Vůně zločinu 2 – 8.díl – Obvinění

4/5 - (1 {hlasů})

Vůdce odvetné skupiny touží získat do týmu Čichače. Představí mu tajný podzemní bunkr a svou vizi, ve které budou zločinci skutečně trestáni. Čichačovi však pohádky o tajných prostorách nikdo nevěří…(TV Prima)

Vůně zločinu 2 – 7.díl – Napodobitel

4/5 - (1 {hlasů})

Nalíčená a vystavená mrtvola na veřejném prostranství ohlašuje návrat nikdy nedopadeného sériového vraha. Pachatel, přezdívaný profesor, oběti omámí, zardousí a stylizuje do postavy zlobivé ženy z dětského pořadu. Zvládne Čichač za pomoci kolegy Viktora objevit motiv a pachatele dříve, než vrah vystaví další oběť…(TV Prima)

Vůně zločinu 2 – 6.díl – Elitní zabijáci

Přidej hodnocení

Jednotka SBR se díky zadržení odstřelovače dozvídá o skupině zabijáků, z nichž je ještě dalších sedm členů na svobodě. Zřejmě jsou zapojeni i do záhadného Čichačova chování a smrti dalšího policisty…(TV Prima)

Vůně zločinu 2 – 5.díl – Smrt studentek

Přidej hodnocení

Mladá studentka je nalezena zavražděná v drahém bytě. Čichač na místě rozpoznává pach tří podezřelých. Kdo a proč ji zabil a jak si mohla chudá studentka takové bydlení dovolit…(TV Prima)

Vůně zločinu 2 – 4.díl – Hra špiónů

Přidej hodnocení

Na ukrajinském letišti zmizel americký IT specialista. Když se Čichač s Lebeděvem chopí případu, zjistí, že v pátrání nejsou sami a nejedná se o klasický únos. Muž přijel vyřešit své tajemství a oni ho musí včas zadržet…(TV Prima)

Vůně zločinu 2 – 3.díl – Smrt ve vaně

Přidej hodnocení

Ocitáme se v rodinném domě, kde je manželský pár, syn a sestra muže, jejíž zdravotní stav není dobrý. Muž se vrací z práce a jde si odpočinout do vany, synek ale přijde a hraje si s fénem, který nakonec do vany hodí. Čichač a Viktor probírají jiný případ, poté ale vyráží na místo činu a vyslýchají ženu. Je vidět, že synek má jakýsi rituál- cvaká s vypínači v domě, na mixéru atd. Je to porucha- autismus. Elektrické přístroje měli doma vždy vypojené, právě aby nedošlo k nějaké nehodě. Čichač zatím zjišťuje, že tu měla žena neznámého milence, a tak prověřují, jestli není do nehody/vraždy zapleten. Zesnulý „Saša Novykov“ měl důležité akcie, ale s dalšími dvěma akcionáři neměl spory. Zatím je záhadou, pro koho je jeho smrt výhodná.

Vůně zločinu 2 – 2.díl – Nemilosrdná záležitost

5/5 - (1 {hlasů})

Neznámý pachatel zabíjí zaměstnance supermarketu. Čichač, který se vzpamatovává z těžkého zranění, musí spolu s Viktorem zjistit, kdo mačká spoušť. Najdou střelce a jeho motiv ještě před tím, než znovu udeří?…(TV Prima)

Vůně zločinu 2 – 1.díl – Na pokraji smrti

5/5 - (1 {hlasů})

Pomocník ruské tajné služby s výjimečným darem dokonalého čichu, Nikolaj, řeší brutální vraždy policejního vyšetřovatele a zlodějíčka, které ho dovedou nebezpečně blízko k vlastnímu setkání se smrtí. Dokáže se pročichat z klubka lží a falešných identit…(TV Prima)