V karavanu po Česku – 3.díl

Přidej hodnocení

V karavanu po Cesku

Už samotný název Kratochvíle vyvolává pocity pohody a příjemně stráveného času. A právě takové je putování Aleše Hámy po jižních Čechách. A nejde jen o zmíněný zámek. Vždyť architektonické skvosty tu nalézáme na každém kroku, ať už jde o Bechyni, Třeboň nebo trochu tajuplný Jindřichův Hradec. O poznání drsnější klima pak vládne České Kanadě, kam Aleš ve svém karavanu rovněž zamíří. Chce totiž využít lákavé pozvání na bizoní farmu…(Česká televize)

Loading

V karavanu po Česku – 2.díl

Přidej hodnocení

V karavanu po Cesku

Je celkem jedno, který den v týdnu si vyberete pro návštěvu městečka Úterý. Že procházka tímto pozapomenutým skvostem stojí za to, zjistí Aleš Háma. Kromě toho objeví most, na který by se rozhodně neměli pouštět ti, kdo mají strach z výšek a předvede i něco ze svého kuchařského a rybářského umění. Chodové ho přivítají tradiční laskominou a prozradí mu, proč že to na náměstí v Domažlicích mají křivou věž. To vše, a ještě mnohem víc, ve druhém dílu našeho cestopisného cyklu…(Česká televize)

Loading

V karavanu po Česku – 1.díl

5/5 - (2 {hlasů})

V karavanu po Cesku

Nový cestopisný cyklus je volným pokračování divácky úspěšného seriálu V karavanu po Slovensku. První díl cyklu V karavanu po Česku startuje na místě neodmyslitelně spjatém s tuzemskou historií – Tetíně. Přes Křivoklátsko pokračuje Aleš Háma do Krušných hor, toulá se po okolí starobylého Chebu a vyzná se ze svého osobního vztahu k zámku Chyše. Důležitou roli v úvodním díle hraje voda – nejen při letnímu koupání, ale také v situaci, kdy volant v karavanu vymění Aleš za pádlo a kánoi, a tak trochu zavzpomíná na svou vodáckou minulost…(Česká televize)

Loading