Vraždy v Brokenwoodu 2 – 4.díl – Krvavá růž

4/5 - (1 {hlasů})

Do Brokenwoodu přijela countryová hvězda Holly Collinsová se svou kapelou a její vystoupení si nenechá ujít její velký obdivovatel detektiv Mike Shepherd, který vzal na koncert Jareda Morehua. Během koncertu Holly oznámí, že rozpouští kapelu, jelikož hodlá odjet do Nashvillu a muzikanti jsou tímto oznámením velmi zaskočeni. Ráno je Holly Collinsová nalezena mrtvá, ve vaně motelového pokoje s elektrickou kytarou v ruce. Na zrcadle je rtěnkou napsaný vzkaz a detektivové se přiklánějí k cizímu zavinění. Jelikož byli členové kapely naštvaní na Holly, že rozpouští kapelu, jsou všichni členové podezřelí. Detektiové začnou rozplétat osobní vztahy v kapele a detektivu Shepherdovi hodně informací sdělí dvě velké fanynky Holly Collinsové, Celia a Rayleen. Waylon Strings, který byl nyní partnerem Holly, zmizel a s ním zmizela i pětiletá Choosie.

Vraždy v Brokenwoodu 2 – 3.díl – Úlovek dne

4/5 - (1 {hlasů})

Jared si šel brzy ráno zasurfovat a našel past na humry, v níž je místo humrů lidská ruka. Jared zavolá policii a Mike Shepherd, Kristin Simsová a konstábl Breen začnou s vyšetřováním. Past na humry patří rodině Keelyů, která má povolení na lov humrů, s tím, že mají přidělené kvóty. Kristin Simsová jede s Tommym Keelym na moře, aby jí Tommy ukázal, kde byla past původně umístěna. Během plavby se Kristin dozví i více o konkurenčním boji i o rodinných vztazích, kdy se dozvídá, že Tommův bratr Liam, prodal svůj podíl na lov humrů, Wesu Poolmenovi. Navíc paní Keelyová je přesvědčena, že smrt jejího manžela, před časem, nebyla nešťastná náhoda, jak to policie tvrdila. Rybáři na lodi patřící firmě Wese Poolmena, vytáhli z vody mrtvého potápěče bez ruky a potápěče identifikují jako porybného Bryce Faheye, který nebyl ve městě oblíbený.

Vraždy v Brokenwoodu 2 – 2.díl – Zemřít či nezemřít

2/5 - (1 {hlasů})

Detektiv Mike Shepherd s kolegyní Kristin Simsovou navštíví představení Hamlet, místního divadelního souboru, ale na konci představení jeden z herců zemře doopravdy. Zpočátku vše nasvědčuje astmatickému záchvatu, ale Mike Shepherd ucítí u mrtvého herce Bena mandle a je mu jasné, že byl Ben otráven. Pitva prokáže otravu kyanidem a kyanid se najde ve falešné krvi, kterou herci používají na jevišti, když mají být zraněni. Všichni členové souboru jsou podezřelí a detektivové začnou získávat informace o vztazích mezi herci. Mrtvý Ben se před několika týdny rozešel s Juliet, jejíž matka Ruth žije Shakesparem a rozchod Benovi zazlívala. Rekvizitář Gray Jenkins, je sice gay, ale zároveň je bývalým manželem Nelly Jenkinsové, žijící v lese, která má licenci na nákup kyanidu, pro práci s kožešinami.

Vraždy v Brokenwoodu 2 – 1.díl – Vražedná krajka

5/5 - (1 {hlasů})

Brokenwoodský ragbyový tým se v pondělí ráno, ještě za tmy, sejde na trénink a začnou dlouhým během. Když doběhnou zpět na hřiště, uvidí k brance přivázaného, téměř nahého a mrtvého trenéra Arnie Langstona. Detektiv Mike Sheperd s kolegyní Kristin Simsovou začnou s ohledáním místa nálezu mrtvého a detektiv Breen se k nim přidá, jenže Breen nemůže na případu pracovat, protože je sám členem ragbyového týmu. Všichni hráči jsou podezřelými, které detektivové postupně vyslechnou. Patoložka určí smrt udušením a z Arnieho krku vytáhne luxusní dámské kalhotky s iniciálami GG. V Arnieho bytě najdou dámské věci, ale nikdo ze sousedů neví o tom, že by měl Arnie nějaké dámské návštěvy.