kritiku a zvládnou během týdne zapracovat na svých nedostatcích? Ukázat to mohou v quickstepu, jivu a slowfoxu. Hned v úvodu se můžeme těšit na originální taneční vystoupení. Sledujte StarDance a tančete s námi!….(Česká televize)

StarDance 11 – 1. soutěžní večer

Přidej hodnocení

Začíná další, v pořadí už jedenáctý, ročník oblíbené soutěže, ve které hvězdy tančí. V přímých přenosech již tradičně uvidíte deset známých osobností spolu s deseti profesionálními tanečníky a tanečnicemi. Zatímco všechny osobnosti se letos na parketu StarDance objeví pochopitelně poprvé, profesionální tanečníci nejsou žádnými nováčky, všichni se minimálně jednoho ročníku soutěže již zúčastnili.