Vytoč mého agenta – 8.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Michal Dlouhý přijme hlavní role v odvážném divadelním zpracování příběhu Dona Juana. Nicméně, když avantgardní režisér Ondřej Sokol představí svůj překvapivý nápad umístit vrcholnou scénu do bazénu, Dlouhý rozhodí zkoušky a odmítá v nich pokračovat. Skutečné důvody..(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 7.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Yveta má úkol rozšířit nabídku agentury o nové seriálové projekty. Během osobní schůzky využívá sympatií Bolka Polívky, který touží po návratu k natáčení a nabízí mu roli v oblíbeném seriálu Ranaři. Neví však, že tím způsobuje komplikace nejen producentům, ale i sobě…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 6.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Vytoč mého agenta

 

Gabriela Marcinková, která je obdivována pro svou neodolatelnou eleganci a stylovost, zaujímá roli ušlechtilé aristokratky, jež propadne svému pohlednému služebníkovi. V této postavě exceluje Jiří Langmajer, jenž je znám svými dobrodružnými zažitky a vášnivým přístupem k milostným scénám. Úkol agentury je vyvinout strategii, která zajistí setrvání obou herců na projektu a zároveň podpoří režiséra v tvorbě vášnivých a autentických milostných momentů. Zábavné drama se odehrává v prostředí herecké agentury…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 5.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Vytoč mého agenta

 

Jiří Havelka, slavný filmový tvůrce, přípravuje úplně nový celovečerní snímek, který se zaměřuje na jednoho z nejlepších sportovců současnosti. V tomto výjimečném projektu se má do hlavní role představit Standa Majer, talentovaný herec s neuvěřitelným potenciálem. Získání významné dotace na Slovensku je však podmíněno obsazením slovenského herce do hlavní role, a producent, který tento projekt podporuje, navrhuje Juraje Loje. Jiří a režisér jsou nyní v nelehké situaci, kdy každý herec představuje finanční závazek, který je nezbytný pro realizaci tohoto filmu. A tak je na Majerovi i Lojovi, aby se chopili hlavní role a vytvořili něco úžasného. Tento komediálně-dramatický příběh se odehrává v prostředí herecké agentury a určitě vás dostane svým originálním a kreativním zpracováním…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 4.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Táňa Pauhofová se rozhodla využít mateřské dovolené, a protože její manžel je zaneprázdněný svou prací, musí se sama postarat o novorozeně, psa a domácnost. Avšak její herecká kariéra musí být urychleně obnovena, když se kvůli daňovým nesrovnalostem musí vypořádat s finančním úřadem a zaplatit částku, která je pro ni nesmírně vysoká. Ale nová role představuje nečekanou výzvu v podobě tance u tyče, která jí přinese nové vzrušení…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 3.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Vytoč mého agenta

 

Iva Janžurová a její dcera Sabina Remundová jsou nadšené nadcházejícím švédským filmem, který jim nabízí jedinečnou příležitost sdílet plátno znovu. Obě se těší na spolupráci, avšak jejich nadšení ochabne ve chvíli, kdy zjistí, že se natáčí na odlehlém švédském ostrově, kde by musely strávit celé dva měsíce mimo svůj domov…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 2.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Taťjana Medvecká dostala šanci zahrát si hlavní roli ve významném filmu od talentovaného Petra Zelenky. Nicméně, po verbálním šarvátkám s Andreou se rozhodla tuto roli odmítnout. Jiří se pokouší situaci zachránit tím, že přesvědčí jinou českou divu – Zlatu Adamovskou – aby se zapojila do tohoto zajímavého projektu. Co však netuší, je že tím znovu rozdmýchá plamen staré rivality mezi těmito dvěma herečkami. Tohle komediální drama se odehrává v prostředí herecké agentury…(PRIMA+)

Loading

Vytoč mého agenta – 1.díl

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

 

Mladá dívka Kamila dorazí do Prahy s jediným cílem – získat místo ve slavné herecké agentuře. Ale za tímto zdánlivě jednoduchým úmyslem se skrývá tajemství. Kamila se zapojuje do práce s novými kolegy v okamžiku, kdy se agentura otřese tragickou smrtí svého zakladatele a úspěšného ředitele. Zatímco Klára Issová se připravuje na náročnou roli v americkém filmovém projektu, netuší, že ji čeká i jízda na koni, což se ukazuje jako mnohem složitější, než si původně myslela. Navíc ani netuší, že její agent Jiří má pro ni špatnou zprávu od americké produkce…(PRIMA+)

Loading

Nový seriál Vytoč mého agenta

Přidej hodnocení

Vytoč mého agenta

prima+ 10. ledna uvede seriál podle světového hitu. Vytoč mého agenta slibuje brilantní obsazení.
Vítězná a oblíbená série Call My Agent, která získala mezinárodní ocenění, se dočkala své české verze! Společným úsilím Prima a TV JOJ byla vytvořena adaptace nejúspěšnějšího francouzského seriálu pro VOD platformy prima+ a JOJ Play. Oslnivý osmidílný seriál Vytoč mého agenta, který je obsazen renomovanými českými a slovenskými herci, spatřil světlo světa díky režisérům Michalu Blaškovi a Jakubu Machalovi. Kreativní dramaturgii tohoto projektu se ujala talentovaná režisérka Alice Nellis.

Loading