Utajený šéf 4 – 7.díl – Umbrella

5/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

 

Majitel společnosti Umbrella, kam spadá autobusová doprava a síť posiloven, Pavel Steiner, je natolik výrazná osoba a osobnost, že je jen stěží zamaskovatelný. Do utajení tak posílá svoji pravou ruku Tomáše Hallu, který v přestrojení vypadá, že ho nad ránem vykopli z nechvalně proslulého podniku Discoland. V tomto díle se tak dočkáme hned dvou šéfů v utajení, kde jeden bude střídat převleky a druhý ho bude krýt. V tomhle díle nic nebude jako dřív?…(VOYO)

  

Utajený šéf 4 – 6.díl – Saxana Group

5/5 - (2 {hlasů})

Utajený šéf

 

Čistota nejsou žádná kouzla, říká šéf úklidové firmy Saxana Group Marek Šott. Jeho více než sedm set zaměstnanců uklízí ve dne v noci, sedm dní v týdnu. Dělají práci, kterou nikdo nechce. Teď se bude špínou a odpadky jiných brodit sám šéf v přestrojení za zastydlého fanouška hokeje. Zvládne uklidit záchody, třídit odpad, drhnout stoletou špínu ve slévárně a ještě se při tom nechat urážet, nebo to vzdá a uteče?…(VOYO)

  

Utajený šéf 4 – 5.díl – Pekárna Srnín

4.4/5 - (22 {hlasů})

Utajený šéf

 

Majitel jihočeských pekáren a cukráren Srnín Josef Bukovský se z kulaťoučkého manažera, na kterém je láska k pečivu všeho druhu vidět na první pohled, mění na drsného pankáče s piercingem v obočí. Aby ho ve firmě nikdo nepoznal, projde radikální odtučňovací kúrou a zhubne v rámci proměny 20 kilo. Zjistí proč se firmě neuvěřitelných 12% produkce vrací zpět jako neprodané zboží? A odhodlá se díky změněnému životnímu stylu k opravdu velkému kroku v osobním životě, který už dlouho odkládá?…(VOYO)

  

Utajený šéf 4 – 4.díl – Czech Inn Hotels

4/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

 

Hoteliérství v post covidové době může být buď volný pád do propasti, nebo jízda do hvězdných výšin. Když si šéf hotelového impéria Jaroslav Svoboda usmyslí, že jeho hotely musí mít nejlepší hodnocení ze všech, můžou padat hlavy. V přestrojení za pouličního kytaristu se vydává zjistit, zda zaměstnanci plní jeho vlastní vysoké nároky. A nestačí se divit. A co teprve, když se převlékne za zákazníka?…(VOYO)

  

Utajený šéf 4 – 3.díl – Masoprodej

4/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

 

Když pětačtyřicetikilová dáma velí obřímu řeznictví, bude její utajení maso. Aby ji nepoznali, bude muset šéfka Andrea Šlesingerová využít tentokrát i práce estetických chirurgů. V přestrojení za nenápadnou šmudlu se mezi své lidi vydává zjistit, kam jí v podniku mizí miliony korun. Bude mít zaslzené oči tentokrát i ona?…(VOYO)

  

Utajený šéf 4 – 2.díl – VAG

4/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

 

Jednatel společnosti VAG Pavel Janků strávil několik let, jako krizový manažer, na Srí Lance a v Malajsii. To ještě netušil, že nejvíc se zapotí v Hodoníně při práci v pekle tavicích pecí slévárny, kde se v převleku za napraveného podvodníka, pokusí plnit normy, které sám nastavil. V tomto prostředí půjde doslova o krk. Kdo to nakonec odnese nejvíc?…(VOYO)

  

Utajený šéf 4 – 1.díl – CrossCafe

4/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

 

Obor gastro je v době covidové sebevražedná mise. Šéf kaváren Cross Cafe Petr Tichavský má ale pro strach uděláno, a tak si stabilitu své firmy rozhodl ještě otestovat. S vizáží sňatkového podvodníka z 80. let se bude snažit zapadnout a držet krok se svými zaměstnanci. Nejednou bude ale jen kousek od toho, aby se odmaskoval a řešil problémy na místě…(VOYO)

  

Nová řada Utajeného šéfa

Přidej hodnocení

Utajený šéf 4

Praha, 26. dubna 2022 – Oblíbená reality show Utajený šéf, v níž nejvyšší vedení firmy poznává svůj podnik z pozice řadového zaměstnance, se v květnu vrací na televizní obrazovky. V sedmi premiérových epizodách se mohou diváci těšit na exkurzi do odvětví, která jsou úzce spojena s každodenním životem, jako je gastronomie nebo potravinářský průmysl. Mezi podniky, jejichž vedení se nové řady účastní, patří řetězec kaváren CrossCafe nebo řeznictví Masoprodej. Mezi utajenými šéfy nebude ani tentokrát chybět šéfka a o překvapivé proměny nebude nouze.