Učitel – 10.díl

Přidej hodnocení

Mezaliance ovládající Dobrowice a přilehlé okolí se začíná hroutit. Molenda, starosta, šéf policie, jeden z největších podnikatelů vlastnící Kumityl – společně i každý zvlášť hráli své špinavé hry, což nezůstalo bez následků na jejich soukromý život a osudově ovlivnilo i život jejich blízkých. Tyhle sféry života nelze od sebe úplně oddělit…

Příznivce tohoto seriálu jistě potěší, že seriál Učitel – originální polský název Belfer – pokračuje druhou řadou….(Česká televize)

Učitel – 9.díl

Přidej hodnocení

Čím více se Pawel přibližuje k pravdě o smrti své dcery, tím je zoufalejší. Leszek, Dobrowický novinář, mu bez ohledu na vlastní ohrožení pomáhá najít místo, kde byla Joanna těsně před smrtí. Adrian je mrtev, oficiální verze zní: zastřelen v sebeobraně. Švédové začínají být opatrní, v celostátním deníku se objevily fotky ilegálních skládek chemického odpadu. Také o poměry na policejní stanici se zajímá nadřízený orgán. Tak pracně vystavěný dům z karet se začíná hroutit…(Česká televize)

Učitel – 8.díl

Přidej hodnocení

Šéf policie „vyhoví“ Molendovu přání a nechá zatknout Adriana, kterého obviní z Joanniny vraždy. A opět se Pawel dostává do situace, kdy musí dokázat něčí nevinu, aby objevil skutečného vraha své dcery. Tentokrát ale zajde příliš daleko. Vypraví se na vlastní pěst do Kaliningradu, kde byl Adrian v době, kdy byla Joanna zavražděna. Musí si pospíšit, protože šéf policie umístil Adriana do cely k vězni, který ho může zabít…(Česká televize)

Učitel – 7.díl

Přidej hodnocení

Joanna byla těhotná s Grzegorzem Molendou a ne s mladým Sebastianem, který je gay. Molenda zjistí, že se jeho dcera schází s Adrianem, místním gangsterem, a chce ho zlikvidovat. Dobrowická partička v čele s Molendou chystá obchod desetiletí-prodat švédským developerům část Chráněné krajinné oblasti. K tomu je třeba „poopravit“ mapy a utajit černou skládku chemického odpadu…(Česká televize)

Učitel – 6.díl

Přidej hodnocení

Pawel, Maciekův otec a Sebastian Molenda se shodnou, že na policii budou shodně vypovídat tak, aby nebyl Maciek obviněn. Sebastian Molenda zapře únos i Maciekovy výhrůžky. Pawel je pozván k Molendovi na „chatu“ v lese, která je nebývale technicky vybavena.

Pawlovo pátrání nezůstane bez odezvy. Pawlovo slabé místo je jeho stárnoucí teta. Aktivní Ewelina pátrá po nelegálních skládkách a činnostech Kumitylu…(Česká televize)

Učitel – 5.díl

Přidej hodnocení

Zaoufalý Maciek unesl mladého Molendu na místo v lese, kde našel zavražděnou Joannu. S ukradenou pistolí chce na něm vynutit přiznání, že Joannu přivedl do jiného stavu a nakonec zavraždil. Pawel s Maciekovým otcem přicházejí právě včas. Ale nešťastnou náhodou je Maciek těžce raněn. Pawlovo podezření sílí a jeho argumenty nakonec přinutí státní zástupkyni, aby nechala všem podezřelým odebrat krev a zjistit tak, s kým se Joanna stýkala a kdo byl otcem jejího dítěte…(Česká televize)

Učitel – 4.díl

Přidej hodnocení

Dalším podezřelým je Pawlův kolega, tělocvikář Daniel, který je zároveň školní basketbalový trenér. Rád se na studentky dívá, rád s nimi pracuje, ale není sexuální predátor, zná hranice. Ovšem po Danielově zatčení celé město, včetně studentů, rádo uvěří, že se konečně našel vrah. Daniel má alibi, ale nikdo, na koho se policie obrátí, mu je nechce potvrdit. Aby Pawel našel skutečného vraha, musí dokázat Danielovu nevinu…(Česká televize)

Učitel – 3.díl

Přidej hodnocení

Policie vyslýchá všechny studenty a město hledá vraha. Nejsnazší bude sáhnout po Maciekovi, Joannině odmítnutém spolužákovi. Molenda tlačí na policii, aby případ co nejrychleji uzavřela. Ale Maciek se po výslechu na policii ztratí.

Pawel se rychle seznámil se všemi, kteří ovládají město – Grzegorz Molenda, nejvlivnější podnikatel a jeho syn z prvního manželství Sebastian, Ryszard Kumiński, vlastník firmy Kumitelu, která likviduje nejrůznější druhy odpadu, starosta a drogový dealer Adrian Kuś, který čile obchoduje s ukrajinskou mafií a německými překupníky.

Na pohřbu zavražděné dívky se Pawel setkává s její matkou Ewou. Letní láska nezůstala bez následků, Pawel byl Joannin biologický otec. A teď chce najít jejího vraha….(Česká televize)

Učitel – 2.díl

Přidej hodnocení

Pavel opustil místo ve Varšavě a vrátil se do Dobrowicz, kam občas jezdíval k tetě na prázdniny. Teď se u ní ubytoval. Velmi ostře vnímá atmosféru města, kde každý ví o každém všechno, mnozí jsou druhým za cosi zavázaní, a všichni si všechno pamatují. Ani střední škola se nevyhne ostrým střetům různých osobností a zájmů, drobného dealování, arogance dětí místní honorace a uprostřed všeho tragická smrt dívky a Pavlův smutek…(Česká televize)

Učitel – 1.díl

4/5 - (2 {hlasů})

Do malého příhraničního města Dobrowicze přijíždí Pavel Zawadzki, který nastupuje jako profesor polštiny na místním gymnáziu. Jeho příchod je však poznamenán tragédií, která zasáhne celé město. Studentka lycea je nalezena v lese mrtvá. Spekuluje se o sebevraždě i vraždě, rozbíhá se vyšetřování…(Česká televize)