Vyprávěj 3 – 26.díl – Palachův týden

3/5 - (2 {hlasů})

Vyprávěj 3

Časy se mění (1989)
Tonda, Lucka a Honza se účastní demonstrací během Palachova týdne.
Karel řeší dilema, jestli má kvůli povýšení vstoupit do strany.
Na Jardovi začínají být vidět první známky stárnutí.
Honza bydlí s Luckou a prožívají své první společné Vánoce…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 25.díl – Favorit

3.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Výzva (1988)
Josef si prošel martýriem pořadníků a koupil vysněného favorita. Jak to ale zařídit, aby mu z něj neustále někdo něco nekradl?
Lucie se dostala na vysokou. Po neshodách s Veronikou odejde z domova a přespává u Honzy. Když to zjistí Karel, pohádá se s Honzou, a tak musí mladí do podnájmu.
Fanouš se snaží přestat kouřit a své naděje vkládá do akupunktury. V rámci akce „Šance pro tři milióny“ se totiž přestalo v jejich kanceláři kouřit…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 24.díl – Perestrojka

2.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Žádost (1987)
Veronika je nadšená přestavbou a novými možnostmi. Rozhodne se, že si zařídí vlastní kosmetiku, a prosí Scarlett o pomoc.
Honza a Lucka spolu chodí a Lucie uvažuje o tom, že spolu začnou žít i intimně.
O Honzu se začne zajímat StB, protože se vídá s Tondou. Chtějí, aby Honza na Tondu donášel.
Karel a Eva musí opět do školy, tentokrát kvůli tomu, že Matěj vykládal jakési politické vtipy o přestavbě…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 23.díl – Autostop

3/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Setkání po letech (1986)
Honza a Lucka se do sebe zakoukají na autostopu, když jedou na folkový festival do Svojšic.
Mikuláš přiveze babi skvělý prášek, který je ale dle babi zkažený, má zelené „plesnivé“ kuličky.
Přijede Abdul a s Karlem uspořádají po letech třídní večírek na chalupě, kam pozvou všechny své bývalé kamarády…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 22.díl – Černobyl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Rodinné problémy (1986)
Jarda vidí, že Lucka dospívá, a neví, jak jí pomoci. Janu trápí, že ani Zuzka a Eva spolu nemluví, a rozhodne se dát je dohromady.
Karel si přestává rozumět s Honzíkem. Honzík se zamiluje do Lucky…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 21.díl – Spartakiáda

2.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Spor (1985)
Lucka nacvičuje skladbu „Poupata“. Na spartakiádu přijíždí do Prahy cvičit i Mária. Mária se v Praze seznámí s bývalým ředitelem Jeníkem a zamiluje se do něj.
Ota Slaňoch se pomstí Kohoutkovi. Iveta se s Kohoutkem definitivně rozchází a stěhuje se do Pardubic k Radkovi. Eva se Zuzkou se snaží vymyslet, jak dát dohromady Karla s Tondou, ale nakonec se pohádají víc než oni…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 19.díl – Svaťák

3.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Výlet (1984)
Honza má svaťák a učí se na maturitu. Josef s Janou a Evou jedou do NDR na nákupy.
Slaňoch se vrací z vězení, Kohoutek začne dabovat filmy.
Tonda má opět problémy s Kabelkou a StB.
Jarda by rád přestoupil na ministerstvo a prosí tátu o pomoc…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 18.díl – Céčka

4/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Omyl (1983)
Majda chce céčka. Když je konečně získá, obviní ji, že je ukradla. Hynek začal po narození dítěte litovat svého chování. Chtěl by se ke Kataríně vrátit, ale ta má pocit, že mu nedokáže odpustit.
Jardovi je 40 a připravuje velký večírek, na kterém chce všechny pohostit. Nakonec ale nikdo nepřijde a Jarda zjišťuje, že ho nikdo nemá rád…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 17.díl – Smrt Brežněva

3.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Nedorozumění (1982)
Honzík se zamiluje do kamarádky Lenky. Ta ho má ráda ale jenom jako kamaráda. Honza konečně zakládá kapelu a jako frontman chce Lence věnovat píseň na koncertě. Ten je ale zrušen kvůli státnímu smutku za zemřelého Leonida Brežněva. Karel, Krbec a Hora si dělají naschvály. Karel a Krbec dolévají do Horova nového auta benzin a Hora věří, že jeho nové auto vůbec „nežere“. Katarína čeká dítě, ale Hynek ho nechce. Nakonec spolu skončí před potratovou komisí. Slaňoch se pohádá s Kohoutkem kvůli penězům. Kohoutek je naštvaný a práskne Slaňocha, že načerno kšeftuje…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 16.díl – Jů a Hele

3.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Přepadovka (1982)
Josef hledá cestu k malé Majdě, a tak jí zařídí návštěvu ve Studiu Kamarád. Karel se jako záložák účastní vojenského cvičení „Družba“. Eva je doma s malým Matějem a trne o Karla strachy. Žárlivá Kohoutková pátrá v Praze po manželově milence a myslí si, že spí s Evou…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 15.díl – Prodloužená

3.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Matěj (1981)
Honzík chodí do tanečních a těší se na prodlouženou, kde budou nové holky a dá se tam sehnat i víno. Eva a Karel prožívají narození druhého syna Matěje, který si s příchodem na svět dává načas. Lucka Francová se bojí atomové války, protože ve škole stále slyší o amerických agresorech. Veronika si s ní neví rady, a tak Lucčina posedlost útoky imperialistů nakonec pomůže Veronice a Evě dát se zase dohromady. Zuzce lepení pytlíků ani výroba loutek nepřináší ani peníze, ani pocit seberealizace. Jak svoji situaci vyřeší?…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 14.díl – Chmelová brigáda

3.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Nové auto (1981)
Honzík jede s kamarády Rosťou a Kubou na chmelovou brigádu. Lékař Evě při prohlídce oznámí, že je těhotná a že by v jejím věku mohlo být těhotenství velmi rizikové. Karel vyhraje na výherní vkladní knížku a v očekávání příchodu druhého potomka se rozhodne, že pro rodinu koupí auto. Babi zapomene na Velikonoce, protože jsou výjimečně o týden dřív než podle kalendáře…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 13.díl – Osmdesátiny

3.5/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Staré a nové (1981)
Babi slaví osmdesátiny, a tak rekapituluje svůj život a vyhazuje staré věci. Zuzka vyrobí babi k narozeninám originální dárek. Eva se necítí dobře a začne uvažovat, jestli není těhotná.
Scarlett dá Jardovi nůž na krk – buď si dá život do pořádku, najde si ženu a postará se o dceru, nebo mu nepůjčí peníze. Přemluví Jarda Veroniku, aby se k němu vrátila?
Iveta navazuje nové známosti…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 12.díl – Burza

3/5 - (1 {hlasů})

Vyprávěj 3

Diskotéka (1980)
Karel s Evou se zase dali dohromady a zdá se, že jim to klape. Honzík nastupuje na průmyslovku a má „zásadní“ životní dilema, jaký si zvolit účes? Má být metalákem, nebo vekslákem? Karel jde s Honzíkem nakupovat na burzu se západními deskami, kde potkají Kohoutka. Veronika Tondovi nabídne k prodeji knihy po tetě, protože potřebuje peníze. Zuzka ale začne žárlit. Jana jede s Radkem do Prahy na školení. Tentokrát Radek nechce dělat dojem na Janu, ale na Ivetu. Jana si ho kvůli tomu dobírá. Slaňoch otevírá ve svém baru diskotéku…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 11.díl – Tábor

4/5 - (2 {hlasů})

Vyprávěj 3

Výpomoc (1980)
Honza jede na tábor. Nejdřív se mu tam vůbec nechce, ale nakonec je nadšený. Na táboře jsou všichni Josefovi kolegové z práce, Josef je hlavní vedoucí. Eva jede na tábor jako kuchařka, a nakonec jede i Karel. Jana, Věra, Kamila, Iveta a Radek jedou na letní výpomoc zemědělcům. Radek se tu nečekaně sblíží s Ivetou, z čehož si všichni utahují. František dokončil přestavbu Škody 1203 na obytný automobil a vyrážejí s babi na výlet po Československu. Otázka je, kam dojedou…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 10.díl – Přijímačky

Přidej hodnocení

Vyprávěj 3

Rozhodnutí (1980)
Honzík dělá přijímačky na střední školu. Zatímco Honzík by chtěl na průmyslovku, Jarda má jiné představy o jeho budoucnosti. Chce, aby dělal přijímačky na gympl. Eva nechce stále naplňovat cizí představy a rozhodne se od Jardy odejít. Kamila se věnuje kariéře a nezbývá jí čas na partnerský život.
Josef jede do Sovětského svazu. Dostane od Iriny věci, které má předat jejím rodičům. Na oplátku od nich dostane, co bude potřebovat. Hynek jede s ním. Marek a Jája řeší, kde můžou být spolu…(Česká televize)

Loading

Vyprávěj 3 – 9.díl – První polibek

Přidej hodnocení

Vyprávěj 3

Žádost o ruku (1979)
Honzík jede se školou na exkurzi do tiskárny a zamiluje se do Míši. Karel a Kamila se odcizují, Kamila se svůj mateřský neúspěch snaží přetavit v naději na lepší místo. Eva poznává nevýhody žití ve vile, Jarda ji požádá o ruku. Veronika tráví víc času ve vinárně než v kanceláři a Ivan ji musí tahat zpět do kanceláře. Jája a Marek zjistí, že se jim stýská, oba mají zájem znova se setkat…(Česká televize)

Loading