Stopy života – 11.díl – Duch silnic

3/5 - (1 {hlasů})

Stopy života

Lýdie Kellerová zjišťuje identitu muže (Radim Fiala), který přišel při výletě na kolech o svého syna. Od té doby se psychicky zhroutil a po nocích odchází z domu a vrací se až nad ránem. Doma má manželku a dceru. Postupně zjišťujeme, že v noci jezdí po českých silnicích a pronásleduje rychle jedoucí řidiče, které pak zastaví a zatarasí jim cestu. Když zjistí, že je v autě pouze řidič sám, usmrtí ho…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 10.díl – Nejhorší zánět

3/5 - (1 {hlasů})

Stopy života

Příběh uznávané lékařky ORL Polákové (Tereza Brodská), která je na poli pracovním chápána jako kapacita oboru, doma se však setkává s ponižováním a psychickým terorem stran psychopatického manžela (Pavel Soukup), jehož cílem je připravit svoji ženu o sebevědomí, čest i děti. Pohled do domácnosti Polákových ukazuje, jak také může vypadat domácí násilí. Poláková čelí psychickému teroru, který svojí brutalitou předčí násilí fyzické…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 9.díl – Mateřská láska

4/5 - (1 {hlasů})

Stopy života

Yvonna (Mahulena Bočanová) si celý život přála být herečkou, její sen se ovšem nesplnil a ve svých čtyřiceti letech už s žádnou závratnou kariérou ani nepočítá. Svůj velký sen si proto chce splnit prostřednictvím své půvabné dcery. Svoji touhu po slávě je rozhodnutá ukojit za každou cenu! Svoji nezletilou dceru proto neváhá nabídnout slavnému režisérovi, o kterém je známo, že miluje mladinké dívky. Kam až může matka zajít? Dívka se po castingu a po společném víkendu s režisérem změní a přestává komunikovat s okolím. Yvonna tuší, k čemu tam došlo, a tiše tomu přihlíží… Jako soudní znalec je doktorka Kellerová přítomna případu neuvěřitelného druhu kuplířství…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 8.díl – Bílý střelec

3/5 - (1 {hlasů})

Stopy života

Haně táhne na padesát, přichází o svou matku a zůstává jí pouze pětasedmdesátiletý otec, kterého si bere do své péče, bytu, soukromí… Rodina však dědečka především díky jeho nepřizpůsobivému chování nedokáže vystát. Hana tak stojí mezi svým otcem a manželem s dcerou. Ti napjatou situaci v bytě nevydrží a od Hany se odstěhují. Hana tak pendluje mezi prací a dvěma byty. Ví, že základem všeho je problémové chování otce, ale nedokáže se o něj nepostarat. Sahá si až na dno svých sil…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 7.díl – Zlatá mládež

3/5 - (1 {hlasů})

Stopy života

Skupina podvodníků v čele se správcem konkurzní podstaty před očima celého města páchá zlo. Starosta, někdejší spolužák dvou z podvodníků, ale také jejich bývalý blízky kamarád se rozhodne tyto aktivity zastavit. Starosta poprosí doktorku Vernerovou, kterou si najde na internetu, aby za ním dojížděla a léčila ho z psychických problémů, které má díky vyhrožování ze strany svých bývalých kumpánů…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 6.díl – Poslední sbormistr

3/5 - (1 {hlasů})

Stopy života

David, ředitel umělecké školy a filharmonie, působí na škole spoustu let, stejně jako profesor Rádl, sbormistr dětského chlapeckého sboru, který sexuálně zneužívá mladé chlapce. Po provalení kauzy pedofilní učitel tragicky umírá a David se stává hlavním viníkem celé nešťastné události. Lidé mu nedokážou odpustit, že včas nezakročil. Distingovaný ředitel je na pokraji zhroucení a končí v rukách lékařky Vernerové…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 5.díl – O život

Přidej hodnocení

Stopy života

Dvousetpadesátikilový Ivan není schopen navázat vztah se ženou. Nedokáže si najít práci, přátele, nemůže cestovat, nemůže prakticky nic! Je typickým příkladem dítěte, které v dětství nemělo kamarády ani kvalitní rodinu. Ivan žije pouze s matkou, která ho celý život deptá. Východisko vidí v dobrovolném ukončení života…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 4.díl – Na plný úvazek

Přidej hodnocení

Stopy života

Karolína právě vystudovala střední ekonomickou školu a poohlíží se práci. Brzy ji osloví nevlastní strýc, vedoucí státního podniku. Díky němu se bez zkušeností stává ve dvaceti letech managerkou vlastního kreativního týmu v podniku. Naivně si myslí, že ji kolegové přijmou, ovšem realita je jiná. Starší kolegyně ji zcela pochopitelně nenávidí kvůli jejímu vzhledu, kariérnímu postupu bez zkušeností a vzdělání. Pro starší kolegy je pouhým snadno dostupným objektem jejich sexuálních choutek. Nešťastná z podnikové prostituce i nešťastné lásky se rozhodne ukončit svůj život…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 3.díl – Až na věky

Přidej hodnocení

Stopy života

Den před oslavou diamantové svatby umírá Ludvíkovi manželka Věra. Žili spolu šedesát let v bytě ve staré zástavbě. Osmdesátiletý Ludvík se snaží přežívat bez milované ženy. Neměli děti a jejich největší láskou byla jejich práce – učitelství. Ludvíkovi je najednou byt velký a jen těžko sám utáhne jeho provoz. S podnájemníky nedokáže na stará kolena vyjít, a tak odchází do domova seniorů. Tam se setkává se svým bývalým spolužákem ze střední školy Mrázem, který dříve jeho Věru velmi miloval. Mráz Ludvíka nenávidí i po šedesáti letech a v domově seniorů proti němu velmi tvrdě vystupuje. Šikana ho dožene až do ordinace psychiatričky Vernerové…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 2.díl – Ašský chlapec

Přidej hodnocení

Stopy života

Student gymnázia Jula žije s těžce nemocnou matkou v romském ghettu uprostřed Aše. Otce nezná, matka o něm nikdy nemluví. Jula velmi dobře zpívá a v relativně nízkém věku se stává místní celebritou. Spolužáci a třídní učitelka jej přihlásí do soutěže talentů a on začíná postupovat do dalších kol. Jula se díky talentové soutěži dostává do zcela jiného, drsného, světa. Z místa, kde byl „number one“, je najednou v celostátní soutěži outsider. Takové chování a jednání nezná. Závist a z ní vyplívající nepříjemné situace ho zatlačí do kouta. A co víc, maminka umírá a Jula se zhroutí…(TV BARRANDOV)

Loading

Stopy života – 1.díl – Dívčí sen

4/5 - (1 {hlasů})

Stopy života

Příběh mladé dívky Andrey ze Slovenska, která se díky kamarádce rozhodne po studiích pracovat v České republice. Poté, co přijíždí do Čech, zjišťuje, že místo, které ovšem měla původně zajištěné, není, a je přesunuta na pobočku v Teplicích. Ze začátku se jí daří velmi dobře a ona si zvykne na život na vysoké noze. Po roce o práci přichází a postupem času se z ní stává prostitutka. Přechází z luxusního penzionu pro muže až na špinavou ulici, kde ji najde policie…(TV BARRANDOV)

Loading