Velvet: Návrat – 22.díl – Velké finále 2/2

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Všichni se sejdou v módním domě Velvet v Madridu, kam dorazí také Ana s Albertem. Módní dům je vyzdoben a jsou zde vystaveny slavné modely. Alberto podepíše smlouvu na prodej Velvetu. Blanca se přijede rozloučit s dílnou, kde strávila většinu svého života. Sergio pozve svou matku Macarenu na kávu a poví jí, že se otec Eduard ve vězení změnil a předává jí od něho dopis. Macarena se rozhodne dát Eduardovi ještě šanci.

Velvet: Návrat – 21.díl – Velké finále 1/2

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Vánoce 1969. Clara žije spokojeně s Mateem a je v kontaktu s Albertem a Anou, kteří žijí v New Yorku. Společně se rozhodnou obchodní domy Velvet prodat. Clara obvolá všechny své přátelé z Velvetu a pozve je do madridské pobočky. Clara všechny informuje o prodeji a chce uspořádat velkolepou přehlídku. Pedro má za úkol připravit slavné modely od počátku Velvetu. Přijede také Raul, kterého všichni obdivují za to, že pomáhal v Africe chudým lidem.

Velvet: Návrat – 20.díl

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Juliet přijmou na školu v Paříži, ale ona nemá radost. Je rozčilená, chce se zabít a pak přizná, že ji znásilnil její otec. Clara jde s Omarem na večeři, aby nepoznal, že se ho chystají zatknout. Eduard Godó zjistí, že mu Macarena sebrala kartu od trezoru, zavolá Omarovi, že jejich smlouva o ropě byla ukradena. Omar nechá prohledat Mateův dům a nechává mu zde vzkaz, ať mu smlouvu vrátí a unese Claru. Raul se rozhodne odletět do Afriky a pomáhat potřebným. Ráno dává Omar Mateovi a Sergiovi půl hodiny, aby mu donesli ukradenou smlouvu, jinak přijdou o Claru.

Velvet: Návrat – 19.díl – Nová realita

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Elena představí svou kolekci spodního prádla při otevírání pánského klubu ve Velvetu. Clara i Sergio jsou zaskočení, protože jim o tom neřekla. Omarovi se kolekce prádla velmi líbí a chce s Elenou uzavřít obchod. Pedra zmlátí Dianin bývalý přítel, a tak to nahlásí na policii. Pedro zavolá právníkovi, ten mu poví, že Dianě svěří dceru, jen když bude vdaná. Pedro ji požádá o ruku. Inés přijde do Velvetu v novém oblečení a všichni na ní můžou nechat oči, jak je krásná.

Velvet: Návrat – 18.díl – Nebezpečné vztahy

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara se ráno probudí na velvyslanectví, najde zde tašku plnou diamantů a poví to Mateovi. Iránská královna přijede do Velvetu, je spokojená s návrhy šatů a jedny si vybere. Eduard Godó koupil budovu, ve které sídlí Velvet. Macarena i Sergio jsou v šoku. Enrique navíc vymyslel, že zde vybudují pánský klub, kde si muži budou moci dát drink, když ženy nakupují.

Velvet: Návrat – 17.díl – Nové lásky

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Omar vezme Claru na dobrou večeři, pijí víno, povídají si a když ji Omar políbí, tak je Mateo uvidí. Omar pozve Claru k sobě do hotelového pokoje, kde se opět líbají. Clara se vymluví a z pokoje odejde. Mateo se opije s Juliánem na baru. Markíza Velvetu spadla na zem, majitel budovy odmítne udělat opravy a chce budovu prodat. Sergio chce přesvědčit svou matku, aby společně budovu koupili. Enrique má strach o svou kancelář, a tak kontaktuje Godóa, aby budovu koupil on. Clara odlétá s Omarem zpět do Barcelony.

Velvet: Návrat – 16.díl – Arabské noci

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Blanca také uvidí zesnulého Emilia a je šťastná. Blanca a Emilio mají konečně šanci se rozloučit, a pak Emilio zmizí. Mateo a Julián letí do Iránu, ubytují se v hotelu jako Clara a sledují ji. Omar vezme Claru na snídani, když odejde telefonovat, tak mu cizí muž předá pytlík s diamanty. Později jde Clara s Omarem vybírat látky na šaty. Mateo si je jistý, že Omar používá látky pro pašování diamantů.

Velvet: Návrat – 15.díl – Když to nejméně čekáte

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara přijde na konzulát na večeři, kde je Eduard a velvyslanec Omar, který se k ní chová povýšeně. Omar zařídí, aby musel Eduard odjet a Clara s ním zůstala sama. Omar trvá na tom, aby s ním Clara odletěla do Iránu a vybrala zde látky na šaty pro královnu, pak zakázku Velvet získá. Pedro se rozhodne pomoci Dianě, a tak se setkává s jejím bývalým. Manuel odejde do duchovního útočiště Svítání, aby mohl jet do Indie za Lourditou.

Velvet: Návrat – 14.díl – Minulost se vrací

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Pedro odveze květiny na Ritin hrob. Po pádu se mu zjeví Emilio a povídají si spolu. Emilio donutí Pedra, aby šel za Dianou na poštu. Diana mu poví, že ji partner mlátil, a když utekla s dítětem, tak ji nahlásil. Soud svěřil dítě jemu a ona se na dceru chodí tajně koukat do parku. Clara zjistí, že Mateo ukradl z konzulátu dokumenty a šílí. Clara to zavolá Godóovi, ten jí poví, že když je vrátí, tak vyjedná zakázku zpátky. Godó vymyslel tento plán s Omarem. V dokumentech stojí, že Sergio vlastní společnosti s tankery a obchoduje s Omarem.

Velvet: Návrat – 13.díl – Nečekaná návštěva

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Raul je po operaci, musí zůstat v nemocnici a chodit na rehabilitace, aby opět chodil. Macarena potřebuje převést své peníze, aby mohla zařídit vedlejší obchod Velvetu. S převodem musí souhlasit Godó, protože banka je jeho. Godó jí donutí, aby zařídila jeho zapojení do obchodu Velvetu a iránského konzulátu. Velvyslanec Omar přijde za Clarou do Velvetu. Omar se setkává s Mateem, o kterém ví, že mu ukradl složku s dokumenty a nechá ho zmlátit.

Velvet: Návrat – 12.díl – Riskantní operace

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Velvyslanec Omar a Eduard Godó spolu uzavírají dohodu o výhradních právech na ropu. Omar odmítne podepsat Godóovi smlouvy, pokud v nich nebude zahrnuta také Clara. Godó odmítne s Omarem obchodovat, i když může zkrachovat. Omar zadrží Godóovi lodě a pustí je jen, když mu pomůže s Clarou. Mateo přijede do Velvetu a varuje Claru před obchodováním s Omarem, protože pašuje drahokamy a je nebezpečný.

Velvet: Návrat – 10.díl – Poslední sbohem

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara a Mateo jsou šťastní, že jsou zase spolu. Mateo oznámí Claře, že se spolu odstěhují do Londýna, kde přijal pracovní nabídku. Clara s Mateem odjet nechce a on s ní nechce zůstat v Barceloně, a tak se rozejdou. Godó s rodinou nafotí spokojené fotografie a v novinách vyjde článek o tom, jak je pro ně rodina důležitá a drží všichni při sobě. Do Velvetu přijde Diana, která pracuje na poště, a dá Pedrovi všechny dopisy, které napsal Ritě.

Velvet: Návrat – 9.díl

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Rozčilená Carmela s rodinou odchází z Velvetu a na chodbě potkávají Enriqueho. Carmelin manžel poznává jeho klíče v její šatně, a tak se celá rodina na Enriqueho vrhne. Carmela nevěru popře a rodina odchází. Carmela odmítne zaplatit za kostýmy do Paříže a odmítne zveřejnit nafocenou kolekci plavek. Velvet přichází o všechno. Godó chce z Velvetu někoho vyhodit. Raul brečí, protože ví, že je všechno jeho vina.

Velvet: Návrat – 8.díl – Brigitte Bardotová

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Eduardo Godó je jedním z vlastníků společnosti Petrogal, jejíž akcie ztrácejí hodnotu kvůli jeho osobnímu životu. Vedení chce, aby Godó ze společnosti odešel, a on se chce pomstít. Velvet požádá populární herečku Briggite Bardot, aby nafotila pro Velvet kolekci bikin. Tanečnice flamenca Carmela přijde do Velvetu a setkává se s Briggite a žárlí na ní. Pozve ji večer na své představení, kde jí chce opít tak moc, aby nebyla schopna nafotit kolekci bikin.

Velvet: Návrat – 7.díl – Teď nebo nikdy

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Eduardo Godó se dozvídá, že zprávu o nevlastním synu Sergiovi zavolal do novin jeho syn Pau a skončí v nemocnici. Macarena poví Eduardovi, že až se uzdraví, tak ho opustí. Enrique přijde za Eduardem do nemocnice a on chce, aby začal s reklamní kampaní a zařídil, aby ho Macarena neopustila. Elena využívá situace, kdy je Sergio osamocen a chce se k němu vrátit. Ve Velvetu spolu Clara s Elenou stále soupeří, Clara se chtěla vrátit do Madridu za Mateem, ale on odjíždí kvůli práci na pár týdnů pryč.

Velvet: Návrat – 6.díl – Skandál

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Elena zůstává ve Velvetu kvůli nové kolekci bikin. Clara ji nesnese, a tak se rozhodne odletět zpátky do Madridu. Sergio na schůzi poví, že kolekci bikin musí vést Clara, která je pro Velvet nepostradatelná. Ta se rozmyslí a zůstane v Barceloně. Elena a Clara spolu soupeří o Sergie, Elena předkládá návrhy bikin, ale pro Claru není nic dobré. Jonas chce povědět Marii, že ji má rád a ona nečeká na nic jiného.

Velvet: Návrat – 5.díl

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Clara se rozhodne přijmout zpět do Velvetu Sergia, který jí z radosti začne líbat. Clara je však vdaná za Matea a nechce, aby to zopakoval. Clara a Sergio podepíší smlouvy o spolupráci s obchodníkem Godó. Clara se dozvídá, že sekretářku Palomu okradl její přítel a byla vyhozena z bytu. Clara se nemůže dovolat Mateovi a Sergio se jí začíná líbit. Za Sergiem přijde do Velvetu jeho bývalá snoubenka Elena, která ho nechala stát u oltáře.

Velvet: Návrat – 4.díl – Změna směru

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Sergio odejde z domu kvůli intrikám svého otce. Clara na něho čeká v hotelovém baru, ale on nedorazí. Sama jde za Raulem na představení Carmely. Raulovi se představení líbí, ale ví, že si s těmito lidmi nebude rozumět. Po představení se zde setkává se svým bývalým milencem Humbertem. Carmelu po představení navštíví její milenec Enrique Otegui. Humberto požádá Raula, aby vzal zakázku od Carmely, protože ho kdysi vytáhl člen její rodiny z průšvihu. Raul přislíbí výrobu kostýmů pod podmínkou, že se v ateliéru nebude zpívat a tančit.

Velvet: Návrat – 3.díl – Císařovna

Přidej hodnocení

Velvet Návrat

Anna odletí zpátky do New Yorku za Albertem. Jonas ráno veze Marii, aby se mohla vrátit do Paříže. Před nádražím jí požádá, aby zde zůstala a ona souhlasí. Inés nemůže najít práci a chce se vrátit s Manolem do Německa, ale on chce zůstat se svým otcem Pedrem v Barceloně. Obchodník Godó přijde do Velvetu podepsat smlouvy o úvěru. Ve smlouvách se píše, že bude mít přehled o všech finančních operacích a schůzích vedení Velvetu, a tak Sergio odmítne smlouvy podepsat.