Stíny nad Stockholmem 5 – 8.díl – Osudný den

Přidej hodnocení

Stiny nad Stockholmem

Je klidné ráno a dva dopravní policisté se snaží zastavit automobil za překročení maximální povolené rychlosti. Řidič jim však nejprve ujíždí, a když konečně zastaví, začne na policisty střílet. Jeden z nich zemře a rozbíhá se celonárodní pátrání po chladnokrevném vrahovi, které vede Beckův tým. Žádní ze svědků, ani otřesený a zraněný kolega zastřeleného, nejsou policii příliš nápomocní – nic konkrétního si nepamatují. Nakonec se podaří zjistit registrační značku auta z kamery, a Beckův tým tak konečně má jméno majitele. Jenže ho najde mrtvého v jeho bytě. A vrah má na svém seznamu ještě další oběti…(TV Prima)

Loading

Stíny nad Stockholmem 5 – 7.díl – Vraždy na konci ulice

Přidej hodnocení

Stiny nad Stockholmem

Když ve vlastním domě zabijí bývalého policistu spolu s jeho ženou a dětmi, vyšetřování se ujímá Beck (Peter Haber) a jeho tým. Při prohlídce objeví v domě tajnou zabezpečenou místnost obsahující ukradené zbraně a otisky zločince, který se podílel na loupeži. Zastřelil svého partnera a zmizel s penězi. Otázkou je, jak přišel bývalý policista ke zbraním a co ho spojuje s lupiči. Případ je nesmírně citlivý a dotýká se nejvyšších policejních míst…(TV Prima)

Loading

Stíny nad Stockholmem 5 – 6.díl – Smrt v ohni

Přidej hodnocení

Stiny nad Stockholmem

V karavanovém parku je ve vyhořelém přívěsu nalezeno neidentifikovatelné tělo. Majitelka vozu, mladá, drogově závislá žena, se pohřešuje, ale je obětí opravdu ona? A hrála v případu roli místní samozvaná sousedská hlídka? Beckův (Peter Haber) nadřízený se rozhodne i přes Beckovy protesty zaměstnat charismatického norského vyšetřovatele Steinara Hovlanda (Kristofer Hivju). Nová posila naruší rovnováhu v týmu a Beck má potíže najít cestu ke svému starému já…(TV Prima)

Loading

Stíny nad Stockholmem 5 – 5.díl – Smrt novináře

Přidej hodnocení

Stiny nad Stockholmem

Ve svém domě je nalezen mrtvý investigativní žurnalista a na první pohled se zdá, že za jeho smrt může notoricky známý vymahač dluhů. Novinářovi ale vyhrožovali i pravicoví extremisté, a navíc psal knihu o temné straně společnosti. A právě kniha zaujme Becka (Peter Haber) a jeho kolegy. Případ se komplikuje a v sázce je daleko víc než jen nalezení vraha. Beck a jeho kolegové ještě nikdy nemuseli tolik balancovat svůj profesionální a osobní život…(TV Prima)

Loading

Stíny nad Stockholmem 5 – 3.díl – Smrt v lese

Přidej hodnocení

Stiny nad Stockholmem

Dva chlapci, kteří si v lese hráli na vojáky, našli zahrabané tělo muže. Podle pitvy zemřel na úder do spánku a pohřben v lese byl tak maximálně dva dny. U sebe neměl vůbec nic osobního. Jen pár mincí, jízdenku na trajekt z Talinu a vizitku nějakého party servisu. Oskar a Jenny se tam vypraví a najdou další mrtvolu. Majitele party servisu Ibrahima Chajeda někdo ubodal nožem na otvírání dopisů. Ibrahim se svým vrahem bojoval, ale prohrál. Nejednalo se pravděpodobně o vloupání, zdá se, že nic nezmizelo. Policie našla na místě spoustu otisků, ale v databázi mají jen jedny. Patří Čečencovi Jamilu Dabajevovi.

Loading

Stíny nad Stockholmem 5 – 2.díl – Rodinná záležitost

Přidej hodnocení

Stiny nad Stockholmem

Známý kriminální boss je zastřelen odstřelovačem před celou svou rodinou, a tak se Martin Beck (Peter Haber) a Gunvald (Mikael Persbrandt) pouští do náročného mapování všech nepřátel oběti. A to není zrovna lehký úkol, protože na jejich seznamu se objeví většina stockholmského podsvětí. Při vyšetřování se objeví i spojitost se smrtí matky dvou dětí, kterou někdo vytlačil z parkoviště na předměstí…(TV Prima)

Loading

Stíny nad Stockholmem 5 – 1.díl – Pokoj 302

Přidej hodnocení

Stiny nad Stockholmem

Vyšetřování smrti mladé ženy, která je nalezena uškrcená v hotelovém pokoji, zavede vyšetřování Martina Becka (Peter Haber) a jeho parťáka Gunvalda (Mikael Persbrandt) do nitra stockholmského nočního života a jeho stinných stránek. Komplikované vyšetřování Martinovi a Gunvaldovi neulehčuje ani to, že mají nového vedoucího týmu, který chce rychlé výsledky. Beck si navíc musí zvyknout, že jeho dcera začala chodit s policistou…(TV Prima)

Loading