Utajený šéf – 6.díl – Petcenter

Přidej hodnocení

Utajený šéf

 

Tentokrát ze světa domácích mazlíčků. Dalimil Čech, se vydá do několika poboček, aby si na vlastní kůži vyzkoušel práci svých zaměstnanců. Jsou šéfovy představy o prodeji reálné? Zvládne své vlastní požadavky na zaměstnance?…(TV Nova)

  

Utajený šéf – 5.díl – Securitas

Přidej hodnocení

Utajený šéf

 

Další epizoda pořadu Utajený šéf divákům představí provozního ředitele firmy Securitas Miroslava Staška. Jak si poradil v nebezpečných situacích, které jeho podřízení musejí zvládat každý den? Rozdal odměny, nebo výpovědi?…(TV Nova)

  

Utajený šéf – 4.díl – The Pub

5/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

 

Martin Šampalík nechtěl čekat, až mu přinesou pivo. A tak založil síť hospod, kde si každý může načepovat pivo sám. Vše přesto stojí na lidech. Ve čtvrté epizodě Utajeného šéfa Martin pod skrytou identitou zjišťoval, zda všechny pobočky dodržují jeho přísná pravidla. Ustál kritiku podřízených? Potrestal své neposlušné zaměstnance?…(TV Nova)

  

Utajený šéf – 3.díl – Toi Toi

5/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf

 

Petr Benáčan je jedním z ředitelů české pobočky firmy Toi Toi. Na týden opustí voňavé korporátní kanceláře a pustí se do boje s těžko představitelným pachem a špínou mobilních toalet. Chce zjistit, jestli se zaměstnanci firmy dostatečně dobře starají o naše intimní záležitosti. Neopustí jej humor na této ne zrovna vábné cestě?…(TV Nova)

  

Utajený šéf – 2.díl – NWT

5/5 - (2 {hlasů})

Utajený šéf

 

Tentokrát se v přestrojení do své firmy podíval generální ředitel David Vítek. Firma, kterou sám založil a která se zabývá mimo jiné stavebnictvím a zemědělstvím, má miliardové obraty. Společnost vyrábí 270 produktů, takže příležitostí, kde testovat zaměstnance, byla opravdu spousta. Jak se Utajený šéf vyrovnal s náročnými úkoly běžných zaměstnanců?…(TV Nova)

  

Utajený šéf – 1.díl – Pytloun

Přidej hodnocení

Utajený šéf

 

Vysoce postavení manažeři vymění obleky za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kancelářích za kmitání na nejnižší možné pozici vlastní firmy. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by bez tohoto pořadu nezjistili nikdy! Kdo z šéfů se znemožní, kdo naopak zaboduje? Koho z podřízených čeká odměna, kdo naopak dostane padáka?…(TV Nova)