Vlčí instinkt 3 – 6.díl – Útěk do hor

Přidej hodnocení

Vlčí instinkt

Šestnáctiletá Audrey si vyrazila do hor a někdo ji unesl. Zkušený policista Alex Hugo se jí okamžitě vydává na pomoc. Ale i když uhání, co mu síly stačí, auto s dospívající dívkou mu zmizí přímo před očima. Alex se s Audrey dobře zná, protože je dcerou jeho kamaráda, který mu před několika lety zachránil život, a sám přitom tragicky zahynul. Přestože Alex nemohl nic dělat, dává si to pořád za vinu. Začíná pátrání po neznámém únosci. Zatímco se kriminálka Marseille vrhá do akce, Alex se snaží lépe poznat ztracenou Audrey. To, co odhaluje, je více než znepokojivé. Zdá se, že Audrey konvertovala k islámu a zapletla se s radikálními náboženskými fanatiky…(TV Prima)

Loading

Vlčí instinkt 3 – 5.díl – V dobrém i ve zlém

Přidej hodnocení

Vlčí instinkt

Zkušený policista z horského městečka Alex Hugo jde na svatbu. Mladá a půvabná Juliette si ho vybrala jako svého svědka. V malé, osamocené kapličce v srdci hor se nevěsta provdá za Martina. Všichni jsou dojatí. Venku je to samý úsměv, dětí hází na novomanžele rýži, Martin se nakloní, aby políbil svou vyvolenou. Všeobecné veselí náhle krutě přetne zvuk výstřelu. Alex je zraněný jen lehce, ale ženich, zasažený těsně nad srdcem, se bezvládně skácí k zemi. Zatímco leží v nemocnici vážně zraněný, Alex zahájí vyšetřování. Kdo se pokusil Martina zavraždit a proč? Že by snad něco skrýval?…(TV Prima)

Loading

Vlčí instinkt 3 – 4.díl – Devět kamenů

Přidej hodnocení

Vlčí instinkt

Alex Hugo, zkušený policista z horského městečka Lusagne, sjíždí divokou řeku na kajaku. Náhle si všimne muže, který se přímo před jeho očima zřítí do rokle. Je to Alain Leburn, který se spolu s dalšími pěti kandidáty účastnil jednoho velice zvláštního a velice náročného výběrového řízení. Pokud by udržel nervy na uzdě a obstál, mohl získat prestižní místo ve firmě, která těží vzácné minerály v Africe. Alex si začne okamžitě myslet, že jde jednoznačně o vraždu a že se pachatel ukrývá mezi ostatními účastníky kurzu. Ale proč Alain doopravdy zemřel? Bylo to kvůli jeho skvělé reputaci neporazitelného soupeře, nebo spíš kvůli tomu, že byl značně neoblíbeným šéfem? Vždyť Alain mohl za propuštění mnoha zaměstnanců, a zoufalost dohnala jednoho z nich dokonce až k sebevraždě… Alex má jedinou možnost, jak to zjistit. V přestrojení se zúčastní stejného výběrového řízení.

Loading

Vlčí instinkt 3 – 3.díl – Ztracený muž

5/5 - (1 {hlasů})

Vlčí instinkt

Zima sevřela horské městečko Lusagne do svých ledových spárů. Teploty spadly pod nulu a na vrcholech se objevil první letošní sníh. Zkušený policista Alex Hugo, který utekl před brutalitou zločinů velkoměsta do panenského prostředí francouzských Alp, se v horách dobře vyzná. A tak i ve ztížených podmínkách vyrazí sám na výpravu. Když se drápe nahoru, najednou zaslechne zvuk exploze. Než může nějak reagovat, převalí se přes něj tuny sněhu a lavina ho uvězní hluboko v temnotách. Zatímco leží v bezvědomí, neznámý muž ho odvleče pryč. Záchranná skupina najde v údolí už jen Alexův zapomenutý batoh. Kdo ho odnesl? Proč? A kam? Vesnice se musí vyrovnat se zdrcujícím faktem: jejich oblíbený soused a policista záhadně zmizel… A je možné, že až přijde jaro, zrádné hory vydají Alexovo bezvládné tělo…(TV Prima)

Loading

Vlčí instinkt 3 – 2.díl – Na cestě

4.5/5 - (2 {hlasů})

Vlčí instinkt

V sousedním alpském horském městečku dojde k vyloupení pošty. Během loupeže je zraněna dospívající dívka z Lusagne, kde žije Alex Hugo. Zkušený, dobrosrdečný policejní vyšetřovatel je v šoku. Lupiči si nebrali žádné servítky a udeřili na venkovskou poštu stejně brutálně jako profesionální zločinci. Protože se nemůže dívat na zoufalství dívčina otce, pouští se do vlastního vyšetřování. Ale nepodaří se mu odhalit žádnou pořádnou stopu, dokud nedojde k další loupeži. Její obětí se stává žena, která tragicky umírá. Do jindy idylického městečka Lusagne se vkrádá neklid. Obyvatelé podezírají skupinu neznámých motorkářů. Alex požádá místního motorkáře Cochise, aby se s ním pokusil situaci zklidnit. Ale netrvá dlouho a Cochise čelí nařčení z vraždy. Alex tomu nevěří a je přesvědčený, že jeho přítel jen jenom obětním beránkem. Podaří se mu najít skutečného vraha a znovu zajistit v Lusagne právo a pořádek?…(TV Prima)

Loading

Vlčí instinkt 3 – 1.díl – Milenci z horské chaty

4/5 - (2 {hlasů})

Vlčí instinkt

Je jaro a policejní vyšetřovatel Alex Hugo vyrazil do hor užít si trochu klidu. Jenže v chatě narazí na mrtvoly muže a ženy. Leží na posteli a drží se za ruce. U postele leží jejich dopis na rozloučenou. Mrtví milenci jsou Isabelle a Antoine Lefortovi. Isabelle trpěla nevyléčitelnou nemocí. Oba se rozhodli skoncovat se životem. Otrávili se už před několika měsíci, ještě během zimy. Díky chladnému počasí zůstala jejich těla dobře zachována. Na první pohled to vypadá, že Isabelle sebrala jed v nemocnici, kde pracovala. Antoine, který se živil jako vysokohorský průvodce, zřejmě přišel s nápadem strávit poslední společnou noc na střeše světa, co nejblíže hvězd. V dopise na rozloučenou si přejí, aby byla jejich těla zpopelněna a popel za úsvitu rozptýlen po horách.

Loading