Vraždy v Brokenwoodu 4 – 4.díl – Jako by se nic nestalo

3.7/5 - (2 {hlasů})

Sunset Manor v Brokenwoodu je poklidným domovem pro seniory. Užívá si ho i Edward Alderston, jehož žena nedávno zemřela a jehož rodina se rozhodla, že Sunset Manor pro něj bude to pravé místo. Obzvlášť s postupující Alzheimerovou chorobou. Klid místa ale naruší policie, která v domově vyšetřuje vraždu známého businessmana, který získal značnou část svého bohatství právě od starších lidí…(TV Prima)

Vraždy v Brokenwoodu 4 – 2.díl – Chladnokrevná smrt

4.5/5 - (2 {hlasů})

Detektivové jsou zavoláni do historické vesničky, kde byla zastřelena šípem majitelka vesničky Charity Highmor Brownová. Charity vesničku neopouštěla a stále zůstávala v roce 1861, kam je vesnička situována. Detektivové hned vyloučí nešťastnou náhodu a začnou vyslýchat všechny, kdo v historické vesničce pracují. Z výslechů získají představu, kde se kdo v inkriminovaný čas pohyboval. Kristin Simsová zjistila, že manžel Charity, David, zmizel před sedmi lety a Charity obdržela dopis, v němž se s ní David loučil. Mike Shepherd se rozhodl prozkoumat jámu, která se prý nepoužívá a Mike najde poklop se zámkem.

Vraždy v Brokenwoodu 4 – 1.díl – Pád z nebe

3.5/5 - (2 {hlasů})

Patoložka Gina připravila detektivu Shepherdovi oslavu narozenin v parku, kam dorazila i Kristin Simsová a konstábl Breen. Sotva se všichni sejdou, spadne kousek od nich, parašutista, kterému se neotevřel padák. Kristin Simsová pozná v mrtvém parašutistovi svého bývalého přítele Andreho a hned doskočí zbytek Andreho rodiny, matka Lorraine, bratr Felix a Andreho snoubenka Grace. Od vedoucí bezpečnostního oddělení z centra skydivingu, Niny, se detektivové dozvědí o všech bezpečnostních prvcích, které mají zajistit bezpečný doskok. Díky těmto informacím mají detektivové jasno v tom, že šlo o vraždu, protože bylo přeříznuté i ocelové lanko k záložnímu padáku.