Všechny moje lásky – 28.díl – Rande s poslem

3/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Spolek běží na plné obrátky. Marie má navrch ještě hromadu práce s ukončením knihy. Jiřímu se svěří, že tajemnému poslovi z Marsu se rozhodne svou knihu předat osobně. Jirka se svěří kamarádům a ty ho ještě více hecují k tomu, aby celou akci s poslem dotáhl do zdárného konce. Na tajnou schůzku s poslem doprovází Marii i Líza se Zuzkou.. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 27.díl – Konečně otevřeno!

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Anežka hledá svého budoucího partnera skrze seznamky, ale stále bez výsledku. Adam se jí snaží naznačit, že jeho zájem je vážný, ale Anežka jeho výzvy neopětuje. Marie se rozhodla, že jim pomůže. Na otvíračku Spolku dorazí i Zdena, která se jim do poslední chvíle snaží radost z úspěchu znechutit. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 26.díl – Spolek

2.5/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Spolek díky Otovi konečně získal prostory pro své aktivity i bez přispění Zdeny. Poslední úpravy před otevřením běží na plné obrátky. Bohužel prostory patří pod správu radnice. Paní Motýlová co se vše vyjasnilo, přišla s reálnou nabídkou vydání Mariiných blogů. Patrikovy obavy z řízení nové motorky se naplnily. Motocykl po nehodě musí komplet do servisu. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 25.díl – Na lásku není nikdy pozdě

2.5/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Štěpán se s Marií začíná čím dál více sbližovat. Zdena si po schválení zapojení Marie do komunitního centra diktuje podmínky spolupráce. Zuzka má díky rozjezdu centra problémy v práci. Nedostane ani slíbené prémie, se kterými počítala. Patrikovo počáteční nadšení z nákupu nové motorky střídá rozčarování. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 24.díl – Světlo v temnotách

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

K Marii se nastěhoval další nečekaný host – bratr Ota. Starosta díky spolupráci s Lukášem zjišťuje, že se Zdena zapojuje do aktivit komunitního centra. Ta má jedinou podmínku. Centrum povolí pouze bez účasti Marie. Ta vyráží na první rande se Štěpánem. Po odchodu kuchaře z Cheesacakeu mu nabídne, zdali by nechtěl u Lízy pracovat. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 23.díl – Recept na zajíčka

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Ondra se po návratu z Bruselu stále nedovede rozhodnout, jak naloží se svou budoucností. Pozve svého spolužáka Štěpána vegana na společnou večeři domů. Marii imponuje jeho přístup k životu a přeskočí mezi nimi první malá jiskra. Jirka se stále baví nad tím, jak svými trefnými reakcemi dovede Marii coby Posel z Marsu pěkně rozčílit. Aktivity spojené s rozjezdem komunitního centra jsou v plném proudu. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 22.díl – Pan Motýl

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Marie odhalila, že za nadšením vydat její blog v knižním vydání je ještě něco dalšího. Majitel nakladatelství pan Motýl začíná na Marii naléhat, aby články záměrně zkreslila, protože se jimi řídí i jeho manželka. Ta se znenadání zjevuje přímo u dveří jejího bytu a má jasné podezření o jejich vztahu. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 20.díl – Trable s tchyní

2.5/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Marie se s Vilémem začínají čím dál více sbližovat. Společně strávený čas si Marie užívá naplno. Bohužel jejich rodící se vztah má jednu velmi podstatnou chybu – tchyni. Dominik překvapí Míšu neplánovanými křtinami jejich dcery. Ta nesouhlasí a dá Štěpánovi jasně najevo, že i ona chce rozhodovat. Jirka se rozhodne pro rozvod, přednese svůj návrh Zdeně a chystá se omluvit Marii. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 19.díl – Nevěra

3/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Marie si vzpomene na ženu, se kterou jí byl Mirek nevěrný. Shodou náhod se ale potká nejen s ní. Líza má podezření, že ji Patrik podvádí s kolegyní z práce. Ten jako obvykle zůstává vůči jejím výčitkám ohledně společně stráveného času chladný. Matěj se projevil jako pravý dobyvatel a Anežka podlehne jeho svodům. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 18.díl – Veselý pohřeb

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Marie se rozhodne pomoci Janě v pátrání po tajemném květináři z Olšan. Přidávají se i Zuzka s Lízou. Bohužel však stále chybí až moc indicií, aby našly toho pravého. Zuzka se inspiruje Janou a jejím hledáním ztracené lásky a vzpomene si na „kluka z autobusu“, kterého potkala před spoustou let, a zajímalo by ji, jak vůbec vypadá. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 17.díl – Napíši si dopis

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Jirka se po neustálých neshodách se Zdenou rozhodne pro rozvod. Zdena si uvědomí dopad svého chování a snaží se Jirkovi omluvit. Ten to mlčky přechází. Líza se Zdenou rozebírají jejich situaci a začínají se více sbližovat. Zuzka má v bance problém s kolegyní Julií, která ji podrazila. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 16.díl – Nejlepší kamarádky

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Marie díky své bývalé spolužačce Petře pochopí, že jí na sousedovi Jirkovi záleží víc, než si myslela. Zdena zjistí, za koho ji starosta vyměnil. Je zdrcena zradou své nejbližší kamarádky. Zuzka nečekaně pyká za to, že své akty neukázala jen Lukášovi. Z Mariiny kamarádky Petry se nakonec vyklube vypočítavá mrcha. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 15.díl – Zapomenuté akty

2.5/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Marie s Janou vzpomínají na své úlety z mládí a vybaví si večírek, na který by obě chtěly raději zapomenout. Během debaty vyplave na povrch i to, že se Marie nechala fotit nahá. Po zjištění, že její akty jsou i po 40 letech veřejně přístupné, naplánuje s kamarádkami akci jak je získat zpět a zlikvidovat. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 14.díl – Sametovej úlet

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Spuštění Mariina blogu slaví úspěch nejen u jejích přátel. Za Anežkou se v lékárně stavil rozevlátý profesor malování, který je Marii podezřele povědomý. Míša po hádce s Dominikem odjíždí na týden pryč a nechává mu na starost malou Terezku. Zuzka si chce dokázat, že má stále na to sbalit chlapa, a vytasí svoje zbraně na kolegu Adama. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 13.díl – Úklid minulosti

2.5/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Za Lízou se v kavárně staví její bývalý šéf a začíná ji lanařit zpět do agentury. Ta je zprvu zaskočena jeho nabídkou, ale později zvažuje, že by to po odchodu Viktora mohla zkusit. I Patrik se přiklání k tomu, aby nabídku přijala. Dan si přečetl Mariiny texty a dá jí nekompromisní zpětnou vazbu. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 12.díl – Moje psaní

2.5/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Jirka si začíná uvědomovat, že se Katky jednoduše nezbaví. Ta si s ním už plánuje společnou budoucnost. Marie se setkává se svým bývalým spolužákem Danem, který ji ještě na škole učil psát články. Dlouho zvažuje, zdali má Danovi ukázat svoje současné autorské pokusy, ale nakonec se pochlubí. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading

Všechny moje lásky – 11.díl – První rande

2/5 - (1 {hlasů})

Všechny moje lásky

Marek přijíždí do Prahy na farmářské trhy a rozhodne se, že využije obnovené známosti s Marií a vetře se k ní do bytu. Ta mu vyjde výjimečně vstříc, ale jeho návštěvy se začínají opakovat. Jirka Zábranský má úlet s Katkou, šéfovou z banky. Jirkovi její neutuchající zájem začíná být dost na obtíž. Seriál ze života…(TV Prima)

 

 

Loading