Stíny v mlze 2 – 6. díl – Samá voda

Přidej hodnocení

Stiny v mlze 2

 

V bytovém koridoru leží mladá žena Edita Moravcová, která byla napadena nožem. Magda a Martin jsou přesvědčeni, že oběť znala svého vraha. Může to být způsobeno žárlivostí manžela nebo spojením s minulostí v náboženské sektě?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Stíny v mlze 2 – 5. díl – Zákony ulice

Přidej hodnocení

Stiny v mlze 2

 

Jeden z policistů, který hlídal opuštěnou tovární halu, byl brutálně zavražděn. Vypadá to, že byl cíleně nalákán pachatelem. Magda a Martin postupně odhalují, že jejich zesnulý kolega nebyl takovým ideálním policistou, jak se zpočátku zdálo. Při pátrání se ukazuje, že mnoho lidí, které dříve vyšetřoval, mohlo mít motiv pomstít se mu. Ale kdo z nich měl dostatečný důvod, aby ho zavraždil při výkonu služby?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Stíny v mlze 2 – 4. díl – Opravdová láska

Přidej hodnocení

Stiny v mlze 2

 

V malé bankovní pobočce došlo ke krutému přepadení, při kterém byl zloděj sice schopen ukrást pouze několik tisíc korun, ale bohužel zabil jednoho z nevinných klientů. Detektivové brzy zjistili, že použitá pistole byla před pěti lety využita při přepadení poštovního vozidla s obrovským množstvím peněz. Pachatelé toho času jsou již za mřížemi. Jak souvisí tyto dva případy? Proč se zloděj rozhodl střílet kvůli pouhým tisícům? Filip snaží chránit Hanu i ve vazbě a odmítá poskytovat jakékoliv informace. Martin je odhodlán pomoci svému synovi za každou cenu…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Stíny v mlze 2 – 3. díl – Snadné cíle

Přidej hodnocení

Stiny v mlze 2

 

Na staveništi domu na okraji města dojde ke skrvžným událostem, když tři ukrajinští dělníci padnou pod vzdálenou střelbou. Co je za tímto neštěstím? Zda se jedná o projev xenofobie, nebo zda jde o mstižné souboje mezi konkurenčními stavebními firmami? Magda a Martin se musí za každou cenu dostat na stopu zkušeného střelce a zabránit dalším tragédiím. Filip a Hana se ocitnou ve vazbě a hrozí jim obžaloba za trestné činy. Povede se Martinovi odhalit…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Stíny v mlze 2 – 2. díl – Poslední naděje

Přidej hodnocení

Stiny v mlze 2

 

Při tragické autonehodě přichází o život mladá žena, která se vydala na pracovní cestu do své rodné Polska. Během policejního vyšetřování se odhalí, že její zkolabování za volantem bylo způsobeno otravou. Při prohledávání jejího vozu policisté objeví dudlík s DNA pětiměsíčního pohřešovaného dítěte z okolí. Magda a Martin se ocitají zapleteni do složitého případu, který vyžaduje spolupráci s polskými kriminalisty. Filip se rozhodne postavit svou přítelkyni Haně kvůli obsahu tašky…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Stíny v mlze 2 – 1. díl – Královna majálesu

4.5/5 - (2 {hlasů})

Stiny v mlze 2

 

V kupé vlaku objevíme vysokoškolskou studentku s nešťastným osudem, když má průstřel hlavy. Kriminalisté vyloučí sexuální motiv a zmateně se dívají na prázdné zavazadlo. Tato mladá žena byla nejenom ohromující vzhledem, ale také neočekávaně chytrá. Vedle svých brigád jako hosteska si také vedla blog. Je možné, že její osud byl způsoben něčím, co napsala nebo natáčela o důležitých návštěvnících na firemních večírcích. Hledáme vodítko pro vyšetřování, které by mohlo zajímat Magdu a Martina. Martinův syn Filip se odstěhoval ke své nové přítelkyni Hance, ačkoliv rodiče nebyli nadšení. Brzy zjišťuje, že o její minulosti nevěděl vše, a to ho začíná znepokojovat….(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading