Utajený šéf SK – 4.díl – Fresh

4/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

Výkonný ředitel sítě supermarketů Fresh na východě Slovenska, Jaroslav Fotul, se zamaskoval a jako Utajený šéf strávil celý týden mezi svými zaměstnanci na různých provozech firmy jako brigádnik Zoltán Fajčík. Doprovází ho naše kamery, které údajně natáčely dokument o nezaměstnaných. Odhalí ho některý z jeho podřízených? Jaké budou následky za nedodržení pracovních předpisů nebo za zpoždení dodávky zboží?…(VOYO)

Loading

Utajený šéf SK – 3.díl – Synot Holiday

5/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

Generální ředitel Jan Svoboda řídí síť hotelů a rezortů na Slovensku a v Čechách. Už jako malý chlapec věděl, že jednou bude pracovat v hotelu a jeho sen se splnil. Je velký puntičkář a tak, jak je přísný na své zaměstnance, je přísný i na sebe. Jako brigádník Tonko Lipták si chce prověřit, zda servis jeho zaměstnanců je opravdu kvalitní a jestli jsou zlé recenze na provoz hotelů pod jeho vedením oprávněné… Na další díl Utajeného šéfa se dívejte ve čtvrtek 20. srpna od 20:20 na Nově!…(VOYO)

Loading

Utajený šéf SK – 2.díl – Matador

3/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

Prezident velké a úspěšné společnosti působící v automobilovém průmyslu začínal svou kariéru ve firmě za pásem. Do kůže dělníka v továrně se vrátil prostřednictvím reality show Utajený šéf a jako automechanik Branko Rastovič stráví celý týden na různých pozicích mezi svými zaměstnanci. Doprovázejí ho naše kamery, které údajně natáčí dokument o nezaměstnaných. Odhalí ho některý z jeho podřízených? Zažehná údajnou stávku zaměstnanců? Na další díl Utajeného šéfa se těšte ve čtvrtek 13. 8. 2020 od 20:20 na Nově!…(VOYO)

Loading

Utajený šéf SK – 1.díl – Urpiner

5/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

Na Branislava, spolumajitele pivovaru, čeká těžký úkol. Na pár dnů musí zapomenout na svou vedoucí pozici ve firmě a jako brigádník nastoupit do několika provozoven firmy. Rád by zjistil, zda velké investice do konkrétních provozoven firmy mají svůj význam, co si myslí zaměstnanci o výrobních procesech a zda úkony, které vykonávají dělají z vlastního přesvědčení, nebo spíš proto, že je mají nakázané…(VOYO)

Loading