Survivor USA – 5. díl – Přestaň být milý

Přidej hodnocení

Survivor USA

 

Na idylických fidžijských ostrovech se skupina odvážných bojovníků utkává o ohromující odměnu v hodnotě 1 milionu dolarů a prestižní titul Posledního přeživšího. Ale jen jeden z nich bude schopen přežít nepředvídatelnou přírodu, fyzické a duševní výzvy a vyváznout v čele ostatních soutěžících, kteří také touží po vítězství. Jen 26 dní, 18 statečných protivníků a pouze jeden, kdo zůstane naživu…(VOYO)

Loading

Survivor USA – 4. díl – Bez slitování

Přidej hodnocení

Survivor USA

 

Na idylických fidžijských ostrovech se oddíl neohrožených válečníků střetává v boji o fantastickou odměnu v hodnotě 1 000 000 dolarů a prestižní titul Posledního přeživšího. Ale pouze jeden z nich bude schopen přežít nepředvídatelnou divočinu, tělesné a duševní výzvy a získat vedení nad ostatními soutěžícími, kteří také touží po vítězství. Pouze 26 dní, 18 statečných protivníků a jen jeden, kdo zůstane naživu…(VOYO)

Loading

Survivor USA – 3. díl – Podepíšu rozvod

Přidej hodnocení

Survivor USA

 

Na krásných fidžijských ostrovech se skupina nebojácných bojovníků utkává o fantastickou odměnu v hodnotě 1 000 000 dolarů a prestižní titul Posledního přeživšího. Pouze jeden z nich však dokáže přežít nevyzpytatelnou přírodu, fyzické a mentální výzvy a získat vedení nad ostatními soutěžícími, kteří také touží po vítězství. Pouhých 26 dní, 18 statečných soupeřů a jen jeden, kdo zůstane naživu…(VOYO)

Loading

Survivor USA – 2. díl – Mrzout k pomilování

Přidej hodnocení

Survivor USA

 

Na nádherných ostrovech Fidži se skupina nebojácných válečníků utkává o ohromující odměnu ve výši 1 000 000 dolarů a prestižní titul Posledního přeživšího. Pouze jediný z nich však dokáže přežít nepředvídatelnou přírodu, fyzické a mentální výzvy a převzít vedení nad ostatními soutěžícími, kteří se také touží stát vítězem. Jenom 26 dní, 18 odvážných soupeřů a pouze jeden, kdo zůstane naživu…(VOYO)

Loading

Survivor USA – 1. díl – Život

4/5 - (1 {hlasů})

Survivor USA

 

Na malebných fidžijských ostrovech se skupina neohrožených bojovníků utkává o úžasnou odměnu v hodnotě 1 000 000 dolarů a prestižní titul Posledního trosečníka. Pouze jeden z nich však dokáže přežít divokou přírodu, fyzické a psychické výzvy a předstihnout ostatní soutěžící, kteří také touží po vítězství. Pouhých 26 dní, 18 statečných soupeřů a pouze jeden přeživší…(VOYO)

Loading