V pasti 2 – 8.díl

Přidej hodnocení

V pasti

Policie Víkingura zadrží kvůli podezření z vraždy a vyšetřuje možné motivy pro další trestné činy. Atmosféra kolem rozvoje elektrárny houstne, nedávné události zásadně ovlivňují plánovaný podpis smlouvy. I nálada mezi obyvateli města je napjatá, někteří dokonce vidí v nedávných vraždách vliv dávného temného prokletí. Ausgeir se rozhodne riskovat a sám se vydává po stopě SMS zpráv od nedávného odesílatele, kterým může být hledaný pachatel…(Česká televize)

Loading

V pasti 2 – 7.díl

Přidej hodnocení

V pasti

Policie vyšetřuje Pavlovu vraždu, ke které došlo v noci v elektrárně. Hlavním podezřelým je Víkingur, protože má čitelný motiv i byl v inkriminované době na místě činu. Policie ho podezřívá i z Finnurovy vraždy, Víkingur ale svou vinu popírá. Ebo se po Pavlově vraždě ocitá v těžké situaci, jeho vztah s Víkingurem se nedaří déle tajit. Rozhodne se o pomoc poprosit Stefana, který se k němu zatím vždy zachoval velmi přátelsky…(Česká televize)

Loading

V pasti 2 – 6.díl

Přidej hodnocení

V pasti

Andriho rozepře s dospívající dcerou Torhildur trvají. Torhildur se otci vyhýbá jak jen může a proto když s Aronem našli ve Finnurově domě tašku plnou peněz a mobilní telefon, Andrimu to zatajila. Na telefon ale začaly chodit podezřelé zprávy, které může posílat Finnurův vrah. Torhildur se skrze ně zaplétá do nebezpečné hry, ve které bez Andriho pomoci jen těžko zvítězí. Víkingur se dozvídá, že Pavel vytvářel nátlak na jeho přítele Eba a vyrazí do elektrárny si věci s Pavlem vyříkat…(Česká televize)

Loading

V pasti 2 – 5.díl

Přidej hodnocení

V pasti

Víkingur připravuje otcův pohřeb, na kterém se sejde celá znesvářená rodina i mnoho dalších obyvatel města. Na Gísliho pohřeb přijíždí i jeho sestra Hatla, která se stále léčí z rozsáhlých popálenin. Během pohřebního obřadu vyplují na povrch dlouho potlačované emoce a staré křivdy, které mohou mít úzkou souvislost s vyšetřovanými vraždami…(Česká televize)

Loading

V pasti 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

V pasti

Neznámí únosci přepadli starostku Hafdís, která se snažila o rozšíření elektrárny. Tento motiv ukazuje na členy Thórova kladiva a policisté se musí pokusit starostku urychleně najít. Klíčovým svědkem se stává Skúli, kterého ale našli v horách ve zbědovaném stavu a neschopného vypovídat. Andri s Hinrikou se snaží Hafdís najít skrze veškeré dostupné stopy, protože únosci Hafdís zneužijí k nemilosrdnému vydírání…(Česká televize)

Loading

V pasti 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

V pasti

V horách pokračuje pátrání po Ketillově uprchlém synovi Skúlim. Policie zjišťuje, že Skúli je ozbrojený a pro pátrací tým tudíž velice nebezpečný. Podezření ze spáchaných zločinů zůstává na skupině Thórovo kladivo, jejíž strukturu se Andri s Hinrikou snaží ze všech sil rozkrýt. Nenávistný boj mezi obyvateli ale neustává a schyluje se k dalšímu neštěstí. Dokáží mu tentokrát vyšetřovatelé zabránit?…(Česká televize)

Loading

V pasti 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

V pasti

Andri Olafsson se na severu znovu setkává s Hinrikou a společně sledují stopu, která vede k extremistické skupině Thórovo kladivo. Její stoupenci protestují proti zahraničním investicím, které má přinést rozšíření místní elektrárny a brojí proti imigraci. Když je nalezeno tělo zavražděného Finnura, podezření padne na syny farmáře Ketilla, kteří byli ve skupině velmi aktivními členy…(Česká televize)

Loading

V pasti 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

V pasti

Komisař Andri Olafsson dostává na starost případ brutálního útoku na ministryni průmyslu Hallu. Při cestě na jednání ji před budovou parlamentu zapálil muž, který při incidentu zemřel a Halla byla převezena do nemocnice s těžkými popáleninami. Může mít útok na prominentní političku něco společného s postupem vlády a rostoucími nacionalistickými tendencemi na severu země? Andri se za vyšetřováním případu vydává z Rejkjavíku na venkov do míst, na která se usilovně snažil zapomenout…(Česká televize)

Loading