Výměna manželek 15 – 25.díl

Přidej hodnocení

 

Najde vyhořelá Alena v cizí rodině sílu udržet svůj skomírající vztah? Poradí si temperamentní Lucka v domácnosti s podstatně nižším rozpočtem? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí, a hlavně televizní kamery!…(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 24.díl

5/5 - (2 {hlasů})

 

Jak si Iva poradí v pro ni zanedbané domácnosti se zvířaty a s laxním náhradním manželem k tomu? Dokáže se svérázná Veronika přizpůsobit temperamentnímu a náročnému tatínkovi, který má rád pivo? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 23.díl

Přidej hodnocení

 

Kačka v druhé rodině těžce zvládá situaci s třináctiletou Míšou. Zároveň nedokáže pochopit, že to doma nikdo neřeší. Co se děje? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí, a hlavně televizní kamery!….(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 22.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Podaří se Heleně najít v cizí domácnosti samu sebe a získat sílu jít dál? Dokáže temperamentní Veronika pomoci rodině, která si sama neví moc rady? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo…..(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 21.díl

4/5 - (1 {hlasů})

 

Zvládne mladá herečka Míša Tomešová sama starost o čtyři holčičky bez pomoci partnera? Přizpůsobí se samoživitelka Míša životu po boku muže v umělecké eko rodině? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí, a hlavně televizní kamery!….(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 20.díl

Přidej hodnocení

 

Jak si poradí svérázná Alena s tvrdohlavým tatínkem a třemi dětmi. Dokáže se klidná Olga přizpůsobit náhradnímu manželovi, který řídí domácnost pevnou rukou. Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!….(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 19.díl

Přidej hodnocení

 

Jak si temperamentní Lucie poradí s domácností v úplně odlišných podmínkách, navíc se svérázným tatínkem? Dokáže unavená Simona v náhradní rodině nabrat sílu k řešení svého vztahu? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo….(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 18.díl

Přidej hodnocení

 

Zajímavé příběhy plné emočních chvil českých hospodyněk, které si na deset dní vymění domovy, manžely a děti…(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 17.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Jak si zpěvák Honza Bendig poradí v rodině se třemi dětmi a náročným tatínkem, dokáže se na druhé straně Růžena přizpůsobit ryze mužské domácnosti. Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí, a hlavně televizní kamery!…(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 16.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Jak zvládne temperamentní Alena rodinu se čtyřmi dětmi a svérázným tatínkem k tomu. Podaří se Renatě rozpohybovat rodinu, kde vše řídí maminka. Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!…(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 15.díl

3/5 - (1 {hlasů})

 

Jak se podaří temperamentní Nele zvládnout šestičlennou domácnost? A dokáže Hanka v cizí rodině nalézt zpět důvěru ke svému muži? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo….(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 14.díl

5/5 - (3 {hlasů})

 

Kristýna je sice s partnerem necelých šest let, ale ve vztahu už jim to pořádně skřípe. Martin jí několikrát hodně ublížil a Kristýna už nedokáže říct, že by ho milovala. Jak momentálně vidí společnou budoucnost partnerů?

Dívejte se na další premiérový díl úspěšné reality show Výměna manželek ve středu 16. března od 20:40 na Nově. Nebo už teď na Voyo!…(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 13.díl

Přidej hodnocení

 

Sledujte o týden dříve než v TV! Exkluzivně na Voyo.
Zajímavé příběhy plné emočních chvil českých hospodyněk, které si na deset dní vymění domovy, manžely a děti…(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 12.díl

Přidej hodnocení

 

Jak si bezdětná Zuzka poradí v alternativní rodině se čtyřmi dětmi? Dokáže Živa odpočívat v rodině pražského herce Míry Noska? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo.
..(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 11.díl

Přidej hodnocení

 

Jak si Lucie poradí s tvrdohlavým tatínkem, který má pravdu za každou cenu? A dokáže Irena své zvyky prosadit v náhradní rodině? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 10.díl

Přidej hodnocení

 

Sledujte o týden dříve než v TV! Exkluzivně na Voyo.
Zajímavé příběhy plné emočních chvil českých hospodyněk, které si na deset dní vymění domovy, manžely a děti…(TV NOVA)

  

Výměna manželek 15 – 9.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Jak si Jakub, otec na mateřské, poradí v domácnosti, kde veškerá starost o rodinu leží na ženě? Přijme mladičká Terezka rady od zkušené matky a hospodyňky? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery! Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo….(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

 

Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery! Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 7.díl

Přidej hodnocení

Jak dokáže pohodová Naďa zvládnout početnou rodinu a hlavně tatínka, který vůbec s ničím nepomáhá? A podaří se unavené Gabriele najít v náhradní rodině novou chuť do života? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 6.díl

Přidej hodnocení

Jak si pořádkumilovná Andrea poradí ve volnomyšlenkářské rodině, která žije podle svých vlastních slov tak trochu punkově? Dokáže se pohodová Viktorka přizpůsobit životu v naklizeném domečku, kde má vše svá pravidla? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery! Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 5.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Poradí si Jana, která příliš nezvládá domácí práce, v rodině se třemi dětmi? Dokáže sebevědomá Blanka ukázat cestu své náhradní rodině, kde podle ní, maminka moc nefunguje. Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery! Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 4.díl

Přidej hodnocení

Jak si veganka Romana, která touží po uznání, poradí se šesti dětmi a svérázným tatínkem? Bude Petře vyhovovat naprosto odlišný životní styl s jedním dítětem? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery. Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 3.díl

Přidej hodnocení

Jak si rázná Iveta poradí v početné romské rodině, kde jsou role muže a ženy jasně rozdělené? Užije si temperamentní Helena klid v rozsáhlém městském bytě s tatínkem, který ledacos v domácnosti zastane? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo.
(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 2.díl

Přidej hodnocení

Jak si Jana, která hodně pracuje a méně se stará o rodinu, poradí v domácnosti s více dětmi? Pomůže Táňa prozatímnímu manželovi najít důvod proč setrvávat ve vztahu, či naopak? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery. Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo….(TV NOVA)

Výměna manželek 15 – 1.díl

Přidej hodnocení

Dokáže se temperamentní Bára přizpůsobit poklidné moravské rodině? A jak si Jarka poradí s tak trochu líným tatínkem a dvěma malými dětmi? Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo(TV NOVA)