Táta v nesnázích – 16.díl – Táta v akci

4/5 - (2 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Petr impulzivně ukončuje vztah s Olgou. Viki je naopak z Karla nadšená a když jí nečekaně požádá o ruku, neváhá! Improvizovaná hostina se koná u Petra na zahradě. Všichni mají radost, že Roman stáhl trestní oznámení. Petr se dozví, že Olga odlétá do Londýna a za zvuku sirén spěchá jejich vztah zachránit…(VOYO)

Loading

Táta v nesnázích – 15.díl – Přes čáru

5/5 - (1 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Roman kvůli otravě podává na Alex trestní oznámení a policie ji předvolá k výslechu. Laura přistihne Davida, jak se líbá s Norou a nastěhuje se zpět k Petrovi domů. Daneš si předstírání vztahu s Viki vyloženě užívá, ale sáhnutí na zadek při schůzi už přehnal. Viki dává výpověď a jede se svěřit Karlovi, který o ni dlouhodobě bojuje…(VOYO)

Loading

Táta v nesnázích – 14.díl – In flagranti

5/5 - (1 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Klepy o Vikině poměru se šéfem Danešovi vyhovují a tak ji požádá, aby byla naoko jeho přítelkyně. Alex kvůli otravě Romana konfrontuje Ivetu, která ale všechno zapře. Vyplašená Alex utíká z domova. Davidův pozdní návrat z hereckého kurzu s Norou vede k hádce s Laurou. Petr se tajně schází s Olgou v bytě sousedky, od kterého má klíče. Její nečekaný návrat je překvapí v nejlepším… Dva premiérové díly si nenechte ujít vždy v sobotu od 20:20 na TV Nova. Epizody Táty v nesnázích najdete na Voyo(VOYO)

Loading

Táta v nesnázích – 12.díl – Stěhování

3.7/5 - (3 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

David, Laura a malá Žofie se stěhují do nového krásného bytu. Kateřina jim ale zatajila, že sama bydlí o patro výš. Petr si s Olgou užívá večer plný vášně a romantiky, aniž by tušil o jejím tajemství. Ředitel Daneš nabídne Viki povýšení a firmou se šíří klepy o jejich poměru. Alex tráví další večer s Ivetou, která si za jejími zády jede svojí hru za hranicí zákona…(VOYO)

Loading

Táta v nesnázích – 11.díl – Jiný kafe

5/5 - (2 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Viki přetrhává poslední vazby s Karlem a nastupuje v reklamní agentuře. Tina se naopak vrací k Romanovi a to pro Alex znamená konec nadějí. Tráví divoké večery v baru se spolužačkou Ivetou, která ji učí, jak chlapům vrátit všechny křivdy. Petr se dozví, že Kateřina Lauře koupila byt, což v rodině způsobí poprask…(VOYO)

Loading

Táta v nesnázích – 10.díl – Domov na prodej

5/5 - (2 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Viki nemůže zkousnout nedorozumění se zásnubami a s Karlem se rozjede. Kateřina oznámí Lauře a Davidovi, že jim kupuje byt. Roman se vrátil ze spirituální cesty po Nepálu a usiluje o usmíření se všemi, kterým ublížil. Alex po něm znovu zatouží. Instruktorka Olga pozve Petra na rande, ale skrývá před ním tajemství…(VOYO)

Loading

Táta v nesnázích – 9.díl – Plný dům

4/5 - (3 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Laura, David a malá Žofie žijí s Petrem a Alex v jedné domácnosti. Společné soužití ale není jednoduché a Petr se rozhodne situaci s bydlením řešit. Viki náhodou mezi Karlovými věcmi objeví zásnubní prsten. Ukáže se ovšem, že nebyl pro ní. Petr se zakouká do instruktorky plavání Olgy a flirtuje s ní. Do toho všeho se z Dubaje vrací Petrova bývalá manželka Kateřina…(VOYO)

Loading

Kolik dílů má seriál Táta v nesnázích

5/5 - (1 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

První řada seriálu Táta v nesnázích má celkem 16 dílů.
Druhá řada seriálu Táta v nesnázích má být vysílána na TV Nova v roce 2024.

  

Loading

Táta v nesnázích – 7.díl – Sledovačka

3.7/5 - (3 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Tajný starší milenec Alex leží Petrovi v žaludku a rozhodne se vypátrat jeho identitu. Během pátrací akce na něj ale čeká dvojité překvapení. Viki si uvědomuje, že ji stále přitahuje její bývalý přítel Tom a ani Karel nemá svůj poslední vztah ještě úplně srovnaný. Laura konečně přinutí Davida k rozvodu, ale soudní stání k překvapení všech skončí zcela nečekaně…(VOYO)

Loading

Táta v nesnázích – 6.díl – Hrdina

4/5 - (2 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Petr se setká s Dorotou, ženou, kterou potkal na internetu, a zjistí, že je to jeho bývalá spolužačka z gymnázia. Dorota je rozvedená a má syna, který je ve stejném věku jako nejmladší dcera Petra, Alex. Petr a Dorota se sblíží a stráví spolu noc, ale ráno je překvapí Alex, která přijde domů s Romanem, synem Doroty. Petr a Dorota jsou zděšeni, že jejich děti mají spolu románek.

Loading

Táta v nesnázích – 5.díl – Rande naslepo

3.6/5 - (5 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Alex, nejmladší dcera Petra, se rozhodne ukončit svůj vztah s Romanem, který je synem Doroty, nové lásky Petra. Alex si uvědomí, že Roman není ten pravý pro ni a že chce být svobodná. Laura, prostřední dcera Petra, se vdává za Davida, amatérského herce, kterého poznala v divadle. Laura je šťastná, že si splnila svůj sen o romantické svatbě, ale brzy zjistí, že David není tak dokonalý, jak si myslela. Viki, nejstarší dcera Petra, se stane úspěšnou fotografkou díky spolupráci s Janem, profesionálním fotografem.

Loading

Táta v nesnázích – 4.díl – Suchý červen

4.2/5 - (4 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Alex, nejmladší dcera Petra, dále udržuje poměr se starším mužem Romanem, který je sousedem a synem Doroty, nové lásky Petra. Když se o tom dozví Petr, je rozzuřený a chce Romana zabít. Laura, prostřední dcera Petra, se rodině svěřuje, že ji David, amatérský herec, požádal o ruku. Všichni jsou v šoku a nevěří, že je to dobrý nápad.

Loading

Táta v nesnázích – 3.díl – Hlavička

3.8/5 - (5 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Alex, nejmladší dcera Petra, v baru svede souseda Romana, který není úplně nezadaný. Když se o tom dozví Petr, je rozzuřený a chce Romana zabít. Laura, prostřední dcera Petra, i přes jeho nesouhlas odjede na exotickou dovolenou s hercem Davidem, který ji ale zklame a chce se s ní rozejít. Dorota, bývalá spolužačka a nová láska Petra, pořádá večírek, na kterém ji obtěžuje její šéf.

Loading

Táta v nesnázích – 1.díl – Čestný tátovský

4/5 - (4 {hlasů})

Táta v nesnázích

 

Petr se rozhodne, že je čas na změnu a začne se seznamovat s ženami přes internet. Mezitím se jeho dcery potýkají s různými problémy. Nejstarší Viki dává výpověď v kavárně, kde pracovala jako servírka, a chce se věnovat svému snu být fotografkou. Prostřední Laura má románek s amatérským hercem Davidem, který ji zavede do divadla, kde se setká s Petrem a jeho rande.

Loading