Velvet: Návrat – 22.díl – Velké finále 2/2

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Všichni se sejdou v módním domě Velvet v Madridu, kam dorazí také Ana s Albertem. Módní dům je vyzdoben a jsou zde vystaveny slavné modely. Alberto podepíše smlouvu na prodej Velvetu. Blanca se přijede rozloučit s dílnou, kde strávila většinu svého života. Sergio pozve svou matku Macarenu na kávu a poví jí, že se otec Eduard ve vězení změnil a předává jí od něho dopis. Macarena se rozhodne dát Eduardovi ještě šanci.

Loading

Velvet: Návrat – 21.díl – Velké finále 1/2

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Vánoce 1969. Clara žije spokojeně s Mateem a je v kontaktu s Albertem a Anou, kteří žijí v New Yorku. Společně se rozhodnou obchodní domy Velvet prodat. Clara obvolá všechny své přátelé z Velvetu a pozve je do madridské pobočky. Clara všechny informuje o prodeji a chce uspořádat velkolepou přehlídku. Pedro má za úkol připravit slavné modely od počátku Velvetu. Přijede také Raul, kterého všichni obdivují za to, že pomáhal v Africe chudým lidem.

Loading

Velvet: Návrat – 20.díl

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Juliet přijmou na školu v Paříži, ale ona nemá radost. Je rozčilená, chce se zabít a pak přizná, že ji znásilnil její otec. Clara jde s Omarem na večeři, aby nepoznal, že se ho chystají zatknout. Eduard Godó zjistí, že mu Macarena sebrala kartu od trezoru, zavolá Omarovi, že jejich smlouva o ropě byla ukradena. Omar nechá prohledat Mateův dům a nechává mu zde vzkaz, ať mu smlouvu vrátí a unese Claru. Raul se rozhodne odletět do Afriky a pomáhat potřebným. Ráno dává Omar Mateovi a Sergiovi půl hodiny, aby mu donesli ukradenou smlouvu, jinak přijdou o Claru.

Loading

Velvet: Návrat – 19.díl – Nová realita

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Elena představí svou kolekci spodního prádla při otevírání pánského klubu ve Velvetu. Clara i Sergio jsou zaskočení, protože jim o tom neřekla. Omarovi se kolekce prádla velmi líbí a chce s Elenou uzavřít obchod. Pedra zmlátí Dianin bývalý přítel, a tak to nahlásí na policii. Pedro zavolá právníkovi, ten mu poví, že Dianě svěří dceru, jen když bude vdaná. Pedro ji požádá o ruku. Inés přijde do Velvetu v novém oblečení a všichni na ní můžou nechat oči, jak je krásná.

Loading

Velvet: Návrat – 18.díl – Nebezpečné vztahy

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara se ráno probudí na velvyslanectví, najde zde tašku plnou diamantů a poví to Mateovi. Iránská královna přijede do Velvetu, je spokojená s návrhy šatů a jedny si vybere. Eduard Godó koupil budovu, ve které sídlí Velvet. Macarena i Sergio jsou v šoku. Enrique navíc vymyslel, že zde vybudují pánský klub, kde si muži budou moci dát drink, když ženy nakupují.

Loading

Velvet: Návrat – 17.díl – Nové lásky

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Omar vezme Claru na dobrou večeři, pijí víno, povídají si a když ji Omar políbí, tak je Mateo uvidí. Omar pozve Claru k sobě do hotelového pokoje, kde se opět líbají. Clara se vymluví a z pokoje odejde. Mateo se opije s Juliánem na baru. Markíza Velvetu spadla na zem, majitel budovy odmítne udělat opravy a chce budovu prodat. Sergio chce přesvědčit svou matku, aby společně budovu koupili. Enrique má strach o svou kancelář, a tak kontaktuje Godóa, aby budovu koupil on. Clara odlétá s Omarem zpět do Barcelony.

Loading

Velvet: Návrat – 16.díl – Arabské noci

2/5 - (1 {hlasů})

Velvet Návrat

Blanca také uvidí zesnulého Emilia a je šťastná. Blanca a Emilio mají konečně šanci se rozloučit, a pak Emilio zmizí. Mateo a Julián letí do Iránu, ubytují se v hotelu jako Clara a sledují ji. Omar vezme Claru na snídani, když odejde telefonovat, tak mu cizí muž předá pytlík s diamanty. Později jde Clara s Omarem vybírat látky na šaty. Mateo si je jistý, že Omar používá látky pro pašování diamantů.

Loading

Velvet: Návrat – 15.díl – Když to nejméně čekáte

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara přijde na konzulát na večeři, kde je Eduard a velvyslanec Omar, který se k ní chová povýšeně. Omar zařídí, aby musel Eduard odjet a Clara s ním zůstala sama. Omar trvá na tom, aby s ním Clara odletěla do Iránu a vybrala zde látky na šaty pro královnu, pak zakázku Velvet získá. Pedro se rozhodne pomoci Dianě, a tak se setkává s jejím bývalým. Manuel odejde do duchovního útočiště Svítání, aby mohl jet do Indie za Lourditou.

Loading

Velvet: Návrat – 14.díl – Minulost se vrací

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Pedro odveze květiny na Ritin hrob. Po pádu se mu zjeví Emilio a povídají si spolu. Emilio donutí Pedra, aby šel za Dianou na poštu. Diana mu poví, že ji partner mlátil, a když utekla s dítětem, tak ji nahlásil. Soud svěřil dítě jemu a ona se na dceru chodí tajně koukat do parku. Clara zjistí, že Mateo ukradl z konzulátu dokumenty a šílí. Clara to zavolá Godóovi, ten jí poví, že když je vrátí, tak vyjedná zakázku zpátky. Godó vymyslel tento plán s Omarem. V dokumentech stojí, že Sergio vlastní společnosti s tankery a obchoduje s Omarem.

Loading

Velvet: Návrat – 13.díl – Nečekaná návštěva

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Raul je po operaci, musí zůstat v nemocnici a chodit na rehabilitace, aby opět chodil. Macarena potřebuje převést své peníze, aby mohla zařídit vedlejší obchod Velvetu. S převodem musí souhlasit Godó, protože banka je jeho. Godó jí donutí, aby zařídila jeho zapojení do obchodu Velvetu a iránského konzulátu. Velvyslanec Omar přijde za Clarou do Velvetu. Omar se setkává s Mateem, o kterém ví, že mu ukradl složku s dokumenty a nechá ho zmlátit.

Loading

Velvet: Návrat – 12.díl – Riskantní operace

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Velvyslanec Omar a Eduard Godó spolu uzavírají dohodu o výhradních právech na ropu. Omar odmítne podepsat Godóovi smlouvy, pokud v nich nebude zahrnuta také Clara. Godó odmítne s Omarem obchodovat, i když může zkrachovat. Omar zadrží Godóovi lodě a pustí je jen, když mu pomůže s Clarou. Mateo přijede do Velvetu a varuje Claru před obchodováním s Omarem, protože pašuje drahokamy a je nebezpečný.

Loading

Velvet: Návrat – 10.díl – Poslední sbohem

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara a Mateo jsou šťastní, že jsou zase spolu. Mateo oznámí Claře, že se spolu odstěhují do Londýna, kde přijal pracovní nabídku. Clara s Mateem odjet nechce a on s ní nechce zůstat v Barceloně, a tak se rozejdou. Godó s rodinou nafotí spokojené fotografie a v novinách vyjde článek o tom, jak je pro ně rodina důležitá a drží všichni při sobě. Do Velvetu přijde Diana, která pracuje na poště, a dá Pedrovi všechny dopisy, které napsal Ritě.

Loading

Velvet: Návrat – 9.díl

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Rozčilená Carmela s rodinou odchází z Velvetu a na chodbě potkávají Enriqueho. Carmelin manžel poznává jeho klíče v její šatně, a tak se celá rodina na Enriqueho vrhne. Carmela nevěru popře a rodina odchází. Carmela odmítne zaplatit za kostýmy do Paříže a odmítne zveřejnit nafocenou kolekci plavek. Velvet přichází o všechno. Godó chce z Velvetu někoho vyhodit. Raul brečí, protože ví, že je všechno jeho vina.

Loading

Velvet: Návrat – 8.díl – Brigitte Bardotová

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Eduardo Godó je jedním z vlastníků společnosti Petrogal, jejíž akcie ztrácejí hodnotu kvůli jeho osobnímu životu. Vedení chce, aby Godó ze společnosti odešel, a on se chce pomstít. Velvet požádá populární herečku Briggite Bardot, aby nafotila pro Velvet kolekci bikin. Tanečnice flamenca Carmela přijde do Velvetu a setkává se s Briggite a žárlí na ní. Pozve ji večer na své představení, kde jí chce opít tak moc, aby nebyla schopna nafotit kolekci bikin.

Loading

Velvet: Návrat – 7.díl – Teď nebo nikdy

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Eduardo Godó se dozvídá, že zprávu o nevlastním synu Sergiovi zavolal do novin jeho syn Pau a skončí v nemocnici. Macarena poví Eduardovi, že až se uzdraví, tak ho opustí. Enrique přijde za Eduardem do nemocnice a on chce, aby začal s reklamní kampaní a zařídil, aby ho Macarena neopustila. Elena využívá situace, kdy je Sergio osamocen a chce se k němu vrátit. Ve Velvetu spolu Clara s Elenou stále soupeří, Clara se chtěla vrátit do Madridu za Mateem, ale on odjíždí kvůli práci na pár týdnů pryč.

Loading

Velvet: Návrat – 6.díl – Skandál

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Elena zůstává ve Velvetu kvůli nové kolekci bikin. Clara ji nesnese, a tak se rozhodne odletět zpátky do Madridu. Sergio na schůzi poví, že kolekci bikin musí vést Clara, která je pro Velvet nepostradatelná. Ta se rozmyslí a zůstane v Barceloně. Elena a Clara spolu soupeří o Sergie, Elena předkládá návrhy bikin, ale pro Claru není nic dobré. Jonas chce povědět Marii, že ji má rád a ona nečeká na nic jiného.

Loading

Velvet: Návrat – 5.díl

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara se rozhodne přijmout zpět do Velvetu Sergia, který jí z radosti začne líbat. Clara je však vdaná za Matea a nechce, aby to zopakoval. Clara a Sergio podepíší smlouvy o spolupráci s obchodníkem Godó. Clara se dozvídá, že sekretářku Palomu okradl její přítel a byla vyhozena z bytu. Clara se nemůže dovolat Mateovi a Sergio se jí začíná líbit. Za Sergiem přijde do Velvetu jeho bývalá snoubenka Elena, která ho nechala stát u oltáře.

Loading