Vytoč mého agenta – 7.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Yveta má úkol rozšířit nabídku agentury o nové seriálové projekty. Během osobní schůzky využívá sympatií Bolka Polívky, který touží po návratu k natáčení a nabízí mu roli v oblíbeném seriálu Ranaři. Neví však, že tím způsobuje komplikace nejen producentům, ale i sobě…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 6.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Vytoč mého agenta

 

Gabriela Marcinková, která je obdivována pro svou neodolatelnou eleganci a stylovost, zaujímá roli ušlechtilé aristokratky, jež propadne svému pohlednému služebníkovi. V této postavě exceluje Jiří Langmajer, jenž je znám svými dobrodružnými zažitky a vášnivým přístupem k milostným scénám. Úkol agentury je vyvinout strategii, která zajistí setrvání obou herců na projektu a zároveň podpoří režiséra v tvorbě vášnivých a autentických milostných momentů. Zábavné drama se odehrává v prostředí herecké agentury…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 5.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Vytoč mého agenta

 

Jiří Havelka, slavný filmový tvůrce, přípravuje úplně nový celovečerní snímek, který se zaměřuje na jednoho z nejlepších sportovců současnosti. V tomto výjimečném projektu se má do hlavní role představit Standa Majer, talentovaný herec s neuvěřitelným potenciálem. Získání významné dotace na Slovensku je však podmíněno obsazením slovenského herce do hlavní role, a producent, který tento projekt podporuje, navrhuje Juraje Loje. Jiří a režisér jsou nyní v nelehké situaci, kdy každý herec představuje finanční závazek, který je nezbytný pro realizaci tohoto filmu. A tak je na Majerovi i Lojovi, aby se chopili hlavní role a vytvořili něco úžasného. Tento komediálně-dramatický příběh se odehrává v prostředí herecké agentury a určitě vás dostane svým originálním a kreativním zpracováním…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 4.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Táňa Pauhofová se rozhodla využít mateřské dovolené, a protože její manžel je zaneprázdněný svou prací, musí se sama postarat o novorozeně, psa a domácnost. Avšak její herecká kariéra musí být urychleně obnovena, když se kvůli daňovým nesrovnalostem musí vypořádat s finančním úřadem a zaplatit částku, která je pro ni nesmírně vysoká. Ale nová role představuje nečekanou výzvu v podobě tance u tyče, která jí přinese nové vzrušení…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 2.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Taťjana Medvecká dostala šanci zahrát si hlavní roli ve významném filmu od talentovaného Petra Zelenky. Nicméně, po verbálním šarvátkám s Andreou se rozhodla tuto roli odmítnout. Jiří se pokouší situaci zachránit tím, že přesvědčí jinou českou divu – Zlatu Adamovskou – aby se zapojila do tohoto zajímavého projektu. Co však netuší, je že tím znovu rozdmýchá plamen staré rivality mezi těmito dvěma herečkami. Tohle komediální drama se odehrává v prostředí herecké agentury…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 1.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Mladá dívka Kamila dorazí do Prahy s jediným cílem – získat místo ve slavné herecké agentuře. Ale za tímto zdánlivě jednoduchým úmyslem se skrývá tajemství. Kamila se zapojuje do práce s novými kolegy v okamžiku, kdy se agentura otřese tragickou smrtí svého zakladatele a úspěšného ředitele. Zatímco Klára Issová se připravuje na náročnou roli v americkém filmovém projektu, netuší, že ji čeká i jízda na koni, což se ukazuje jako mnohem složitější, než si původně myslela. Navíc ani netuší, že její agent Jiří má pro ni špatnou zprávu od americké produkce…(PRIMA+)

Loading

Nový seriál Vytoč mého agenta

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

prima+ 10. ledna uvede seriál podle světového hitu. Vytoč mého agenta slibuje brilantní obsazení.
Vítězná a oblíbená série Call My Agent, která získala mezinárodní ocenění, se dočkala své české verze! Společným úsilím Prima a TV JOJ byla vytvořena adaptace nejúspěšnějšího francouzského seriálu pro VOD platformy prima+ a JOJ Play. Oslnivý osmidílný seriál Vytoč mého agenta, který je obsazen renomovanými českými a slovenskými herci, spatřil světlo světa díky režisérům Michalu Blaškovi a Jakubu Machalovi. Kreativní dramaturgii tohoto projektu se ujala talentovaná režisérka Alice Nellis.

Loading