Stíny v mlze – 12.díl – Strach

4/5 - (2 {hlasů})

Stíny v mlze

Amálka, dcera vyšetřovatelky Magdy Malé, nezvedá mobil. Není ani u žádné ze svých kamarádek. Neozývá se ani její babička Karolína, která ji měla vyzvednout z hudební školy. Když Magda zjistí, co se stalo u Karolíny doma, a že tam Amálka není, rozeběhne se velké pátrání, do kterého je zapojeno několik policejních složek. Čas neúprosně běží a život Amálky je v ohrožení…(Česká televize)

Stíny v mlze – 11.díl – Doba

Přidej hodnocení

Stíny v mlze

Na zahradě svého domu je osmi ranami zastřelen důchodce. Z počtu vystřelených nábojů je zřejmé, že pachatel chtěl mít jistotu, že jeho oběť bude zaručeně mrtvá. Magda s Martinem se pouští do hledání motivu, aby vypátrali, kdo mohl chtít zabít zdánlivě neškodného starého muže. Vyšetřování ukazuje, že důchodce byl kovaný komunista a zas tak neškodným penzistou nebyl…(Česká televize)

Stíny v mlze – 10.díl – Závod

5/5 - (1 {hlasů})

Stíny v mlze

Během vyjížďky motorkářů dojde k nehodě jednoho z jezdců, který havárii nepřežije. Stopy po paralyzéru dokazují, že nešlo o nehodu, nýbrž o důmyslnou vraždu. Magda s Martinem zjišťují, že se nejednalo o nevinnou vyjížďku a že mezi motorkáři panuje značná rivalita. Na Magdě a Martinovi je, aby zjistili, kdo z motorkářů měl s obětí nevyřízené účty…(Česká televize)

Stíny v mlze – 9.díl – 243

Přidej hodnocení

Stíny v mlze

V uzavřeném lomu je objeveno zavalené lidské tělo zabalené do plastové fólie. Vše nasvědčuje tomu, že se odstřelem části stěny v bývalém lomu chtěl někdo těla zbavit. Zanedlouho pátrací tým kriminalistů objeví v lomu pod nánosem odstřelených kamenů ostatky dalšího těla zabaleného ve fólii. Před Magdou s Martinem je úkol zjistit, kdo zabíjel a proč byly oběti pohřbeny právě v lomu…(Česká televize)

Stíny v mlze – 8.díl – Revolver

Přidej hodnocení

Stíny v mlze

Na lesní cestě je v odstaveném autě objevena zastřelená realitní makléřka. Vrah střílel ode dveří, takže žena ho musela nejspíš znát. S manželem, kterému patřila vražedná zbraň, si příliš nerozuměla a mívala milence. Magda s Martinem musí zjistit, kdo z osob, s nimiž se oběť stýkala, měl důvod ji zastřelit…(Česká televize)

Stíny v mlze – 7.díl – Dublér

4.1/5 - (9 {hlasů})

Stíny v mlze

V restauraci na záchodech se jeden z hostů předávkoval pervitinem. Přítelkyně dotyčného Zdena i jeho kamarád, kteří s ním v podniku byli, jsou v šoku. Na základě rozboru zbytku drogy, který měl mrtvý muž u sebe, zjistí, že nešlo o předávkování, ale o vraždu. Od koho měla oběť drogu, kdo a z jakého důvodu měl zájem se dotyčného zbavit a proč právě tímto způsobem? Chtěl vrah zabít pouze oběť nebo i jeho přítelkyni Zdenu, která si shodou okolností pervitin z této dávky nedala?…(Česká televize)

Stíny v mlze – 6.díl – Hardcore

Přidej hodnocení

Stíny v mlze

Na staveništi je v jámě pro betonovou základovou desku objeveno tělo muže napíchnuté na železné výztuže. Koroner konstatuje, že oběť byla ještě před tím, než ji někdo shodil do základů, drsně zmlácena. Místo posledního mobilního hovoru zavražděného kriminalisté lokalizují na dálničním odpočívadle, kde objeví jeho auto a poblíž něho na zemi i stopy krve. Magda s Martinem se snaží přijít na to, s kým a proč se tady oběť setkala, kdo ji odvezl „dorazit“ na staveniště a jaký byl jeho motiv…(Česká televize)

Stíny v mlze – 5.díl – Dubina

Přidej hodnocení

Stíny v mlze

V sídlištní večerce dojde k ozbrojené loupeži, během níž je zastřelen její vietnamský majitel. Martin, který vede vyšetřování, jde po stopě možného vyřizování účtů ve vietnamské komunitě. Vražedná zbraň patřila sekuriťákovi, kterého nedávno přepadli a služební pistoli mu ukradli. Magda požádá o spolupráci kolegu, který případ napadeného sekuriťáka vyšetřuje. Od něj se dozví, že podobných loupeží bylo v poslední době více a všechny mají společného jmenovatele – ostravské sídliště Dubina…(Česká televize)

Stíny v mlze – 4.díl – Frank

Přidej hodnocení

Stíny v mlze

Na youtuberské show v klubu je při přípravě svého vystoupení oběšen populární youtuber Alvares. Nikdo ze svědků nic neviděl. V zákulisí si ničeho nevšimli. Magda s Martinem pátrají nejen mezi řadou haterů, kteří Alvaresovi kdysi vyhrožovali, ale i mezi těmi, které on sám ve svých videích zesměšňoval. Může být video motivem k vraždě?…(Česká televize)

Stíny v mlze – 3.díl – Tanečnice

Přidej hodnocení

Stíny v mlze

Na sedačkové lanovce na Pustevnách je nalezena mrtvá recepční z nedalekého hotelu. V okruhu podezřelých se objeví několik jejích bývalých milenců, ale vyloučit nelze taky zaměstnance hotelu, kde pracovala. Magdě s Martinem však schází jasný motiv. Záznamy v notebooku oběti posunou následně vyšetřování zcela novým směrem. Komu sympatická dívka natolik překážela?…(Česká televize)

Stíny v mlze – 2.díl – Hlasy

3/5 - (1 {hlasů})

Stíny v mlze

V Ostravě a okolí se množí případy přepadávání důchodců. Magda s Martinem jdou zprvu po podobných případech, ale mezitím dojde k dalšímu napadení, tentokrát už smrtelnému. Martin je přesvědčen, že se jedná o téhož pachatele, ale Magda takový závěr zpochybňuje, schází jí motiv. Skutečný pachatel chtěl, na rozdíl od předchozích případů přepadení, nejspíš opravdu zabíjet…(Česká televize)

Stíny v mlze – 1.díl – Klec

5/5 - (1 {hlasů})

Stíny v mlze

Případ zabitého zmláceného mladého muže přivede vyšetřovatelku Magdu Malou a ostravské policisty na stopu nelegálních zápasů MMA. Nová posila v kriminalistickém týmu Martin Černý se rozhodne jako fighter infiltrovat mezi skupinu pachatelů organizující bitky i sázky, a zjistit, kdo z nich a proč měl na svědomí smrt jednoho z amatérských bojovníků…(Česká televize)