Sestřičky Modrý kód – 45.díl – Zachraňte Lukáše Hartmana

Radim upozorňuje Martina na podezřele dobrý vztah Míši s Žákem, ten v tom ale nic vážného nevidí. Naďa úkoluje Špalka, musí prokázat, že manžel Magdy je nevinný a Havlenu dostat za mříže. Míša a Žák se připravují na schůzku s ředitelem, který si dělá plány na nové vylepšení nemocnice. Mery říká Vlčkové a Míše o puse s Davidem a o jejich nové dohodě. A Saša dává Lukášovi jasně najevo, že už s vyšetřováním Major Hartmanové nechce mít nic společného…(TV Prima)

Trpké víno – 84.díl – Prozření 2/2

  

Nejen Miguel s Raúlem hledají Luciu, i Daniel organizuje pátrací akci. Julia přišla Daniela varovat. Arturo koupil Cortázarovic vinice. Vicente na Revertovy šije boudu, dálnice povede přes jejich pozemky…(TV Prima)

 

Trpké víno – 83.díl – Prozření 1/2

  

Miguel je zavřený a Raúl se snaží přesvědčit Ortegovou, aby ho pustila. Kdyby Miguel střílel na Navara, nežádal by Raúla, aby volal policii. Jediné, co Miguel chce, je najít unesenou Luciu…(TV Prima)

 

Trpké víno – 82.díl – Proti vůni vína a dřeva 2/2

  

Navaro je propuštěn z vězení, ale rozhodně nehodlá Miguelovi hned říct, kde je Lucia. Však se dočká. Raúl pak Navara sleduje, ale bohužel ho ztratí z dohledu. Miguela napadlo, že ten, kdo unesl Luciu, musel odvézt i její auto…(TV Prima)

 

Trpké víno – 81.díl – Proti vůni vína a dřeva 1/2

  

Raúl na Miguelovu radu odnesl malého Jesúse k Vicentovi. Je v tuto chvíli jediný, kdo ho může ochránit, a navíc mají soudní příkaz, který svěřuje dítě do péče Vicentovi. Ortegová, kterou Revertovi zavolali, nemůže nic dělat…(TV Prima)

 

Trpké víno – 80.díl – Tak plyne čas 2/2

  

Miguel se po měsících probral z komatu a je v pořádku. Komunikuje a všechny poznává. Zatímco se lékař na chodbě baví s Emmou a Luciou, do Miguelova pokoje vejde neznámý muž, který se pokusí Miguela udusit polštářem…(TV Prima)

 

Trpké víno – 79.díl – Tak plyne čas 1/2

  

Když je Luciinu a Miguelovu synovi Jesúsovi pět měsíců, je pokřtěn. Bez pozvání se do kostela dostavil i Vicente, který Lucii řekl, že ať se tomu brání, jak chce, Jesús má jeho krev a bude vyrůstat tam, kde má…(TV Prima)

 

Trpké víno – 78.díl – Kde by byl oheň, zůstane popel 2/2

  

Daniel se omlouvá Miguelovi za to, že ho podezíral z otcovy smrti. Miguelovi se vrátila paměť a má to svoje výhody. Jednou z nich je šek, který mu Vicente dal pro Revertovy. Jeho plánem je odjet daleko od vinařství Cortázar…(TV Prima)

 

Trpké víno – 77.díl – Kde by byl oheň, zůstane popel 1/2

  

Paula odvedla Mariu ze školky a Sara se stále snaží Paulu kontaktovat. Paula si chce z lékárny vyzvednout léky na uklidnění, ale nemá recept, a tak musí odejít s nepořízenou. Policie po Paule vyhlásila pátrání kvůli vraždě Monicy…(TV Prima)

 

Trpké víno – 76.díl – Včerejšek neexistuje, zítřek také ne 2/2

  

Vicente jedná s Julií. Přiznává, že zničili víno a něco ukryli u Revertových, ale oni jim je nechtějí vrátit. Prázdný sklep je zralý na krach. Julia už zahájila řízení k získání vinařství, Vicente už má třetinu jistou, to je víc, než měl…(TV Prima)

 

Trpké víno – 75.díl – Včerejšek neexistuje, zítřek také ne 1/2

  

Gustavo dostal od Vicenta za úkol zbavit se Carlose, ale Vicente se dozví, že je jeho syn a snaží se Gustava na Emmino naléhání zastavit. Jeho telefonát přijde pozdě, Gustavo mezitím Carlose najde a napadne…(TV Prima)

 

Trpké víno – 74.díl – Stejné krve 2/2

  

Policie v čele s komisařkou Ortegovou provedla domovní prohlídku u Vicenta Cortázara, ale nic nenašli. Amelia ji ujišťuje, že faktura za jed opravdu v zásuvce byla. Ortegová doufá, že si na Vicenta vzpomenou v obchodě…(TV Prima)

 

Trpké víno – 73.díl – Stejné krve 1/2

  

hodnJulia přišla na večeři ke Cortázarovým a oznámila jim, že svůj podíl ve vinařství neprodá. Miguel ji podvedl. Zničil víno, aby snížil otu. Vzdala by se své části, jen když jí ostatní zaručí, že Miguel už nebude mít ve vinařství žádnou pozici…(TV Prima)

 

Trpké víno – 72.díl – Setkání a rozchody 2/2

  

Revertovi se radovali předčasně. Raúl u soudu vytáhl eso z rukávu. Předložil dokumenty, které vyvracejí, že byl v tu dobu jednatel a soudce ty dokumenty přijal a odmítl Miguelovu výpověď…(TV Prima)

 

Trpké víno – 71.díl – Setkání a rozchody 1/2

  

Julia Cortázarová se nejprve seznamuje s Emmou. Vychází najevo, že Cortázarovy dobře zná z vyprávění, i když nikdy neměli příležitost se osobně setkat. Cortázarovi se její rodině vyhýbali…(TV Prima)

 

Trpké víno – 70.díl – Co přináší smrt 2/2

  

Gustavo s radostí oznamuje Miguelovi, že Paula má závěť, ze které vyplývá, že majitelem vinařství je Jose Cortázar, který je sice mrtvý, ale zase mají sestřenici Julii Cortázarovou…(TV Prima)