Tvoje tvář má známý hlas 7 – 13.díl – Silvestrovský speciál 2020

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Prožijte posledních pár hodin roku 2020 ve společnosti Ondřeje Sokola, Aleše Hámy, Evy Burešové a jejich hostů. Uvidíte ty největší české i zahraniční hity, které Vám zpříjemní oslavy příchodu nového roku! A také se dozvíte, jak Silvestra tráví Vaše oblíbené tváře a jak vzpomínají na show Tvoje tvář má známý hlas!..(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 12.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Velkolepé finále je tu! Jeden ze čtyř finalistů se stane již sedmým šampionem show Tvoje tvář má známý hlas a převezme pomyslnou korunu od vítěze předchozí řady – Marka Lambory. Nenechte si ujít večer plný zábavy, speciálních duetů a překvapení. Moderuje Vladimír Polívka(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 11.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Semifinálové klání začíná! Celých jedenáct týdnů sbírali body a dnes večer moderátor Vladimír Polívka odhalí, kteří čtyři účinkující postoupí do finále. Jejich výkony ohodnotí Ondřej Sokol, Eva Burešová, Aleš Háma a herecký kouč letošní řady – Jan Cina(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 10.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Nenechte si ujít další díl show, ve které se zázraky dějí na počkání! I tentokrát se osmička osobností plně svěří do rukou špičkových profesionálů, kteří z nich vytvoří světové i česko-slovenské hvězdy hudebního nebe! A těšit se můžete i na speciální porotkyni Moniku Bagárovou, která doplní ostřílenou sestavu poroty ve složení: Ondřej Sokol, Eva Burešová a Aleš Háma. Moderuje Vladimír Polívka(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 9.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Nenechte si ujít další porci největších světových i domácích hitů v podání osmi známých osobností, které udělají všechno pro to, aby jejich proměny byly dokonalé! Kdo dokáže hvězdnou porotu rozesmát a kdo ji rozpláče? To se dozvíte jedině v devátém díle oblíbené show!..(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 8.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Jakmile vyjede výtah na scénu, už není cesty zpět! Sledujte další skvělá vystoupení v česko-slovenském kole show Tvoje tvář má známý hlas! Uvidíte ty největší hvězdy, které máte rádi. A to nejen na scéně, ale i v porotě, ke které se jako speciální host připojí legenda česko-slovenské hudební scény – Helena Vondráčková!..(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 7.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Sedmá řada pokračuje! Kdo věnuje dalších 50 000 Kč na charitativní účely? A kdo pobaví Ondřeje Sokola, Evu Burešovou, Aleše Hámu a speciálního hosta poroty – frontmana populární kapely Mirai?..(TV NOVA)

  

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 6.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Show, ve které uvidíte nejzářivější světové hvězdy v českém podání, pokračuje! I tentokrát osmička účinkujících zazpívá nezapomenutelné písně, které máte rádi, a to nejen televizním divákům, ale i porotě…(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 4.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Vypadá to jednoduše, ale za každým vystoupením jsou hodiny tvrdé dřiny! Jak si osmička účinkujících po herecké stránce poradí s dalším kolem pod vedením vítěze druhé řady, skvělého herce a dramakouče Jana Ciny? To se dozvíte jedině v show Tvoje tvář má známý hlas! Moderuje Vladimír Polívka(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 3.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Madonna, Michael Jackson nebo Jiří Korn? V naší show můžete být prakticky kýmkoliv! Stačí k tomu kouzelný výtah a šikovné ruce maskérů a kostymérů. Sledujte další vystoupení a dechberoucí proměny, ze kterých si sednete na zadek!
..(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 2.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Nemilosrdná Ruleta rozdala svá první zadání a nyní je na osmičce odvážných osobností, aby ukázaly, jak si s tím poradí. Kdo si od poroty ve složení: Ondřej Sokol, Eva Burešová, Aleš Háma a topmodelka Michaela Kociánová vyslouží největší počet bodů? To se dozvíte ve druhé epizodě jedinečné show Tvoje tvář má známý hlas! Moderuje Vladimír Polívka.
(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 7 – 1.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

Nová řada, noví soutěžící, nová porota a nový moderátor! Nenechte si ujít premiéru sedmé řady velké zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, tak jak ji máte rádi, a přeci jinak! Vladimír Polívka Vás provede neuvěřitelnými proměnami osmi populárních osobností. A jednotlivé výkony ohodnotí nová porota ve složení Ondřej Sokol, Eva Burešová, Aleš Háma a Marek Lambora!…(TV NOVA)