Počet dílů Výměna manželek

3/5 - (1 {hlasů})

Vymena manzelek 14 facebook

 

Zajímá vás, kolik dílů má oblíbená reality show Výměna manželek? Na Serialovenebe.cz najdete odpověď! Tato úspěšná televizní produkce přináší napínavé příběhy, ve kterých si dvě ženy vymění domácnost na deset dní pod dohledem nového chotě. Přečtěte si více o počtu dílů Výměna manželek a sledujte tuto fascinující reality show!…(TV NOVA)

  

Loading

Výměna manželek 11 – 20.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Výměna manželek 11

Jak si Lenka poradí v rodině s nedostatkem financí a navíc, podle rodičů, s ne příliš vzornými dětmi? Dokáže Zdeňka nahradit v nové rodině maminku, která vede celou domácnost?
Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového partnera, nových dětí a hlavně televizní kamery!…(TV Nova)

Loading

Výměna manželek 11 – 19.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Výměna manželek 11

 

Jak se Katka vyrovnává s laxním náhradním manželem a dvěma problémovými kluky? Připojte se k nám na Serialovenebe.cz a sledujte nejnovější epizody Výměna manželek 11 – 19.díl plné vzrušení a dramatických zvratů! Zapojte se do diskuzí a buďte součástí této oblíbené reality show. Nechte se vtáhnout do světa manželských výměn a zjistěte, jaké osudy naše protagonisty čekají. Sledujte s námi na Serialovenebe.cz!…(TV Nova)

Loading

Výměna manželek 11 – 18.díl

Přidej hodnocení

Výměna manželek 11

 

Připojte se k Markétě na jejím nekompromisním putování do lesbické rodiny plné temperamentu. Jak se bude cítit v novém prostředí a dokáže se srovnat se svou prozatímní partnerkou Sabina? Poprvé se setkáte s maminkou jednoho chlapečka, která posune Markétu do nových emocionálních výzev. Nechte se vtáhnout do napínavého světa Výměny manželek a sledujte nový díl na Serialovenebe.cz. Nezapomeňte se připojit ke své oblíbené TV show!…(TV Nova)

Loading

Výměna manželek 11 – 15.díl

Přidej hodnocení

Výměna manželek 11

Přečtěte si neuvěřitelné dobrodružství v díle Výměna manželek 11 – 15.díl na Serialovenebe.cz! Sledujte, jak se tvrdohlavá Jarka snaží porozumět výbušnému partnerovi Pavlovi, zatímco submisivní Týna se snaží zvládnout rodinu se čtyřmi dětmi a tátou Martinem. Nechte se vtáhnout do neuvěřitelných situací plných napětí a emocí! Nezapomeňte si přečíst náš článek a být připraveni na další překvapení v oblíbeném seriálu Výměna manželek….(TV Nova)

Loading

Výměna manželek 11 – 12.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Výměna manželek 11

 

Vstupte do světa Výměny manželek a sledujte nejnovější díly, kde se Emílie setkává s výzvou v podobě tatínka rappera! Podívejte se, jak se Emílie vyrovná s jeho životním stylem a jestli se dokáže začlenit do jejich nekonvenční rodiny. Nezapomeňte také na temperamentní Andreu, která se ocitne v rodině, kde všichni žijí vedle sebe. Nechte se vtáhnout do příběhu plného napětí a sledujte Výměna manželek 11 – 12.díl pouze na Serialovenebe.cz. Ponořte se do světa reality show a nechte se unést zápletkami, které jistě uchvátí všechny nadšence televizních pořadů!…(TV Nova)

Loading

Výměna manželek 11 – 9.díl

Přidej hodnocení

Výměna manželek 11

 

V poutavém 9. dílu seriálu Výměna manželek se podíváme do domácnosti, kde právě probíhá rekonstrukce bytu. Jak se pohodlná Soňa vypořádá s tímto výzvou? A co udělá Milada pro zlepšení vztahů mezi dětmi a otčímem? Nechte se vtáhnout do světa rodinných peripetií a sledujte nejnovější epizodu na Serialovenebe.cz. Připojte se ke zkušeným televizním nadšencům a užijte si napínavé pokračování seriálu!…(TV Nova)

  

Loading

Výměna manželek 11 – 6.díl

2.5/5 - (2 {hlasů})

Výměna manželek 11

 

Zajímá vás, jak se Markéta bude cítit v lesbické rodině s temperamentní prozatímní partnerkou? Přečtěte si náš nejnovější blogový příspěvek o šestém dílu Výměny manželek 11 a zjistěte, zda dokáže Sabina, maminka jednoho chlapečka, zvládnout novou situaci. Připojte se k diskuzi s dalšími nadšenci do seriálů na Serialovenebe.cz!…(TV Nova)

  

Loading

Výměna manželek 11 – 5.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Výměna manželek 11

 

Zhlédněte nejnovější epizodu Výměny manželek se zajímavými intrikami! Jak se vyrovná Andrea s Pavlovou extrémní žárlivostí a rozdílnými životními názory? Co čeká mladou Markétu s přísným Milanem? Přečtěte si teď na Serialovenebe.cz a sledujte, jak se tyto dramatické situace vyřeší! Vstupte do světa této napínavé reality show pro opravdové nadšence televizních seriálů….(TV Nova)

  

Loading