To se vysvětlí, soudruzi! – 8.díl – Lada Lazarová

Přidej hodnocení

To se vysvětlí, soudruzi!

V blízkosti místa slavného střetu u Lipan leží tělo velitele husitských vojsk – a přitom s kalichem. Všechny, kdo se kalichu dotknou, postihne prokletí. Lada však zažívá pocit déjà vu, takže dostáváme šanci znovu a důkladně prožít celý seriál – a konečně pochopit i to, co nám dosud zůstávalo skryté…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

To se vysvětlí, soudruzi! – 7.díl – Srdečné pozdravy z lázní

Přidej hodnocení

To se vysvětlí, soudruzi!

Všechno ví uklízečka Margot – ta, co se věnuje okultismu. Stačí jí jen kapka kávového kalu, a Margot spatří budoucnost. Tentokrát však Margot zahlédla nešťastné úmrtí sovětského generála, který pravidelně navštěvuje naše lázně. Je tak přesvědčena o své pravdě, že je podezřelá ze spáchání tohoto zločinu. Ale Margot má neotřesitelné alibi, které ji osvobozuje z podezření. Kdo tedy zabil generála…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

To se vysvětlí, soudruzi! – 6.díl – Balada pro Kozlopíra

Přidej hodnocení

To se vysvětlí, soudruzi!

Trampská osada již dlouhou dobu trpí útoky tajemného příšerovitého tvora Kozlopíra. Zdá se, že tentokrát se upírské krevi a kozí podstatě podařilo učinit svou první oběť. Co se však stalo s kouzelnou táborákovou písní, která dokázala Kozlopíra zastrašit? A proč vůbec Kozlopír napadá? Cítí i on sám trapnost z toho, že dospělí muži si hrají na kovboje v lese?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

To se vysvětlí, soudruzi! – 5.díl – Paní, vy jste vdova!

Přidej hodnocení

To se vysvětlí, soudruzi!

Mladou vdovu pronásleduje duch jejího zesnulého manžela, elektrikáře, který tragicky zahynul elektrickým proudem. Nyní se její domácí spotřebiče nekontrolovatelně vzněcují a náhodně ji zasahují blesky. Pokouší se jí duchem naznačit, že jeho smrt nebyla náhoda? Nebo se snad snaží pomstít? A proč jsou v panelácích stěny tak neuvěřitelně tenké? Jak je možné žít v takovém prostředí?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

To se vysvětlí, soudruzi! – 4.díl – Hoří, má babičko

Přidej hodnocení

To se vysvětlí, soudruzi!

Paní Emílie, která slaví své úžasných 90 let, je pověstná svou oddaností kostelu. Během poslední návštěvy, však dojde k dramatické události. Uprostřed modlitby se paní Emílie náhle vzňate a zůstane jen popel. Co se stalo? Byla paní Emílie skutečně svatá? Nebo to byl jen pokus o zbavení se jí někoho jiného? Tuto otázku musíme co nejdříve zodpovědět, protože se již blíží první poutníci z Polska…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

To se vysvětlí, soudruzi! – 3.díl – Copak je to za veksláka

3/5 - (2 {hlasů})

To se vysvětlí, soudruzi!

V Liberci, ve 20:00 hodin. Na vrcholu radnice se nečekaně objeví plášť superhrdiny Libermana, který zaujatě sleduje skupinu veksláků při noční procházce. Najednou, jako zázrakem, superhrdina skočí dolů a unese jejich šéfa, samotného Huberta Vratimova. Jeho bezvládné tělo se o něco málo méně než po dvou minutách objeví na vrcholu Ještědu…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading