Tvoje tvář má známý hlas 8 – 9.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Velký boj o finále začíná! Deset šampionů se utká o pouhá čtyři finálová místa! Kdo z nich si vybojuje možnost získat titul šampiona šampionů? A na koho zbydou jen speciální duety? Finále show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách TV Nova v neděli 23. května večer. Nebo si ho už nyní můžete exkluzivně pustit na Voyo(TV NOVA)

Loading

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 8.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Je zpátky! Jeden z původních porotců show Tvoje tvář má známý hlas, Janek Ledecký, se vrací! Kdo si vyslechne jeho nekompromisní hodnocení a odnese jeho proslulou poctivou dvojku? Další díl show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách TV Nova v neděli 16. května večer. Nebo si ho už nyní můžete exkluzivně pustit na Voyo(TV NOVA)

Loading

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 7.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Ztratil se moderátor! Show Tvoje tvář má známý hlas nepřestává překvapovat! A tentokrát zůstal překvapený moderátor Aleš Háma, když si musel poradit bez svého parťáka Ondřeje Sokola. Co se s Ondřejem stalo? Kde je? A jak Aleš tuto nečekanou situaci vyřeší? To všechno se dozvíte v další epizodě velkolepé zábavné show! Těšit se můžete také na vynikající herečku Veroniku Arichtevu, která usedne za porotcovský stůl jako host. To si nemůžete nechat ujít! Další díl show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách TV Nova v neděli 9. května večer. Nebo si ho už nyní můžete exkluzivně pustit na Voyo(TV NOVA)

Loading

Tvoje tvář má známý hlas 8 – 5.díl

Přidej hodnocení

Tvoje tvář má známý hlas

 

Jsme v polovině! Jak si naši šampioni poradí s dalším zadáním od Rulety? Kdo rozesměje Jakuba Koháka a rozpláče zbytek poroty? A komu maskéři vyrobí tu největší a nejdokonalejší masku večera? Další díl show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni sledujte na obrazovkách Novy v neděli 25. dubna večer. Už týden před startem v televizi jej diváci mohou vidět na Voyo(TV NOVA)

Loading