Světla pasáže – 17.díl – Loučení

Přidej hodnocení

Světla pasáže

Rézi (S. Stirská) těžce nese rozpad manželství rodičů. Proto ji Tonička (J. Hlaváčová) chce raději odvézt pryč, aby Rézi neviděla stěhování Jana (J. Dvořák) k Mileně (M. Kuklová)…(VOYO)

 

 

 

Světla pasáže – 9.díl – U jednoho stolu

4/5 - (2 {hlasů})

Světla pasáže

Mileně Kovářové (M. Kuklová) hrozí, že přijde o své děti. Teprve to ji konečně přesvědčí, že její manžel myslí rozvod vážně. Rézi Justicová (S. Stirská) začala krást…(VOYO)

 

 

 

Světla pasáže – 6.díl – Původ nejasný

Přidej hodnocení

Světla pasáže

Julie se opět zamilovala a zase do právníka od konkurence. Tatínek lásce nepřeje a nápadníka vyhodí ze dveří. Ema se stále bojí o Milenu Kovářovou a její zranění…(VOYO)

 

 

 

Světla pasáže – 5.díl – Oči pro pláč

Přidej hodnocení

Světla pasáže

Ema s Julií hledají náhradu za Egona. Jeden adept je ale nepoužitelnější, než ten druhý. Až přichází ten, který, zdá se, má šancí nejméně – Viktor Slušný (Miloslav Tichý)…(VOYO)

 

 

 

Světla pasáže – 2.díl – Myslím to vážně

Přidej hodnocení

Světla pasáže

Egon Rajtr (M.Trnavský) sice Emu (M. Hilmerová) dlouhá léta miluje, přesto se rozhodne ji opustit a přenechat kancelář jen jí a Julii (M.Plánková). Emu jeho rozhodnutí děsí…(VOYO)

 

 

 

Světla pasáže – 1.díl – Taková malá náhoda

Přidej hodnocení

Světla pasáže

Seriál Světla pasáže vypráví o těch, kteří hledají spravedlnost. Má jim nahradit lásku a porozumění. Klienti přicházejí do advokátní kanceláře a dvěma právničkám tu vyprávějí vice, než chtějí slyšet…(VOYO)