Vraždy na Sandhamnu – Ve špatné společnosti

Přidej hodnocení

Anonym upozorní policii na případ domácího násilí. Mia se toho ujme a zajde za Minnou, kterou přijali do nemocnice celou pomlácenou i s jejím novorozeným synem. Mia chce, aby Minna svědčila proti tomu, kdo jí ublížil – a slibuje, že jí zajistí chráněné bydlení daleko z poloostrova. Jenže Minnin manžel André dělá co může, aby dostal svou rodinu zpět. Zároveň se snaží zjistit, kdo ho udal. Dorazí do nemocnice těsně předtím, že se Mie a Minně podaří zmizet, a nebere ne jako odpověď. Začíná pronásledování… Nora je až po uši v novém případu, přestože plánuje svatbu s Jonasem.

Vraždy na Sandhamnu – Ve jménu pravdy

Přidej hodnocení

Každoroční mořeplavecký tábor konečně začal a atmosféra je plná očekávání. Ale ne všichni z toho mají radost. Benjamin se cítí osaměle. Hned na začátku si na něho zasedne několik starších chlapců, aniž by si toho ostatní všimli. Zatímco šikana je den za dnem horší, někdo číhá v okolních stínech, pozoruje děti a každý jejich pohyb. Pak během noci zmizí benzín z několika lodí zakotvených v sandhamnském přístavu. Thomas přijímá práci nočního hlídače, aby mohl trávit víc času s rodinou a uklidnil manželku, která je na poloostrově nerada sama.

Vraždy na Sandhamnu – Ve stínu moci

Přidej hodnocení

Právě začíná léto a manželé Carsten a Celia Larssonovi, kteří si koupili nový luxusní dům ve Fyruddenu, pozvali celý ostrov na přivítací party. Ale velkostavba leží místním v žaludku. Mnozí z nic nemají z nových sousedů vůbec žádnou radost. Kromě toho, že Carstenovi chodí anonymní výhrůžky, má také problémy s dělníky, protože jim ještě nezaplatil za práci. Na večírku se navíc ukáže nevítaný host.

Vraždy na Sandhamnu – Krvavý slunovbrat

Přidej hodnocení

Opilá mladá dívka zkolabuje a je vzata do péče policie poté, co na party ztratí z dohledu svého přítele. Následující ráno je na útesu nalezeno tělo mladého muže a vše ukazuje na vraždu. Vyšetřování se ujímá inspektor Thomas Andreasson (Jakob Cedergren) a jeho parťačka Mia (Sandra Andreisová) a snaží se zmapovat události předchozí noci.

Vraždy na Sandhamnu – Dnes v noci zemřeš

Přidej hodnocení

Domnělá sebevražda mladého studenta nejde jeho matce na rozum. Thomas Andreasson (Jakob Cedergren) a jeho parťačka Mia (Sandra Andreisová) se pouští do vyšetřování a brzy je jasné, že Marcus byl zavražděn. Jeho školitelka na univerzitě ví ke všemu víc, než je ochotná říct. A brzy je nalezen další mrtvý muž – mohou být vraždy propojené?

Vraždy na Sandhamnu – Bez viny

Přidej hodnocení

V lese je nalezena pohřbená uříznutá ruka a policie brzy zjistí, že patřila místní puberťačce, která zmizela před rokem poté, co se jedna z jejích kamarádek utopila. Vyšetřování opět vede inspektor Thomas Andreasson (Jakob Cedergren), ale zároveň řeší problémy se svojí bývalou manželkou. Navíc zmizí další kamarádka obou mrtvých, což vyvolá v místních obyvatelích paniku. Nora (Alexandra Rapaportová) se při vyšetřování zaplete s jachtařským instruktorem svého syna a vyšetřování čím dál víc ukazuje na nevlastního otce jedné z dívek.

Vraždy na Sandhamnu – Ve vyšších kruzích

Přidej hodnocení

Na konci jachtařského závodu, který vyhrál manžel Nory (Alexandra Rapaportová) Henrik (Jonas Malmsjö), je z nenadání zastřelen kapitán jedné z lodí. Nikdo neví, odkud střela přišla, natož kdo ji vypálil. Inspektor Thomas Andreasson (Jakob Cedergren) se ujímá vyšetřování a brzy zjišťuje, že za fasádou uhlazeného právníka, kterým kapitán byl, se skrývají mnohá tajemství. Nora opět pomáhá s vyšetřováním a pomáhá rozplést právníkův složitý vztah se synem, záhadné vyděračské dopisy i nezvaného návštěvníka v sousedním domě.

Vraždy na Sandhamnu – Tiché vody

Přidej hodnocení

Je krásné letní ráno a Nora Lindeová (Alexandra Rapaportová) a její dvě děti si užívají na pláži až do chvíle, kdy Nora ve vodě objeví mrtvé tělo. Po příjezdu policie se vyšetřování ujímá inspektor Thomas Andreasson (Jacob Cedergren) a brzy je mu jasné, že se jedná o vraždu. Nora ale pátrá na vlastní pěst, přestože její manžel (Jonas Malmsjö) by to určitě neschvaloval, a dokonce se jí podaří zjistit, komu patřila rybářská síť, v níž byla mrtvola zamotána. I když policie brzy najde podezřelého, Nora v pátrání nepřestává a inspektoru Andreassonovi předává cenné informace.