Šťastní vs. Šťastní – 3.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Stastni vs. Stastni

 

Společná domácnost dvou odlišných rodin přináší nejen mnoho problémů, ale i neuvěřitelně zábavné chvíle! Viktor a Lýdia se ocitají ve složité situaci, kdy musí utajit pravou identitu svých nových spolubydlících. Co se všechno stane, když začnou lhát o tom, kdo Katarína a Jozef doopravdy jsou? Podívejte se na 3. díl seriálu „Šťastní vs. Šťastní“ a nechte se vtáhnout do jejich překvapivých osudů!….(VOYO.MARKIZA.SK)

Loading

Šťastní vs. Šťastní – 2.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Stastni vs. Stastni

 

Spolužitie s tými, ktorých máme radi môže byť náročné, avšak spolužitie s tými najodlišnejšími cudzincami, ktorí využívajú pohostinnosť, prináša ešte viac nevídaných situácií. Neváhajte si prečítať druhý diel seriálu Šťastní vs. Šťastní a sledujte, ako sa rozvíjajú príbehy týchto fascinujúcich postáv. Vstúpte do sveta plného zvratov, humoru a napätia!…(VOYO.MARKIZA.SK)

Loading

Šťastní vs. Šťastní – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Stastni vs. Stastni

 

Příběh plný napětí a nečekaných zvratů! V porodnici dojde k neuvěřitelné záměně dětí dvou žen s tím samým příjmením – Lýdie Šťastné a Kataríny Šťastné. Co se stane, když se po 16 letech jejich cesty zkříží? Přijďte se podívat na první díl nového seriálu Šťastní vs. Šťastní plného intrik a emocí! Nezapomeňte se přidat k ostatním TV nadšencům a sledovat náš blog na Serialovenebe.cz!…(VOYO.MARKIZA.SK)

Loading