Taková normální rodinka – 8.díl – Dáreček

3/5 - (1 {hlasů})

Taková normální rodinka

Závěrečným osmým dílem se s oblíbeným seriálem rozloučíme. Dnes naposledy můžete sledovat milé příbuzné: maminku Dany Medřické, tatínka Zdeňka Řehoře, babičku Marie Rosůlkové, Pavlu Jany Štěpánkové, Petra Eduarda Cupáka, Káču Daniely Kolářové, Zdeňka Jaromíra Hanzlíka, tetičku Jiřiny Šejbalové, účetního Koníčka Oldřicha Nového a „dvojčata“ Hybšova. Ani v posledním díle nebude nouze o překvapení. Káča oznámí všem radostnou novinu, že čeká dítě, tetička se bude vdávat za účetního Koníčka a všichni si uspořádají Vánoce v létě…(Česká televize)

Loading

Taková normální rodinka – 6.díl – Škola manželů

3/5 - (1 {hlasů})

Taková normální rodinka

Ženy se chystají na besídku dvojčat a dávají mužům pokyny, co mají dělat v době jejich nepřítomnosti. Otec Hanák (Z. Řehoř) s Pavlíniným manželem (E. Cupák) pak předávají zkušenosti novomanželovi Zdeňkovi (J. Hanzlík), jak se vyhnout mytí nádobí a domácím pracím. Jak to v takové velké rodince dopadne, vám nabízí další díl oblíbeného seriálu Fan Vavřincové…(Česká televize)

Loading

Taková normální rodinka – 5.díl – Ženich pro tetičku

3.5/5 - (1 {hlasů})

Taková normální rodinka

Rodina vymýšlí jméno pro Pavlíninu (J. Štěpánková) holčičku. Zdeněk (J. Hanzlík) hlásí nadcházející návštěvu tetičky (J. Šejbalová) a babička (M. Rosůlková) radí, aby ji provdali, a bude pokoj. Jenže ona údajně mužské nesnáší. Tak se ženy domluví, komu tetičku namluví. Vzniká kolotoč nedorozumění, kdo je ženich, kdo nevěsta, a do všeho toho zmatku začne Pavla rodit…(Česká televize)

Loading

Taková normální rodinka – 3.díl – Po svatbě

3.5/5 - (1 {hlasů})

Taková normální rodinka

Káča (D. Kolářová) se Zdeňkem (J. Hanzlík) jsou svoji a na svatební cestě. Matka Hanáková (D. Medřická) se rozhodne v bytě lakovat a začne židlí. Celá domácnost je vzhůru nohama a do toho přivážejí ženichův nábytek. Kam s ním? Do všeobecného zmatku se vracejí mladí manželé se zprávou, že přijede protivná tetička (J. Šejbalová). A opravdu, za chvíli zvoní zvonek. Ale to pravé překvapení nastane, když se matka Hanáková dozví o miminku…(Česká televize)

Loading

Taková normální rodinka – 2.díl – Před svatbou

3/5 - (1 {hlasů})

Taková normální rodinka

Probíhají předsvatební přípravy a pro ženy všech tří generací je to vděčné téma k debatám. Babička (M. Rosůlková) ovšem hned vymýšlí vražednou zápletku, zatímco matka (D. Medřická) plánuje svatební šaty s vlečkou a hostinu v hotelu. A navíc chce ženich Zdeněk (J. Hanzlík) pozvat svoji protivnou tetičku. Chudák nevěsta (D. Kolářová) má trauma – ona chtěla malou, tichou svatbu! Nakonec si Káča vymyslí, že je potřeba vymalovat byt, a babička slíbí, že to zařídí. To ještě nikdo netuší, jakého mistra si pozvali…(Česká televize)

Loading

Taková normální rodinka – 1.díl – Ženich

4/5 - (1 {hlasů})

Taková normální rodinka

Kdo z televizních diváků by neznal seriál „Taková normální rodinka“. Autorkou scénáře byla spisovatelka Fan Vavřincová, jejíž smysl pro humor potěšil při premiéře seriálu v roce 1971 nejen televizní diváky, ale i herce, kteří v něm dostali výborné role. Zahrály si tu stálice televizní obrazovky – J. Štěpánková, D. Medřická, Z. Řehoř, D. Kolářová, J. Hanzlík a další. „Taková normální rodinka“ patří dodnes k nejoblíbenějším a nejčastěji reprízovaným televizním seriálům…(Česká televize)

Loading