Temný les – 4.díl – Slib

Přidej hodnocení

Temný les

Jedním z hlavních podezřelých se stává Jürgen Becker. Jeho dům může odhalit temné souvislosti o zmizení Barbary Nederové. Becker je však v ochraně svých tajemství nesmírně důsledný…(Česká televize)

Loading

Temný les – 2.díl – Temná síla

Přidej hodnocení

Temný les

Thomas Bethge slíbí své zoufalé matce, že udělá vše pro nalezení zmizelé Barbary. Jihosaská policie si ale dává velice záležet, aby mu dala najevo, že v jejich regionu nemá žádnou autoritu a vyšetřování případu se povede po jejich linie. Tlak na rychlé dopadení pachatele dvojitých vražd je eminentní. Anne Bachová má ale podezření, že zbrklé uzavření případu nahrává skutečnému pachateli…(Česká televize)

Loading

Temný les – 1.díl – Zmizení

Přidej hodnocení

Temný les

Uprostřed léta roku 1989 se v lesích poblíž ospalého jihosaského města ozvou výstřely. Hrozivý nález dvou těl bezprostředně následuje další vražda. O případu je informován i nově jmenovaný policejní ředitel Thomas Bethge (Matthias Brandt), který z oblasti pochází a žije tam jeho celá rodina. Proto ho přepadne velmi zlé tušení, když jeho milovaná sestra Barbara (Silke Bodenbenderová) krátce po dvou brutálních vraždách beze stopy zmizí…(Česká televize)

Loading