Vražedná Mallorca – 9.díl – Nejhledanější muž na Mallorce

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Nejhledanější muž na Mallorce. Krimiseriál VB (2019). Na Mallorcu se po čtyřech letech po útěku vrací nejhledanější muž ostrova – podezřelý z vraždy, Charlie King. Max a Miranda mají monitorovat sídlo rodiny, ve kterém pomalu umírá stařešina rodu, otec Charlieho. Miranda zjistí, že Kingova oběť byla nejlepší kamarádkou barmanky, se kterou chodí Max…(TV Prima)

Loading

Vražedná Mallorca – 8.díl – Ranní smrt

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Nicholas Mountford umírá v Coridě rukou matadora. Případ dostává na starost Max a Miranda. V celém městě mrtvého spisovatele anglického původu lidé nenáviděli, protože schvaloval zákaz zabíjení býků, který vešel v platnost v celé zemi. Místní Corida tak musela zavřít a místní slavný matador musel pověsit řemeslo na hřebík a začal brát léky a pít. Vyšetřování vede Maxe a Mirandu k rodině, která mrtvému spisovateli dlužila peníze. Svou nenávist k muži nezapírají, ale vrahy nejsou. Nejmladší z nich je ale podezřelý, protože měl tajný poměr s manželkou zavražděného. Ani on ale, jak se ukazuje, vrahem není.

Loading

Vražedná Mallorca – 7.díl – Přítel Henry

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Známý DJ je nalezen mrtvý ve svém sídle. Jen pár dní po tom, co Max s Mirandou pronásledují drogovou dealerku v klubu, kde DJ zahrál svou poslední show. Zdá se, že DJ jel v drogách, i když všichni tvrdí, že byl čistý a drogy nesnášel. Max a Miranda proto vypátrají dealerku drog, aby ji přemluvili ke spolupráci. Chtějí se tak dostat na kobylku drogovému kartelu, který na Mallorce působí. Dealerka je dovede až k samotné hlavě mafie, která zrovna přikazuje dealerku zabít za to, že kšeftuje s policií.

Loading

Vražedná Mallorca – 6.díl – Smrtící rozlučka

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Karl slaví rozlučku na Mallorce. Je ale nalezen mrtev v bazénu a na krku má stopy po paralyzéru. Max a Miranda pátrají po pachateli a stopa je vede k místní prostitutce, která okrádá muže. Když ji dopadnou, dozvědí se, že ona nevraždila, jen se jako zlodějka inspirovala od daleko zámožnější prostitutky, která se zaměřuje na movité muže a před tím, než dojde ke styku je omráčí paralyzérem a pak okrade. Max a Miranda dopadnou i tuto tajemnou zlodějku, ta se ale pouze přiznává k paralyzování a okradení, když z vily odcházela, muž dýchal. Nakonec z ní vypadne, že ji na Karla upozornil jeho přítel Torsten, který byl součástí doprovodné party kamarádů. Max a Miranda ho dopadnou zrovna ve chvíli, kdy obtěžuje Karlovu nastávající ženu, protože ji příšerně miluje.

Loading

Vražedná Mallorca – 5.díl – Kyselé hrozny

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Vinaři německého původu někdo vyhrožuje, posílá dopisy ať s celou rodinou zmizí z Mallorcy. Jeho žena se rozhodne dát celou věc na vědomí policii. Vše se ještě vyhrotí zastřelením psa. Kdo rodinu nenávidí se pokusí zjistit Max s Mirandou. Dopátrají se druhé rodiny Španělů, kteří jsou s němci na kordy od té doby, co jim prchli jejich zamilované děti z domu, aby se mohli přes zákaz rodin vzít na Menorce. Pohltilo je moře a od té doby si dávají rodiny vše za vinu. Max se dopátrá toho, že mladý vinař si ale přesto začal románek s dcerou španělského vinaře. Utnul ho a ona ho teď pronásleduje a vyhrožuje mu, on ale nesměl svě ženě říct celou pravdu.

Loading

Vražedná Mallorca – 4.díl – Velký ctitel

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Slavná modelka Valentina jede vlakem do Palmy, pronásleduje ji záhadný muž v kapuci. Když vjíždí vlak do tunelu, Valentina záhadně zmizí. Jelikož je slavnou německou modelkou, případ si berou na starosti Max a Miranda. Její bratr je slavný módní návrhář a také má letní sídlo na Mallorce, Max a Miranda vyslechnou všechny modelčiny známé, nikdo ale nic neví. Pátrají v tunelu, kde najdou její brýle. Vrátí se tedy do návrhářovy vily a trochu hosty přimáčknou, nakonec povolí místní kuchař, který má v Anglii záznam za obtěžování dvou modelek. Snaží se utéct, ale dvojice ho chytí a předvede k výslechu. Muž přizná, že byl s Valentinou ve vlaku, chtěli ji ale z lásky vrátit náramek, polovinu srdíčka, kterou měla na půl se svou lesbickou přítelkyní.

Loading

Vražedná Mallorca – 3.díl – Oligarchova ikona

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Vzácná ikona svatého Mikuláše je navrácena klášteru na Mallorce. V historii už byla jednou z tohoto místa odcizena a teď se dostává díky ženě ruského oligarchy Katty zpět tam, kde patří. Při slavnostním předání je ale opět odcizena neznámým pachatelem, který prchá na člunu. Miranda a Max po člunu pátrají. První kroky vedou také ke Katty, která tvrdí, že je obětí zločinu. Nakonec se dvojici podaří vypátrat člun, ve kterém pachatel uprchl, ale forenzní technici nenajdou ani jednu stopu. Jen účtenka zahozená v křoví je dovede k milenci Katty, který tedy rozhodně byl na místě. Pátrání vede do galerie, kde umělecký malíř zapírá, že o ikoně nic neví.

Loading

Vražedná Mallorca – 2.díl – Král hor

Přidej hodnocení

Vrazedna Mallorca

Když se úřadující cyklistická jednička Esteban Domenech z ničeho nic ztratí při tréninku, rozbité kolo a stopy krve svědčí o brutálním únosu. Miranda a Max mají pré, protože jejich šéfová odjela mimo Mallorcu a tak se oba záhadné zmizení rozhodnout rozřešit. Pátrání je vede do prestižních cyklistických klubů, které trénují největší cyklistické hvězdy na Tour de France. Miranda s Maxem proklepávají Domenechovu konkurenci, aby vyloučili, že šlo o nějakou mstu za Estebanův úspěch. Šéf konkurnčního týmu tvrdí, že je Esteban podvodník a průměrný cyklista, kdysi ho trénoval.

Loading