Trpaslík – 6.díl – Sobota

3/5 - (1 {hlasů})

Trpaslík

 

Škola se musí vypořádat s dalším naléhavým problémem. Kde ubytovat ty, kteří přišli o střechu nad hlavou a hrozí, že by narušili běh školy? Knihovník Karas má podezření, že konečně objevil to, po čem dlouhá léta pátral, a že je to někde blízko. V městě se pohybují podivní jedinci, televizní tým i policie jsou bezradní a mnozí z toho mají radost…(Česká televize)

 

Loading

Trpaslík – 5.díl – Pátek

2.5/5 - (1 {hlasů})

Trpaslík

 

Škola se musí vypořádat s dalším naléhavým problémem. Jak najít místo pro ty, kteří náhle ztratili střechu nad hlavou, aby to neovlivnilo školní provoz? Knihovník Karas má podezření, že to, po čem hledá už dlouhá léta, musí být konečně někde poblíž. Podivní jedinci se potulují městem, a televizní štáb i policie nevědí, jak situaci řešit. Mnozí jsou toho rádi…(Česká televize)

 

Loading

Trpaslík – 4.díl – Čtvrtek

4/5 - (1 {hlasů})

Trpaslík

 

Luděk se potýká se svým vztahem s Jolanou, která už s ním prý nechce chodit. Čtvrteční školní basketbalový zápas rozpoutá vzrušení mezi kluky. Trenérka Holušová totiž překvapivě přehází sestavu týmu a kvůli bezpečnosti musí Katka s Jardou uprchnout. Luděk dvakrát nečekaně skóruje, ale jeho spoluhráči ani Jolana to vůbec neocení….(Česká televize)

 

Loading

Trpaslík – 3.díl – Středa

4/5 - (4 {hlasů})

Trpaslík

 

Pravidelný tenisový trénink právníka Vladimíra neočekávaně naruší jeho koncipient Šoural. Vladimír je nucen se vypořádat s problémy svého otce a jeho jednání s vedením domova důchodců nedopadne podle jeho přání. Šoural, věčný smolař, se tentokrát dočká zajímavějšího večerního programu než úspěšný Vladimír, a domů si odnese překrásnou blondýnu….(Česká televize)

 

Loading

Trpaslík – 2.díl – Úterý

2.5/5 - (2 {hlasů})

Trpaslík

 

Po těžkém pondělním večeru přichází ještě náročnější úterní ráno. Katka se uspěchaně žene do školy, aby vysvětlila situaci s Luďkem. Jarda by se nejraději navždy zavřel v garáži, ale musí se s dědou Václavem vrátit zpět do domova důchodců. Pro mnohé se tento náročný den končí v hospodě U Kocourka, kde všechno nakonec dopadne rozmanitě…(Česká televize)

 

Loading

Trpaslík – 1.díl – Pondělí

3.2/5 - (5 {hlasů})

Trpaslík

 

Luďka dneska oslaví patnácté narozeniny. Ale od rána se mu všechno daří jenom naopak, než by si představoval. Spor se školní láskou Jolanou, posměch od věčného rivala Zounara a zrada kamaráda Hudry ho doopravdy rozhodí. A jako třešnička na dortu je tu ještě nespravedlivý trest od učitelky pěstitelských prací. A když se vrátí domů, čeká ho ještě rodinná oslava s dědou Václavem…(Česká televize)

 

 

Loading