Utajený šéf 2 – 6.díl – NH Hotels

Přidej hodnocení

Utajený šéf

Petr Nešpůrek je ředitelem dvou luxusních pražských hotelů NH Hotels. Jejich vysoké hodnocení ale může začít kdykoliv padat. Aby zjistil, co by jeho zaměstnanci mohli dělat lépe, převlékne se za hipstera z Brna a vyzkouší si ve svém hotelu náročné směny na těch nejhůře placených pozicích…(TV Nova)

Utajený šéf 2 – 5.díl – Isolit-Bravo

Přidej hodnocení

Utajený šéf

Petr Nešpůrek je ředitelem dvou luxusních pražských hotelů NH Hotels. Jejich vysoký rating ale může začít kdykoliv padat. Aby zjistil, co by jeho zaměstnanci mohli dělat lépe, převlékne se za hipstera z Brna a podstoupí ve svém hotelu náročné směny na těch nejhůře placených pozicích…(TV Nova)

Utajený šéf 2 – 4.díl – EKO servis Zábřeh

Přidej hodnocení

Utajený šéf

Milan Doubravský býval problémovým studentem. Dnes je ředitelem firmy EKO servis Zábřeh, která zajišťuje městské služby. Starostí má nad hlavu. Na skládce se hromadí odpadky, v oblíbeném bazénu chybí uklízečky a do psího útulku zatéká. Šéf se proto v přestrojení vydává zjistit, kde jeho zaměstnanci chybují a proč mu šikovní lidé z firmy odcházejí…(TV Nova)

Utajený šéf 2 – 3.díl – CK Neckermann

Přidej hodnocení

Utajený šéf

Jana Vorlová je manažerkou přední české cestovní kanceláře CK Neckerman. Konkurence v turistickém ruchu je obrovská a kvalita služeb hraje klíčovou roli. Šéfka se proto bude vydávat za bývalou rockerku a přímo v Bulharsku si ověří, jak pracují její delegáti, jaké služby nabízejí bulharské hotely a co všechno českým klientům vadí…(TV Nova)

Utajený šéf 2 – 2.díl – M&M Reality

Přidej hodnocení

Utajený šéf

Zdeněk Václavek v realitách začínal od nuly. Dnes je výkonným ředitelem společnosti MM reality s obratem kolem jedné miliardy ročně. Aby si ověřil, že se z firmy nestal neřiditelný kolos, kde se tajně hromadí problémy, pronikne v přestrojení mezi své zaměstnance a chopí se lopaty…(TV Nova)

Utajený šéf 2 – 1.díl – Omexom

Přidej hodnocení

Utajený šéf

Zdeněk Židek vlastní společnost Omexom GA Energo, která zabezpečuje montáže a opravy elektrického vedení. Začínal se šesti zaměstnanci, dnes jich má víc než pět set a záleží mu na tom, aby se už nikdy neopakovaly smrtelné nehody, které v minulosti zažil. V přestrojení se proto vystaví riskantním podmínkám práce s elektřinou a na vlastní oči si ověří, zda jeho lidé dodržují bezpečnostní předpisy…(TV Nova)