Tvoje tvář má známý hlas 8 – Utrženi ze řetězu

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

I letos čeká na diváky velkolepá silvestrovská show. Podívejte se na to, co si pro vás ostřílení moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol připravili na poslední večer v roce! Celé díly pořadu Tvoje tvář má známý hlas si můžete připomenout na Voyo!…(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 10.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Velkolepé finále show Tvoje tvář má známý hlas – Šampioni je tu! Čeká nás souboj čtyř finalistů o celkové vítězství a výhru 150 000 Kč na dobročinné účely. Unikl Vám některý z dílů? Všechny epizody si můžete pustit na Voyo(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 9.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Velký boj o finále začíná! Deset šampionů se utká o pouhá čtyři finálová místa! Kdo z nich si vybojuje možnost získat titul šampiona šampionů? A na koho zbydou jen speciální duety? Finále show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách TV Nova v neděli 23. května večer. Nebo si ho už nyní můžete exkluzivně pustit na Voyo(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 8.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Je zpátky! Jeden z původních porotců show Tvoje tvář má známý hlas, Janek Ledecký, se vrací! Kdo si vyslechne jeho nekompromisní hodnocení a odnese jeho proslulou poctivou dvojku? Další díl show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách TV Nova v neděli 16. května večer. Nebo si ho už nyní můžete exkluzivně pustit na Voyo(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 7.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Ztratil se moderátor! Show Tvoje tvář má známý hlas nepřestává překvapovat! A tentokrát zůstal překvapený moderátor Aleš Háma, když si musel poradit bez svého parťáka Ondřeje Sokola. Co se s Ondřejem stalo? Kde je? A jak Aleš tuto nečekanou situaci vyřeší? To všechno se dozvíte v další epizodě velkolepé zábavné show! Těšit se můžete také na vynikající herečku Veroniku Arichtevu, která usedne za porotcovský stůl jako host. To si nemůžete nechat ujít! Další díl show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách TV Nova v neděli 9. května večer. Nebo si ho už nyní můžete exkluzivně pustit na Voyo(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 6.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Show Tvoje tvář má známý hlas pokračuje. Těšit se tenotkrát můžete i na hvězdného hosta poroty Leoše Mareše! Další díl show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách TV Nova v neděli 2. května večer. Nebo si ho už nyní můžete exkluzivně pustit na Voyo(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 5.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Jsme v polovině! Jak si naši šampioni poradí s dalším zadáním od Rulety? Kdo rozesměje Jakuba Koháka a rozpláče zbytek poroty? A komu maskéři vyrobí tu největší a nejdokonalejší masku večera? Další díl show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách Novy v neděli 25. dubna večer. Už týden před startem v televizi jej diváci mohou vidět na Voyo(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 4.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Duety jsou tady! Těšte se na mimořádnou show plnou těch nejznámějších, nejdojemnějších a nejzábavnějších hitů v podání skvělých zpěváků a zpěvaček. Další epizodu sledujte o týden dřív než v TV na Voyo!…(TV NOVA)

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 1.díl

5/5 - (2 {hlasů})

Tvoje tvář má známý hlas

 

Jsou nejlepší, nejtalentovanější, nejzábavnější – zkrátka Šampioni. A tohle je jejich řada! Sledujte velké klání vašich oblíbených účinkujících z minulých řad. Další epizodu sledujte o týden dřív než v TV na Voyo!…(TV NOVA)