Vraždy na Sandhamnu 7 – Poslední úlovek

Přidej hodnocení

Vraždy na Sandhamnu

V rybářských sítích je nalezeno tělo mladé ženy. Případ dostávají na starost policisté Alexander a Miriam. Přímo na místě Alexander nečekaně těžce snáší, jakým způsobem se s tělem manipuluje. Skoro jako by oběť znal. Nora mezitím pronajala vilu rodinné kamarádce Kristině. Ta plánuje strávit na Sandhamnu celé léto a přijet má za ní i její nová velká láska, pohledný Anders, se kterým se potkala díky online seznamce. Jediný problém je, že Anders je ženatý. Sice slíbil, že od manželky odejde, ale když spolu mluví po telefonu, tak to tak rozhodně nevypadá.

Loading

Vraždy na Sandhamnu 7 – Pád do propasti

Přidej hodnocení

Vraždy na Sandhamnu

Strömma Cement Inc. je zavedená rodinná firma, kterou pevnou rukou vede matriarcha Eva. Když ji skolí infarkt a dostane se do nemocnice, požádá svou dceru Jonnu, aby se za její nepřítomnosti postarala o důležitý obchod. A to i navzdory tomu, že podle papírů je šéfem společnosti její syn Sebastian, který má vysoké dluhy za hazard. Sebastiana se matčino rozhodnutí hluboce dotkne. Rozhodne se obejít rodinu a kontaktovat svého přítele, obchodníka s nemovitostmi Wilhelma Bauera.

Loading

Vraždy na Sandhamnu 7 – Modré lži

Přidej hodnocení

Vraždy na Sandhamnu

Začíná sezóna studentských večírků a policie dostává jedno oznámení smrti za druhým. Zdá se, že na Sandhamnu řádí nová nebezpečná droga. Policistům se podaří dopadnout mladého dealera i člověka, který si od něj chtěl drogu koupit. Ukáže se, že ve skutečnosti je to také policista. Ambiciózní Alexander se teprve nedávno stal novou posilu týmu. K vyšetřování případu je povolána státní zástupkyně Nora. S Alexandrem se setkává poprvé, ale udělá na ni takový dojem, že se mu rozhodne prokázat laskavost.

Loading